‘Stargirl’ بازیگر می خواهد بیننده را به احساس مانند آنها می تواند او “

لس آنجلس, مارس 11 (UPI) — هنگامی که کودکان و نوجوانان بازی ابرقهرمانان وجود دارد بیشتر رشد نر قهرمانان از آنها را انتخاب کنید از زنان جوان است. سوپرمن مرد عنکبوتی بتمن, مرد آهنین, Aquaman, The Flash, Green Lantern, Captain America, Thor, پلنگ سیاه و سیاه و سفید از رعد و برق به وضوح تعداد Superman, Wonder Woman, بیوه های سیاه و کاپیتان مارول بر روی صفحه نمایش.

Stargirl ستاره Brec Tits امیدوار است او در حال پخش است یک شخصیت برای آنها دختران جوان می تواند مربوط. کورتنی Whitmore (Tits) توسط یک دانش آموز دبیرستانی که کشف کیهانی کارکنان که متعلق به Starman. با استفاده از قدرت خود او می تواند تبدیل به Stargirl.

“حتی به تازگی با تام هلند Spider-Man, من دوست دارم که فیلم بسیار اما تماشای آن من هرگز احساس من می تواند مرد عنکبوتی” Tits گفت آپی در یک مصاحبه تلفنی در اواخر ماه آوریل است. “بنابراین من امیدوارم که مردم می توانند او را دوست دارم و همچنین مردم احساس می کنند مانند آنها می شود.”

DC Comics نویسنده و رئیس سابق خلاق افسر شرکت جف جانز ایجاد Stargirl برای دیر خواهر که فوت کرد زمانی که او 18.

“من می خواستم برای ایجاد یک شخصیت است که یک نوجوان بود او را دوست دارم و باید این روحیه و انرژی که خواهر من بود” جانز گفت آپی در یک مصاحبه تلفنی اخیر. “این لجام گسیخته شور و شوق و ‘من می توانم هر چیزی نگرش گاهی اوقات خود را به دردسر و آن را Stargirl به مشکل است.”

Tits 20 بود زمانی که او نوجوان است. او گفت: کورتنی/Stargirl صحبت می کند به طرفداران بیش از Batwoman یا Supergirl انجام دهد.

“من دوست دارم همه آنها را” Tits گفت. “من خیلی جوان تر از همه آنها. بنابراین من احساس می کنم حتی تماشای آنها من می توانم نگاه کردن به آنها را, اما من احساس نمی مانند این relatability به آنها به همان اندازه است. Stargirl می تواند relatable به مخاطبان جوان.”

برای جانز ایجاد Stargirl نیز به دختران جوان یک قهرمان بود که تعریف شده توسط یک همتای مرد. او طول می کشد بیش از Starman اما Starman هرگز وجود نداشته و بدون Stargirl.

“تا آنجا که من عاشق Batgirl و Supergirl آنها احساس آنها هنوز هم در سایه بتمن یا سوپرمن” جانز گفت. “Stargirl کست او [خود] سایه. او شخص وابسته است که ناپدری او را در این نسخه است.”

پت Dugan (لوک ویلسون) بود و شخص وابسته به Starman (Joel McHale). زمانی که پت ازدواج کورتنی مادر (Amy Smart) کورتنی دریافت نمی کند همراه با او برای اولین بار در.

زمانی که کورتنی کشف Starman کارکنان پت به تمیز کردن. Stargirl همچنین طناب او را به بازگشت به خود شخص وابسته وظایف به عنوان S. T. R. I. P. E., ربات او خلبانان.

“با کتاب ما ستاره ها و S. T. R. I. P. E. راه بازگشت هنگامی که آن را همیشه در مورد روابط بین stepkids و stepparents,” جانز گفت. “این داستان از یکی که با هم از یک خانواده ساخته شده است.”

به عنوان پت قطار کورتنی به اداره کردن کارکنان و سعی کنید به سلطنت در او اشتیاق به استفاده از جدید خود را ابرقدرت او به تدریج می شود و نزدیک با دختر خوانده خود را.

“من فکر می کنم شما ببینید اوراق قرضه خود را رشد در طول فصل” Tits گفت. “در واقع, در آخرین قسمت وجود دارد این صحنه زیبا بین آنها است که شما ببینید که در آن آنها آمده ام.”

در طول ساعات مدرسه کورتنی همچنین استخدام همکلاسی برای پیوستن به تیم خود را. او امیدوار است به شکل جدید Justice Society of America, از جمله مردم از زمینه های مختلف. بث (Anjelika واشنگتن) سیاه است. Yolanda (Yvette Monreal) است و ریک (کامرون Gellman) یک مرد جوان است.

“نه تنها Stargirl بودن یک زن جوان اما همه جدید JSA بسیار متنوع گروهی از مردم” Tits گفت.

او بر میدارد همکلاسی که پایدار قلدری و یا سوء استفاده از خانواده ها برای پیوستن به تیم خود را از ابرقهرمانان. به طور جداگانه Yolanda است bullied, بث اجتماعی جدا شده و ریک است بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته توسط عموی خود. Tits امید بینندگان احساس قدرت های شخصیت ها با هم.

“شما هنوز هم می تواند خود را حتی اگر شما یک misfit,” Tits گفت. “این خوب است.”

حتی اگر جانز ایجاد Stargirl به عنوان یادبود به خواهر او با استفاده از شخصیت به مسائل که مدرن هنوز هم چهره. قلدری Yolanda چهره شامل به اشتراک گذاری یک عکس برهنه او را دوست پسر سابق به بیرون درز کرد.

“این مهم بود که بدیهی است که زمین این شخصیت در relatable همه چیز و اجازه می دهد آنها این فرصت خود را برای مقابله با مسائل عاطفی” جانز گفت.

Stargirl برای اولین بار روز شنبه در DC جهان جریان خدمات و مه 19 در 8 p. m. EDT در CW.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im