‘Star Wars: The Rise of اسکای واکر’ در حال حاضر در دسترس در دیزنی به علاوه

“Star Wars: The Rise of اسکای واکر” در حال حاضر رسما در دسترس در دیزنی به علاوه دادن به “جنگ ستارگان” طرفداران کل اسکای واکر حماسه در یک مکان.

چه خبر:

  • به مناسبت “روز جنگ ستارگان” — آن است که بعد از همه, مارس 4th — دیزنی به علاوه منتشر شده “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” در جریان آن خدمات.
  • “ظهور اسکای واکر” نهم و نهایی فیلم در اسکای واکر حماسه که می گوید داستان از Anakin و لوک اسکای واکر و همچنین به عنوان تازه وارد ری.
  • با “ظهور اسکای واکر” دیزنی به علاوه در حال حاضر خانه prequel اصلی و عاقبت سه گانه از فیلم و همچنین “Rogue One: A Star Wars داستان” و “انفرادی: جنگ ستارگان داستان است.” متحرک را نشان می دهد مانند “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” و “Star Wars Rebels” نیز گنجانده شده در این سرویس در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان تازه وارد زندگی نشان می دهد “جنگ ستارگان: Mandalorian.”
  • سازمان دیده بان تریلر برای تمام نشان می دهد در دسترس در زیر.

در پایان آوریل دیزنی به علاوه اعلام کرد: “افزایش اسکای واکر” می رسند, on May 4. این شرکت اعلام کرد که سری آخر از “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” در دسترس خواهد بود (این به طور معمول منتشر شده در روزهای جمعه) همراه با اکران فیلم “گالری Mandalorian” یک پشت صحنه نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im