Sports Illustrated swimsuit شماره از ویژگی های اولین نما مدل

11 جولای (فردا) — روز جمعه والنتینا Sampaio شد اولین تغییر جنسیت زن به ویژه در Sports Illustrated swimsuit issue.

23 ساله برزیلی مدل اول شد آشکارا نما مدل ویکتوریا سکرت و در سال 2017 برجسته بود در این پوشش از فرانسه رواج تبدیل شدن به اولین تغییر جنسیت زن برجسته بر روی جلد رواج edition.

تبلیغات

شخصی در یک مقاله در مجله وب سایت Sampaio که بزرگ شده در یک روستای ماهیگیری در شمال برزیل نوشت که او سپاسگزار برای فرصت “قصد من این است که افتخار است که به عنوان بهترین من می توانم.”

“بودن ترانس معمولا به معنی مواجهه با درهای بسته برای مردم قلب و ذهن” Sampaio نوشت. “ما snickers, توهین ترس واکنش های فیزیکی و نقض فقط برای موجود. گزینه های ما برای رشد در محبت و پذیرش خانواده, داشتن یک تجربه پربار در مدرسه و یا پیدا کردن کار با وقار هستند unimaginably محدود و چالش برانگیز است.”

Sports Illustrated راه اندازی شد و در سال 1954 و شروع به انتشار سالانه swimsuit edition در سال 1964.

لباس شنا موضوع تا به حال چندین دستیابی به موفقیت دستیابی به موفقیت لحظات در سالهای اخیر: سال گذشته آن را برجسته سومالی-مدل آمریکایی در حجاب و burkini و در سال 2016 مجله قرار دادن یک سایز 16 مدل بر روی جلد برای اولین بار.

“هدف ما در انتخاب که ما از ویژگی های است که در اطراف محور شناسایی برخی از الهام بخش ترین و جالب و چند بعدی است که ما می توانیم” گفت: Sports Illustrated ویرایشگر MJ روز. “ما عمیقا نقل مکان کرد که والنتینا مایل بود برای قرار دادن اعتماد خود را در ما. ما فکر نمی کنم دو بار در مورد تمایل به تقویت صدای او و پیام او را به یک پلت فرم به حمایت از طرف شخصی او آرمان و ترانس جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>