دولت هزینه های بودجه باید بر آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی

در حالی که COVID-19 اثرات سلامت جسمی بسیاری از Utahns آن نیز تاثیر مالی سلامت از دولت ما. از آنجا که این ما را به احتمال زیاد نیاز به کاهش بودجه دولت است. قوه مقننه است و وظیفه هر بخش یا بخش توصیه هایی را برای امکان کاهش 2% و 5% و 10%.

اما ما نیاز به جراحی و هوشمند در مورد چگونه ما به آدرس کمبود بودجه و نه به سادگی برش هر بخش و یا بخش در سراسر هیئت مدیره و یا عجله به کاهش است. برخی از خدمات ما دولتی هستند و در بیشتر نیاز به حمایت بیش از دیگران در این لحظه.

ما باید همیشه به دنبال از بین بردن زباله و مطمئن شوید مالیاتی دلار صرف عاقلانه است. در همان زمان ما می دانیم بسیاری از مناطق کشور ما بودجه در صورت کاهش دردناک و کاهش. اما اگر ما واقعا می خواهیم اقتصاد ما به بازگشت قوی ما باید عاقلانه با هر گونه کاهش و ساخته شده و به خصوص دقیق برای حفظ سرمایه گذاری های ما در ما بزرگترین موتور اقتصادی — عمومی آموزش و پرورش ما کودکان و نوجوانان و خانواده سالم.

به عنوان مورد نیاز توسط قوه مقننه هیئت دولت به آموزش و پرورش ارائه سناریو برای $76 میلیون به $380 میلیون دلار کاهش بودجه. این وظیفه نبود انجام شده به آرامی. آنها شناسایی برنامه های متعددی برای کاهش یا از بین بردن برای رسیدن به 2 درصد بودجه را کاهش دهد. این شامل جدید کتاب های کتابخانه و منابع الکترونیکی K-3 خواندن بهبود برنامه های توسعه حرفه ای برای, آموزش, آنلاین, کالج, دبستان آزمون و برنامه های دیگر.

رفتن بیشتر به 5 درصد کاهش به آموزش و پرورش خواهد شد به احتمال زیاد منظور از بین بردن کلاس جدید کاهش اندازه برنامه برش معلم حقوق و حتی اخراج.

این غیر قابل قبول است.

اگر هر چیزی که ما نیاز بیشتر معلمان و منابع برای کمک به بچه ها و خانواده ها در این سال تحصیلی آینده. به عنوان اجتماعی فاصله کمک می کند تا کاهش عفونی گسترش COVID-19 — در حال حاضر زمان برای از بین بردن کلاس کاهش حجم برنامه و بودجه برای مدارس ما.

ما نیاز به توانمند سازی معلمان محلی و منطقه با کمک های مالی و انعطاف پذیری برای رسیدگی به نیازهای گوناگون دانش آموزان در سراسر کشور ما است. ما نباید فلج ما در حال حاضر با کمبود بودجه روبرو است در حالی که این ویروس به تشدید نابرابری و تقسیم در جامعه ما است.

منطقه دیگر ما باید محافظت ضروری خدمات اجتماعی. اینها همه برنامه هایی که نگه داشتن Utahns سالم است که نگه داشتن کودکان و خانواده های امن است که برای کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی اعتیاد به مسائل مربوط به خشونت خانگی و پیشگیری حفاظت در معرض خطر کودکان نیروی کار خدمات ویژه تکمیلی برنامه تغذیه برای زنان و نوزادان و کودکان و مدیکید. این برنامه ضروری برای یوتا پاسخ به سلامت مالی و اثرات COVID-19.

یوتا انجام داده است یک کار بزرگ از برنامه ریزی و آماده شدن برای یک روز بارانی. آن روز بارانی وارد کرده است. ما باید با دقت به آنچه در دسترس اهرم ما مانند فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون بودجه, یوتا, مقاوم صندوق روز بارانی و گزینه های اتصال. ما باید استراتژیک در مورد چگونه به حفظ برنامه های ضروری و خدمات است که کمک خواهد کرد که ما در مدارس و جوامع در بهترین آب و هوا در این زمان دشوار است.

خوشبختانه یوتا اقتصاد نشده است و آمار به عنوان سخت به عنوان بقیه از کشور است. یوتا نرخ بیکاری برای ماه آوریل بود 9.7 درصد نسبت به 14.7% برای ملت است. البته بسیاری از سوالات باقی می ماند برای ما چگونه وضعیت اقتصادی را در ماه های آینده. به این دلیل ما باید ادامه با احتیاط و بدون عجله برش بخش های مهم از بودجه دولت قبل از ما اطلاعات اضافی و در نظر گرفته شده تمام گزینه های.

دولت و آموزش و پرورش محلی رهبران معلمان و خدمات اجتماعی کارگران در سراسر کشور ما باید بدانند ما فوق العاده خدا را شکر تلاش های قهرمانانه خود را در ماه های اخیر. در حال حاضر زمان برای محافظت از فرزندان ما آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی ضروری است که کلید برای قوی اقتصادی و در دراز مدت سلامت اقتصادی از دولت ما.

تشکر. سوزان Harrison, D-شنی و دن جانسون, R-لوگان در حال اعضای مجلس نمایندگان ایالت یوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de