ستاره ها واکنش نشان می دهند به نیک کردرو مرگ: “هرگز شناخته شده مهربانتر فرد’

6 جولای (فردا) — هالیوود و برادوی ستاره از جمله Zach Braff و Lin-مانوئل میراندا پرداخت ادای احترام به نیک کردرو پس از مرگ او به علت COVID-19.

کردرو درگذشت یکشنبه در سن 41 پس از چند ماه مبارزه با بیماری کروناویروس. برادوی ستاره شناخته شده است برای بازیگران در Rock of Ages, پیشخدمت, Bullets Over Broadway و داستان برانکس موسیقی. او جان سالم به در با همسر آماندا Kloots و 1 ساله پسر الویس.

تبلیغات

“من صادقانه هرگز شناخته شده مهربانتر فرد است. اما Covid نمی مراقبت در مورد خلوص روح خود را و یا خوبی را در قلب خود” Braff که ستاره دار با کردرو در Bullets Over Broadwayنوشت: در Instagram با یک عکس از کردرو و همسرش.

“آخرین چیزی که او تا کنون پیامک من بود به نگاه کردن برای همسر و یک پسر ساله, الویس. من قول می دهم که جهان آنها را می خواهید هرگز برای هر چیزی. من احساس فوق العاده سپاسگزار من به نیک کردرو وارد زندگی من است.”

“ویرانگر است. چه از دست دادن چه نور است. تمام قلب را با آماندا و خانواده اش” میراندا در توییتر نوشت.

“RIP نیک کردرو! تسلیت من به شما آماندا که مبارزه و دوست داشتنی خیلی سخت…خیلی متاسفم برای او کوچک است. قلب من با شما است. ممکن است پرواز فرشتگان” بازیگر Viola Davis اضافه شده در یک صدای جیر جیر.

“او نور است. مهربان و ملایم است. با استعداد و فروتن. خنده دار و دوستانه است. بهترین خنده. ارسال آنقدر عشق به جنگجو @amandakloots و کمی الویس و بسیار زیاد در آغوش گرفتن به هر کسی که احساس از دست دادن این غول قلب است. استراحت در صلح و آرامش عزیز نیک. ما شما را دوست دارم” خواننده Sara Bareilles که گذراند موسیقی و متن ترانه برای پیشخدمت نوشت: در Instagram.

“قلب من شکسته است. من احساس بیمار. همراه با کل برادوی جامعه و کل جهان, من سوگواری از دست دادن باور نکردنی نیک کردرو و ارسال صمیم من عشق و نماز به @amandakloots الویس و تمام اعضای خانواده است. RIP نیک” بازیگر Josh Gad اضافه شده در یک صدای جیر جیر.

“من شما را از دست ندهید. شما یک مرد فوق العاده. فوق العاده است. شادترین پدر من می دانستم که. یک دوست خوب برای من است. عشق من & donating به شما و خانواده” برادوی ستاره James M. Iglehart توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de