‘جنگ ستارگان: جنگ های کلون’ که در ‘انتقام از Sith حالت

آخر فصل برای “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” شده است یک بیت از یک کشیدن. شده اند وجود دارد برخی از نقاط بالا, مطمئن, با, جنگ, های lightsaber رؤیت و جدی شکلک. اما در بیشتر قسمت ها, ابتدای فصل بوده است و در یک کلام فراموش شدنی.

اما مانند عنوان هشتم قسمت نشان می دهد — آن را به نام “دوستان قدیمی را فراموش نکنید” — “کلون” بازگشته است مانند یک دوست قدیمی به آن جذاب و عمل بسته بندی شده راه.

ما در یک بخش مهم در “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” lore در حال حاضر و ساخته شده است که آشکار از سمت راست شروع. این قسمت بسیار متفاوت مقدمه از قسمت های قبلی. یک “Lucasfilm Ltd تولید” عنوان کارت ظهور تا پس از “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” نوشته شده در فونت. این است که بسیار متفاوت از قالب سنتی که ویژگی های این عنوان نوشته شده است و اغلب شامل یک نقل قول به پا زدن کردن قسمت (و معمولا روابط به مضمون).

این قسمت — تلقی “قسمت اول” — به نظر می رسد برای اولین بار از آخر داستان که ظاهرا شامل چهار قسمت است. اگر همه آنها متصل شده و به مانند یک فیلم را کامل نتیجه برای “کلون” پس از آن لگد کردن با یک فیلم انیمیشن (با عنوان “کلون” در سال 2008).

و این قسمت قطعا احساس می کند مانند قانون اول از یک فیلم. ما با شروع Anakin اسکای واکر و Obi-Wan Kenobi کار راه خود را از طریق جنگ های کلون نبرد. آن را به یک حماسه ترتیب است که با استفاده از جان ویلیامز بسیار عالی نمره. با کیفیت بالا تصاویری زیبا روشن یادآوری از آنچه که جنگ در “جنگ ستارگان” فیلم و تلویزیون را نشان می دهد می تواند.

به زودی آنها دریافت یک انتقال از Ahsoka Tano اذعان می کند که سیاره از Mandalore نیاز به کمک جمهوری ارتش و جدی برای پایان دادن به Darth چکش زدن یا کوبیدن که صورت گرفته فرماندهی این شهرستان است. از آنجا Ahsoka دستاوردهای خود ارتش و سر به سمت عمده محاصره Mandalore یک حماسه “جنگ ستارگان” نبرد که درباره اش صحبت کرده اند در گذشته اما هرگز دیده می شود. در حال حاضر ما می بینیم باز کردن لحظات از آن است. سربازان کلون مبارزه Mandalorians. Ahsoka کشیدن او جدی حرکت می کند. مانند بسیاری دیگر از “کلون” جنگ آن را به صورت بصری قابل توجه و نزدیک به کامل به عنوان مثال جنگ در “جنگ ستارگان است.”

Anakin and Obi-Wan must decide whether to help Ahsoka pursue Maul or rescue Palpatine in “Old Friends Not Forgotten,” an all-new episode of “Star Wars: The Clone Wars.”
Anakin و Obi-Wan باید تصمیم بگیرد که آیا برای کمک به Ahsoka دنبال چکش زدن یا کوبیدن و یا نجات Palpatine در “دوستان قدیمی را فراموش نکنید” یک تمام-قسمت جدید “جنگ ستارگان: جنگ های کلون.”
دیزنی به علاوه روابط رسانه ای

ما در سمت چپ با یک مطلب یا داستان جالب برای این قسمت. اما روشن است که پایانی در چشم. ما در حال نزدیک شدن به حماسه آخر که به ما آموخته خواهد شد در مارس 4, “جنگ ستارگان” در روز است.

بر اساس نکات متعددی در قسمت های آینده و آخر ما را به دو آخر امتیاز. آن را با ما به نبرد Coruscant که لگد کردن “انتقام از Sith.” و آخر از چکش زدن یا کوبیدن و خود را همیشه در حال تغییر داستان. یک نبرد نهایی بین چکش زدن یا کوبیدن و Ahsoka در حال آمدن است. و ما تضمین شده به آن را ببینید.

بدون شک وجود دارد “کلون” شده است کمی آهسته این فصل است. ما دیده ایم عظیمی تاکید بر Ahsoka داستان که کشیده در نقاط. اما در حال حاضر اقدام است که در اینجا. Lightsaber دعوا واقعی جنگ و لحظات پایانی از وضوح و تطهیر در افق هستند.

هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از اینکه ما می رسند در نتیجه گیری ما ، بسیاری از موضوعات نیاز به پر شود. ما نیاز به یادگیری چه اتفاقی می افتد به Maul, چگونه Obi-Wan و Anakin آمار نبرد Coruscant چگونه Palpatine دستگیر می شود و چه اتفاقی می افتد به Ahsoka قبل از او به نظر می رسد پایین جاده در “Star Wars Rebels.” وجود دارد بسیاری از موضوعات را دنبال کنید. اما ما تقریبا وجود دارد و از آن زمان به همه آنها را ببینید ،

این ممکن است نهایی “جنگ ستارگان” اقدام ما برای کمی. وجود هر گونه مواد جدید قرار است تا پاییز سال 2020 با فصل دوم از “Mandalorian.” اما بدون شک وجود دارد که آن را پایان داستان “کلون” با همه چیز ما نیاز به آن را درک کنند.

و بر این اساس آخرین قسمت “کلون” است setting up an epic نتیجه گیری ما به زودی فراموش نخواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de