“جنگ ستارگان” star, Adam Driver توضیح می دهد که چرا هان و لیلا بد بودند پدر و مادر به بن انفرادی

“جنگ ستارگان” star, Adam Driver گزارش گفت که هان و لیلا بد بودند پدر و مادر است که بخشی از دلیل که چرا بن انفرادی در نهایت Kylo رن.

چه اتفاقی می افتد:

  • لو گراسمن که مورد نوشت: “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” برای Vanity Fair گفت: Inverse که آدم راننده یک بار به او توضیح داد چه چیزی ساخته شده است بن, از خود راضی می خواهید به نوبه خود به سمت تاریک. آن را فقط با مشکلات جدی سفارش و یا لوک اسکای واکر. نبود Palpatine یا Snoke. این ممکن است ارتباط خود را با پدر و مادر خود را.
  • گراسمن گفت: “این در واقع چیزی است که آدم راننده گفت:. او گفت که هر دو هان سولو و لیلا شد راه بیش از حد خود جذب می شود و به این ایده خود را به عنوان قهرمانان واقعا توجه پدر و مادر در راه یک جوان و, مناقصه Kylo رن واقعا مورد نیاز است. وجود دارد واقعا که خیلی از آن در فیلم, بنابراین من فقط فکر می کنم ما باید فرض کنیم کودکی خود را مکیده.”

Backstory است که هرگز آمد

  • گراسمن گفت که او می خواست بیشتر از یک Kylo رن backstory از این فیلم با توجه به Hbo.
  • “من فکر می کنم احتمالا چیزی که از دست رفته بود برای من, من می خواستم برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد Kylo دوران کودکی. من فکر کردم آنها را به ما نشان می دهد بیشتر در مورد به همین دلیل او تبدیل به سمت تاریک. (آدام درایور) تا به حال بسیاری از افکار جالب در مورد بن انفرادی دوران کودکی.”
  • ما تنها نگاه اجمالی به بن انفرادی تبار به سمت Kylo رن در آمد “آخرین جدی” هنگامی که ما خود را در رویارویی با لوک اسکای واکر. برخی از سفر خود نیز به کاوش در “ظهور Kylo رن” سری کتاب های کمیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de