وزارت امور خارجه می افزاید: کوبا برای مبارزه با تروریسم blacklist

May 13 (UPI) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن اضافه کرده است کوبا را از فهرست کشورهایی که همکاری با آمریکا در مبارزه با تروریسم تلاش.

در بیانیه وزارت امور خارجه اعلام کرد که تا به حال اطلاع کنگره سهشنبه از کوبا recertification تحت کنترل صادرات اسلحه عمل برای “همکاری نمی کنند به طور کامل” با ایالات متحده در تلاش های سال گذشته است. آن کوبا اولین بار که به این فهرست اضافه شده پس از 2015.

وزارت امور خارجه توضیح داد که حرکت بود در پاسخ به کوبا امتناع از استرداد اعضای ارتش آزادی بخش ملی به عنوان شناخته شده ELN زندگی در هاوانا به کلمبیا پس از این گروه مسئولیت ژانویه 2019 بمب گذاری در یک Bogata آکادمی پلیس که به کشته شدن 22 نفر و زخمی شدن بیش از 60 نفر دیگر.

“به عنوان ایالات متحده حفظ امنیت پایدار با مشارکت کلمبیا و سهام با کلمبیا مهم مبارزه با تروریسم با هدف مبارزه با سازمانهایی مانند ارتش آزادیبخش ملی کوبا امتناع مولد تعامل با دولت کلمبیا نشان می دهد که این همکاری است با این کار ایالات متحده برای حمایت از کلمبیا تلاش برای امنیت و صلح پایدار و امنیت و فرصت برای مردم آن” وزارت امور خارجه گفت:.

ده تن از رهبران این گروه تا به حال در سفر به هاوانا به انجام مذاکرات صلح با دولت در سال 2017 و باقی مانده اند وجود دارد از.

وزارت امور خارجه اضافه هاوانا همچنین بنادر چند ایالات متحده فراری می خواستم به اتهام خشونت سیاسی برخی از کسانی که به دنبال شده است برای چندین دهه از جمله جوآن Chesimard همچنین به عنوان شناخته شده Assata شکور بود که به جرم قتل نیوجرسی دولت سپاهی ورنر Foerster در سال 1973.

Chesimard یک عضو از آزادی Amry شده است به دنبال فدرال Burea تحقیقات از او فرار از نیوجرسی در حالی که خدمت به حبس ابد محکوم به قتل است.

کارلوس F. de Cossio های کوبا وزارت امور خارجه مدیر کل ایالات متحده در امور را رد کرده و مثال و ادعا کوبا بوده است قربانی تروریسم ایالات متحده.

“وجود دارد یک سابقه طولانی در اقدامات تروریستی مرتکب شده توسط دولت آمریکا در مقابل کوبا و همدستی مقامات ایالات متحده با افراد و سازمان هایی که سازمان تامین شده و اعدام چنین اقداماتی از خاک ایالات متحده” او هنوز توییتی.

این لیست می آید در پی یک تیراندازی در سفارت کوبا در واشنگتن مظنون شده و به زندان برده شد اما هاوانا است خودداری کردند در سکوت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از این حادثه.

وزیر امور خارجه برونو رودریگز در کنفرانس مطبوعاتی محکوم “همدستی سکوت” از دولت ایالات متحده در حمله به بیان عکسبرداری می تواند اجتناب شده است اگر ایالات متحده تا به حال با آن اطلاعات آن را تا به حال در ماده است.

در چهارشنبه رودریگز رد کوبا گنجاندن در “الکی” لیست در حالی که عدم محکوم کردن تیراندازی.

“آن را پنهان تاریخ خود از تروریسم دولتی در مقابل کوبا & مصونیت از خشونت گروه در ایالات متحده” او هنوز توییتی.

وزارت امور خارجه همچنین گفت: ایران و کره شمالی و سوریه و ونزوئلا بودند recertified در لیست که آنها را منع فروش و یا مجوز برای صادرات از دفاع مقالات و خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.detny.im