وزارت امور خارجه blacklists جدید رهبر دولت اسلامی

18 مارس (فردا) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در لیست سیاه امیر محمد سعید ابدال-Rahman al-تفسير قرآن, جدید, رهبر دولت اسلامی سازمان تروریستی است.

وزارت امور خارجه اعلام کرد که ثبت نام al-تفسير قرآن به عنوان یک “ویژه تعیین شده جهانی تروریستی” در روز سه شنبه بیان کرد او به نام رهبر است که پس از مرگ ابوبکر البغدادی در ماه اکتبر.

Al-Baghdadi فوت کرد زمانی که او منفجر انتحاری در یک بن بست تونل در آمریکا حمله نظامی خود را در ترکیب در شمال غربی سوریه است.

قبل از عنوان al-تفسير قرآن فعال بود در القاعده در عراق و از طریق صفوف افزایش است, تبدیل شدن آن معاون امیر وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که او “کمک رانندگی و تلاش برای توجیه این آدم ربایی کشتار و قاچاق از وضعیت اقلیت های مذهبی در شمال عراق” و همچنین نظارت است’ عملیات جهانی.

این سازمان تروریستی که پس از اشغال حدود یک سوم سوریه و 40 درصد عراق کاهش یافته و در سال گذشته نهایی آن خلافت در سوریه بود دوباره توسط آمریکا حمایت کردند.

“ما نابود خلافت و ما همچنان متعهد به [است] پایدار شکست مهم نیست که آنها تعیین به عنوان رهبر خود” وزیر امور خارجه مایک Pompeo به خبرنگاران گفت: روز شنبه در حالی که remarking در al-تفسير قرآن را تعیین.

وزارت امور خارجه — است که ارائه 5 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی در al-تفسير قرآن — گفت: تعیین ممنوع آمریکایی ها از انجام کسب و کار با al-تفسير قرآن و بلوک تمام اموال خود و منافع در ملک موضوع به ایالات متحده حوزه قضایی است.

“این تمام-از-تلاش دولت این است که از بین بردن [است که] در آن پناهگاه های امن انکار توانایی خود را برای جذب تروریست خارجی مبارزان خفقان آن منابع مالی مقابله با تبلیغات دروغین آن انتشار بیش از اینترنت و رسانه های اجتماعی و کمک به ایجاد ثبات در مناطق آزاد در عراق و سوریه پس از آواره می تواند بازگشت به خانه های خود و شروع به بازسازی زندگی خود” وزارت امور خارجه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de