استیسی آبرامز رای دهندگان سرکوب مستند آمدن به آمازون

18 ژوئن (فردا) — Amazon Studios به دست آورد حقوق به رای دهندگان سرکوب مستند شامل گرجستان فعال استیسی آبرامز.

Liz Garbus و لیزا Cortes کارگردانی این فیلم مستند است که با عنوان.

تبلیغات

آمازون قصد دارد یک اکران برای این فیلم بعد از این سال و پس از آن جریان خواهد شد در نخست تصویری. این فیلم به نظر می رسد رای دهندگان سرکوب از جمله قوانین رای دهندگان ممکن است حتی متوجه خواهد جلوگیری از آنها را از پای صندوق رای.

“شکست رهبران دولت در گرجستان و کشورهای دیگر در سراسر کشور برای حمایت از حقوق رای دهندگان به عنوان دیده می شود در انتخابات 2018 و 2020 مقدماتی باید در معرض و باید آن را متوقف” آبرامز در بیانیه ای گفت. “به عنوان 2020 از انتخابات این مستند کمک خواهد کرد که رای دهندگان متوجه قدرت صدای خود را و آن را الهام بخش آنها برای غلبه بر موانع از رای دهندگان سرکوب کنند.”

آبرامز بود رهبر حزب دموکرات در مجلس گرجستان از نمایندگان برای هفت نفر از 11 سال در دولت و قوه مقننه. او راه اندازی شد نمایشگاه مبارزه با برنامه برای حقوق رای دهندگان پس از انتخابات 2018 که در طی آن او در اعتراض خود فرمانداری حریف برایان کمپ را پالايش از رای دهندگان.

آبرامز بوده و به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که در حال اجرا است در برابر اوباما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im