“جنگ ستارگان: آخرین جدی’ مدیر نشان می دهد چه چیزی ساخته شده prequel trilogy خیلی خوب

“Star Wars: The Last جدی” مدیر Rian Johnson بیش از آخر هفته نشان داد چه ساخته شده prequel trilogy خیلی خوب است.

چه خبر است:

  • رسانه های اجتماعی درگیر در بحث بیش از “جنگ ستارگان” prequel trilogy پس از اسکات Malthouse خواسته توییتر به “می گویند واقعا چیز خوب در مورد جنگ ستارگان لذت ببر.”
  • جانسون در جواب گفت: “لوکاس ساخته شده, زرق و برق دار 7 ساعت طول فیلم برای کودکان در مورد چگونه حق و ترس از دست دادن نوبت مردم خوب به فاشیست و آن را در حالی که رهبری تقریبا هر ویژگی های دریا تغییر در مدرن فیلمسازی از 30 سال گذشته.”

“جنگ های ستاره ای” prequel trilogy شامل “جنگ ستارگان: اپیزود اول: تهدید شبح” (1999), “جنگ ستارگان: قسمت دوم: حمله کلونها” (2002) و “جنگ ستارگان: Episode III: Revenge of the Sith” (2005).

Prequel trilogy جنجال

  • در طول سال های “جنگ ستارگان” طرفداران panned prequel trilogy کرد و گفت که این فیلم نه دیدار با انتظارات بالا با توجه به انتخاب. این فیلم نیست, به عنوان خوب به عنوان اصل هم با توجه به انتخاب. این مجادلات را ساخته اند طرفداران دوست ندارم سری.
  • در سال های اخیر prequel trilogy در محبوبیت به دست آورده. در واقع همانطور که من نوشت: در مورد قبل لذت ببر شده است تمرکز از جوانان در Infinite. برای یک زمان کوتاه Infinite کاربران پروفایل خود را تغییر داد تصاویر به تصاویر از prequel trilogy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im