سنجاب ninjas قرنطینه های المپیک و بیشتر خوشحال حواس او را پرت

سالت لیک سیتی — برخی از انسان ها فقط اجازه ندهید که خود را غوطه ور در نگرانکننده بار جهانی بیماری همه گیر. برخی از پیدا کردن شادی در هر کجا که بروید. آنها به دنبال حواس او را پرت و در آغوش طنز سپس ارائه هر دو مانند مومیایی کردن برای بقیه از ما.

Goofing کردن و حال پریشان کمک به مردم برای مقابله با بحران شدید است که تنها نمی تواند حل و فصل با استفاده از مهارت های حل مسئله با توجه به لیزا بهار, کمکی, استاد روانشناسی در دانشگاه بریتیش کلمبیا. “زمانی که در یک بحران هدف این است که وضعیت را بدتر برای خودتان تا مردم را تشویق به عمل حواس پرتی مهارت است.”

برای خانواده های هولناک با خواسته های از راه دور تحصیل حواس او را پرت شده اند خوش آمدید سوپاپ. بهار گفت: کودکان به طور خاص در حال تماشای خود فیلم مدل نقش برای راهنمایی در مورد چگونه به مقابله و احساس هنگامی که بار سخت است. خط پایین این است که مردم در تمام سنین باید بهره مند از پیدا کردن زمان برای بازی در فشارهای همه گیر.

اگر شما نیاز به برخی از الهام و یا خنده در اینجا چند شادی-تایید لحظات از قلب بحران:

  • قرنطینه های المپیک در حال لذت بخش و سخت نیست به تکرار و یا سعی کنید به شکست دادن حتی. الکس پریسلی, برادر دوقلوی او ژاک مامان وندی, پدر و دختر, تیلور شارپ انجام شده است و یک سری از چالش ها از دیدن چه کسی می تواند با شتاب بیشتر پول به عنوان آن می افتد از یک پنکه سقفی برای “مسابقه” یک نخود در سراسر طبقه چوبی توسط باد در آن از طریق نی نوشابه. آنها به نظر می رسد محدود تنها توسط تصورات وحشی, از این رو, چنین رویدادهایی به دیدن چه کسی می تواند نوشیدن آب مستقیما از یخچال سردکن با نی طولانی قبل از آن مملو یا که موشک های کاغذی می رود دورترین. کاغذ توالت بولینگ ؟ البته آنها آن را سعی کردم. در یک نقطه هر یک از آنها تماس گرفته شده فرد آنها تصور می شد به احتمال زیاد به انتخاب کنید تا به تلفن و تماس سریع. برنده بازده یک نقطه و نگه داشتن نمرات بالا رفتن.

مورد علاقه من است, آب, بادکنک, تراش مسابقه. آن را چک کنید.

  • برخی از مردمی مقابله با پروژه های ساختمانی. اتمام “دروازه ورود به تخیل” پروژه ای است که Kimberly, Adams, یک خبرنگار بازار, نوشته شده در مورد ایجاد شده توسط دایی اش دوید.
  • آماندا و متی McKnight از سندی, یوتا ایجاد یک گچ البته مانع/ورزش منظم برای فرزندان جوان خود, مایل, 7, و, Madison, 2. آماندا یک مدرسه ابتدایی در اسکلنت ابتدایی در سالت لیک سیتی گفت: او در مهارت های کودکان و نوجوانان خود را مورد نیاز و یا می تواند به چالش کشیده و ساخته شده است البته در اطراف آن است. آن را به راحتی تغییر یافتهاست. مایل به کار در سمت جهش و پریدن جک و مدیسون در حال یادگیری به دنبال خط و پرش در میان چیزهای دیگر.

آماندا است که دست در نگه داشتن بچه ها سرگرم بنابراین آنها نیز انجام می شود روبنده شکار و رقص احزاب معترضان در حیاط خلوت و آغاز یک باغ. آنها می خواهم به “انجام کارهای احمقانهای مانند خوردن یک پرتقال در حالی که با پوشیدن لباس نارنجی عدم تطابق sock روز دیوانه روز مو, پوشیدن پیراهن خود را به عقب و روز و….” او گفت:.

  • برای کسانی که به دنبال ترکیب علم و دوستدار خانواده حواس پرتی هیچ یک ضربه مهندس علامت Rober یک دانشگاه بریگهم جوان فارغ التحصیل و کارمند سابق ناسا که باعث ایجاد لذت ویروسی ویدئوها مانند این یکی که در آن او ساخته شده است یک زرق و برق بمب پاکت فویل ایوان راهزن. Rober را تصویب بخشی از چند ماه گذشته در حیاط خلوت خود بدانند چگونه به پیشدستی کردن سنجاب که خوردن دانه که دیگر ترویج شادی پرنده نگری. شما ممکن است بخواهید برای ایجاد چیزی بزرگ خود را — و یا فقط تماشای خود را استادانه درست شده دوره و را انتخاب کنید که شما می خواهید به ریشه. که گفت: ورزش را متوقف کرده است ؟

  • رقص ثابت کرده است که یک ضربه بزرگ در طول همه گیر و یک قطعه بزرگ از آنچه که به نام قرنطینه چالش 2K20 که در آن مردم به چالش کشیدن یکدیگر به خلاق با آهنگ و رقص و حتی قرار دادن بر روی یک تی شرت در حالی که ایستاده بر روی سر خود را.

سخنران انگیزشی مایکل هافمن و جوانان وزیر, دختر علی یکی از بهترین پدر و دختر لحظات از این بیماری همه گیر به لحن جس Glyne را “دست نگه دارید من.” در Austin, تگزاس, اواز یا موسیقی دو ظاهرا بسته کردن بلوز با برخی از رقص حدود پنج سال پیش زمانی که آنها گیر کرده در داخل برای طوفان یخ. آن را گزارش نمی کند تا زمانی که این بیماری همه گیر.

  • و صحبت از تگزاس, شما ممکن است را دیده اند این زرد, کابوی پرتو معمول است. بیایید به بل 10.0.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im