وزارت امور خارجه: برای اولین بار سی کارمند می میرد COVID-19

مارس 14 (UPI) — وزارت امور خارجه گزارش داد که برای اولین بار مرگ یک کارمند به کروناویروس در واشنگتن, دی سی, ستاد در روز سه شنبه.

ویلیام والترز معاون افسر ارشد پزشکی برای انجام عملیات در دفتر خدمات پزشکی به خبرنگاران گفت: قربانی یک کارمند دولت که جان بیش از آخر هفته پس از “یک بیماری طولانی مدت.”

کارمند شده بود از کار بیش از دو هفته قبل از مرگ او والترز گفت: معنای اضافی احتیاطی لازم برای حفاظت از این تاسیسات که در آن او کار می کرد.

والترز گفت که او نمی تواند نظر بیشتر در وزارت امور خارجه کارمند از نگرانی های حریم خصوصی اما اظهار داشت: “او در بیمارستان بستری شد برای برخی از زمان مبارزه با کروناویروس و در نهایت آیا تسلیم.”

مرگ پنجم در میان کارکنان وزارت امور خارجه و دوم رخ می دهد در ایالات متحده است. والترز گفت که این گروه بود ردیابی 297 موارد COVID-19 در میان نیروی کار خود را در خارج از کشور. در داخل کشور وجود دارد و 71 مورد او گفت:.

اعلام شد در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه تلاش برای بازگرداندن آمریکایی رشته در خارج از کشور. مقامات گفتند که در حال حاضر در حال پیگیری برخی از 15,000 آمریکایی ها نشان داده اند که علاقه ای به بازگشت به ایالات متحده در میان COVID-19 همه گیر است که توقیف و فرودگاه ها و مرزها و راههای بازگشت به خانه از خارج از کشور

ایان Brownlee, اصلی, معاون دستیار وزیر اداره کنسولی امور خواست آمریکایی ها در خارج از کشور خانههای گلی خالی که آیا آنها باید رسیدن به آنها را برای کمک به تصمیم گیری سریع به عنوان دولت-اجاره تخلیه پرواز ادامه خواهد داد برای همیشه اغلب به تکرار هشدار توسط Brownlee در طول بازگشت به روز رسانی.

“به من هم گفت چند بار قبل از, اگر شما در حصار در مورد بازگشت خاموش که حصار در حال حاضر,” او گفت:.

به گفته مقامات وزارت امور خارجه اتحاد عودت تقریبا 62,000 آمریکایی در بیش از 560 پرواز از 107 کشور از اول آن تخلیه پرواز Jan. 29 از ووهان چین صفر از coronavirus.

از آن عودت, 10,000 تخلیه شدند از آفریقا و 5000 بودند که از آسیای جنوبی و مرکزی با نزدیک به نیمی از بازگشت از آمریکای مرکزی و جنوبی Brownlee گفت.

به وزارت امور خارجه بازگشت رئیس نیروی کار اضافه شده آنها را آغاز کرده اند به “باد کردن” وزارت امور خارجه-حمایت منشور در برخی از مناطق و نقل مکان کرد به پروازهای تجاری از جمله در آمریکای مرکزی.

“در آینده نزدیک ما خواهد شد نگاه کنید به انجام این کار در مناطق دیگر,” او گفت: “ما زمانی است که بر اساس تقاضا و منابع است.”

اما او هشدار داد کسانی که در پرو — که در آن بخش عودت برخی از 7,150 آمریکایی-اما به خصوص برزیل را به قصد بازگشت به ایالات متحده در حالی که شرکت های هواپیمایی همچنان به پرواز بین دو کشور.

ده ها هزار نفر از آمریکایی ها زندگی می کنند در سراسر وسیع آمریکای جنوبی و بدون پروازهای تجاری “از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای دولت ایالات متحده برای سازماندهی بازگشت تلاش” او گفت:. “اگر شما می خواهید به بازگشت به صفحه اصلی شما باید انجام دهید در حال حاضر است.”

در سطح جهان به ویروس آلوده شده است نزدیک به 2 میلیون نفر و باعث بیش از 126,000 مرگ و میر ناشی از آن پدید آمده در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im