بهار خلاصه: Q&A با نیوپورت بندر سافتبال بانوان مربی تام Blanchfield


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


تام Blanchfield نیوپورت بندر و سافتبال (persian)

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: اینکه خانه است و اصلا بد نیست و من لذت بردن از داشتن تمام خانه و خانواده (آخرین گراد کالج, دانشجو, دانش آموز و البته همسرم) اما ما بسیار نوع و گفته بودن به ماندن قرار داده است بسیار دشوار است. من ورزش یک تن در خانه بدنسازی در تلاش نگه داشتن این بدن در شکل.

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: من “کار واقعی” است که به عنوان مشاور سرمایه گذاری و تبدیل شده است که فوق العاده استرس زا و همه جانبه. حتی اگر ما لغو شد, من نمی دانم که من می توانم مربی در حال حاضر. به طور معمول, من عاشق انتقال روزانه برای دیدن تیم من در بعد از ظهر و به چالش گرفتن ما آماده به رقابت بپردازند.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: من از دست این پیشرفت ما در ساخت و من نگرانی خود را در مورد “اتصال” به تیم دبیرستان. ما تا به حال فقط شش بازی و من تا به حال انتظارات بالا برای این گروه است. این باعث تاسف من می دانم که این گروه خاص نمی خواهد که فوق العاده پیوند اتفاق می افتد که به عنوان فصل پیشرفت, جوک های احمقانه در اتوبوس, اتوبوس, دوستی است که اتفاق می افتد در خارج از هیچ جا.

البته من بیمار برای سالمندان از هر ورزش. ما فقط یک عضو ارشد در تیم اول دانشگاه یا دانشکده, کلر, اما او بوده است بخشی از برنامه رشد و من خیلی bummed او نمی خواهد که او ارشد روز ،

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: برای تلفن های موبایل احمقانه, اما من واقعا فکر اجتماعی فاصله ما هنوز هم می تواند عمل که آن را (لغو) ممکن است موقتی باشد. گفته بودن که ما نمی تواند عمل که در این فصل انجام شد واقعا دشوار است.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: من دوست دارم وقتی که من بیرون آمده و به عمل من و دختران من باید هر دو به یک روز خوب در مدرسه, و آنها به دنبال به جلو به تمرین با هم. آن نوع از روز نیست هر روز, اما به عنوان یک مربی آنها خاص هستند.

س: اگر شما می توانید این بازی یکی از بازی فردا چه خواهد بود ؟ (حریف ؟ محل? این شرایط؟)

یک: من می خواهم عشق را به بازی چشمه دره یا ادیسون دو سنتی غروب لیگ رقبا استفاده می شود که برای پاک کردن فرش با ما و در حال حاضر من فکر می کنم ما هم می تواند ضرب و شتم و یا حداقل بسیار رقابتی بازی با هر دو تیم. من می دانم که بسیاری از بازیکنان خود را از نوشتن و سفر به مدار است. و البته من می خواهم به آنها را به بازی در خانه!

س: شما چه می خواهید بازیکنان خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: مادرم به من گفت هنگامی که “شما می دانید تامی شما واقعا رانندگی اتوبوس” به معنی همه چیز اتفاق می افتد که خارج از کنترل خود را و چگونه شما مقابله با این چالش است علامت فرد است. من فکر می کنم شما بچه ها که می توانید مطالعه و ورزش و کار بر روی مهارت های فعلی خود را و شاید یادگیری مادام العمر جدید مهارت (پیانو گیتار و شعر و هر چیز دیگری!) خود به خود مردم خواهد بود که در زندگی موفق.

س: برای سرگرم کننده است که بازیکن(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: مکی (او دوست ندارد که نام مستعار) McKayla پنبه باعث می شود ما همه خنده هر روز سید به عنوان به خوبی. آن را تایید کرد.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود انجام دهید شما را عمیق و چه کسی به شما حمله اگر شما تا به حال شانس ؟

یک: شما چیست اگر من مخالف مربی ؟ من می مانند (به) اعتصاب Eliana یا Linds چرا که اتفاق نمی افتد زیادی است. و من حدس می زنم من می خواهم کلر یا McKayla عمیق آنها به عنوان بسیاری از ما نوبت.

س: برای تفریح چه آهنگ شما بازی در اتوبوس برای فینال اتوبوس سوار ؟

یک: دختران دوست ندارند من انتخاب موسیقی ;p — اما من نمی ذهن ایشان به عنوان طولانی به عنوان آنها آن را تمیز نگه دارید!

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im