‘جنگ ستارگان: جنگ های کلون’ نشان می دهد ما ایمان می پردازد در آخر فصل دوم قسمت

اگر آخرین “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” قسمت به ما می گوید چیزی را که باور می تواند به شما دقیقا چه می خواهید — حتی اگر شما در باور به نظر می رسد دور و دور.

آخرین قسمت از “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” — به نام “دور اکو” — شروع به سمت راست که در آن ما به سمت چپ خاموش با کاپیتان رکس در جستجوی طولانی خود را از دست داده دوست اکو. ما Anakin و Padme بحث در لحظه ای که تنها بیشتر صحنه-تنظیمات قبل از “انتقام از Sith.” این گروه شناخته شده به عنوان بد دسته ای همچنان به انجام این کار واقعا خوب کار نشان می دهد مصرف کردن دشمنان از جمله فوق العاده قوی نژاد است که نگه داشتن اکو گروگان (یا هستند؟).

اما محوری این قسمت می آید از آن باز پیام: “جستجوی حقیقت آغاز می شود با اعتقاد.”

این تعریف چگونه رکس برای پیدا کردن برنامه های اکو. او در جستجوی حقیقت آنچه که اتفاق افتاده است به دوست خود حتی اگر شکی نیست که مردم او گفتن حقیقت است. او باید باورهای خود را به منظور آن را به اتفاق می افتد.

ایمان سرانجام پاداش است. او را پیدا اکو که ثابت می کند این نکته است که جستجو برای حقیقت آغاز می شود با باور و اعتقاد می تواند منجر شما به نتایج مورد نظر.

ما همچنین این موضوع به طور خلاصه به بازی کردن با Anakin و Padme که ارز یک مکالمه کوتاه با هم در یک اتاق خصوصی. Anakin و Padme بر این باورند که آنها را به دیدن هر یک از دیگر دوباره حتی اگر آنها به صرف زمان زیادی را از هم جدا. او می داند که او را به مبارزه با مبارزه خوب با جنگ کلون و او به دور از او. اما او معتقد است که او معتقد است در زندگی خود را.

Anakin Skywalker, Clone Captain Rex, and the Bad Batch make a shocking discovery in the next episode of “Star Wars: The Clone Wars,” on Feb. 28, only on Disney Plus.
Anakin Skywalker, کلون, کاپیتان رکس و بد دسته یک کشف تکان دهنده در قسمت بعدی “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” در فوریه. 28 تنها در دیزنی به علاوه.
DTCI رسانه

آن را که همان باور است که به حقیقت در مورد چه مقدار از آنها برای مراقبت از یکدیگر و این که آنها خواهد هر چیزی را به هر یک از دیگر خوشحال.

برای بیشتر قسمت ها “دور اکو” است کندتر قسمت نیست که ما چیزی مهم است که تا حدودی از ناامیدی با توجه به این که این آخرین فصل از “جنگ های کلون.” اما آن را نشانی از پایان دادن به این از دست رفته اکو داستان آن بیشتر شامل جدول پانسمان برای آینده “انتقام از Sith.”

این یک کلاسیک قسمت برای هر کسی که می خواهد بیشتر “جنگ ستارگان” محتوای آن ارائه کامل پیام در مورد چگونه پس ایمان ما — حتی در صورت شک — می تواند منجر به نتایج بسیاری از ما می خواهیم. این یک امیدوار قسمت است که به ما می دهد یک نگاه اجمالی از چیزی خوب برای بیرون آمدن از یک جنگ است.

ما می دانیم که این جنگ منجر به شکل گیری امپراتوری کهکشانی افزایش Darth Vader و امپراتور Palpatine و بنابراین بسیاری از عادات مخرب. اما این احساس خوب به افتخار این شخصیت مانند کاپیتان رکس به او فرصت دیگری در رستگاری پس از از دست دادن اکو. این نشان می دهد که همه سربازان کلون بد هستیم. رکس به طور فعال کمک می کند تا Anakin و Padme دزدکی حرکت کردن در اطراف ما می بینیم در این قسمت با ارائه مثال دیگری که در آن ما یاد بگیرند که دیگر حقیقت را در مورد کلون troopers.

نهایی اجرای این نشان می دهد هنوز هم تا به برخی از کار را به انجام اگر آن را به اندازه گیری برخی از حماسه داستان از گذشته است. این دو قسمت شده اند بیش از حد جذاب و به یاد ماندنی. ما نمی دانیم که چقدر در مورد بد دسته و گروه و در عین حال هر دو. اما وجود دارد به امید که “کلون” ما را بهتر نتیجه گیری و پیشنهاد ما مناسب پایان دادن به اجرای انیمیشن “جنگ ستارگان” کلاسیک.

پس از همه, این است که قطعا “جنگ ستارگان” به باور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im