دولت راه اندازی دسترسی به مالاریا مواد مخدر دیده می شود به عنوان درمان جدید کروناویروس

سالت لیک سیتی — Utahns که عبور آنلاین غربالگری خواهد بود قادر به گرفتن مالاریا داروها در داروخانه برای درمان جدید کروناویروس تحت یک نظم ایستاده در حال حاضر پیش نویس, یوتا, وزارت بهداشت, معاون دکتر مارک E. Babitz روز دوشنبه گفت:.

“من دیده ام به اندازه کافی شواهد و مدارک از مزایای آن را به ارزش تلاش” Babitz یک پزشک خانواده گفت: Deseret News اضافه کرد که او با قبول نمی کند منتقدان که می گویند وجود ندارد به اندازه کافی مطالعه نشده در استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين در درمان علائم COVID-19.

“در یک وضعیت مانند این است که ما امروز در من مخالفم با من علمی همکاران. اگر ما در یک بحران اگر این نبود به یک نگرانی عمده در سراسر جهان همه گیر من می خواهم می گویند ” شما می دانید چه, بیایید صبر کنید. بیایید صبر کنید. بیایید پیدا کردن برخی از افرادی که در این. اجازه دهید که دو سوکور آنها آن تماس بگیرید متقاطع محاکمه’,” او گفت:.

از مواد مخدر نیز استفاده می شود برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید نمی جلوگیری از ابتلا به ویروس کشنده, اما برای کسانی که آن را دارند Babitz گفت: “وجود دارد برخی از شواهد اولیه است که آن را به سرعت همه چیز را به بدن خود را یک فرصت برای توسعه ایمنی بهتر و کمک به جلوگیری از عوارض.”

نظم ایستاده که باید امضا شده توسط وزارت بهداشت و درمان, را, مدیر اجرایی, دکتر یوسف خیش اجازه می دهد Utahns برای دور زدن پزشکان خود و با استفاده از جدید آنلاین ابزار غربالگری که هنوز در حال نهایی برای تعیین اگر آنها می توانند مواد مخدر به طور مستقیم از یک داروساز Babitz گفت.

در حال حاضر مواد مخدر می تواند تجویز شود برای خارج از برچسب استفاده کنید. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و خواست آنها بود مستقر نظرات که موجب وحشت-خرید و استعمال بیش از حد در سراسر جهان و همچنین به عنوان هشدار در مورد استفاده از آنها در مبارزه با اثرات ویروس بر اساس گزارش وال استریت ژورنال منتشر شده دوشنبه.

اما Babitz گفت: مواد مخدر خواهد بود در نظر گرفته شده بین پنج تا هفت روز و را “بسیار کم” خطر برای بیماران. او گفت: وزارت بهداشت هنوز به حل و فصل مسائل حقوقی بین دولت و شرکت اجرا می شود که ابزار غربالگری و همچنین به عنوان جزئیات چگونگی این کار را با داروخانه ها.

“ما نیاز به انجام آن مسئولانه خیلی مسائل وجود دارد. اما ما در حال کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم به آهن ، هدف ما در واقع به اسناد امضا شده امروز,” او گفت:. علاوه بر نظم ایستاده برای داروهای توزیع می شود وجود دارد نیاز به یک حکومت اضطراری در محل و یک یادداشت تفاهم با شرکت.

یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. گری هربرت گفت: یک اطلاعیه آمده می تواند در این هفته.

رئیس جمهور مجلس سنا استوارت, Adams, R-لیتون نیز پشتوانه آنچه که او می بیند به عنوان یک راه برای کاهش این بیماری همه گیر را فشار در بیمارستان ها به عنوان تعدادی از موارد در ایالت یوتا همچنان به صعود. آدامز و یک گروه از دولت و رهبران کسب و کار برگزار شد یک کنفرانس خبری در هفته گذشته در مورد پتانسیل مواد مخدر.

“ما نیاز به برخی از اخبار خوب است. ما نیاز به برخی از امید است. من معتقدم که این خبر خوبی است,” او گفت:.

دن ریچاردز یک داروساز که کمک کرده است کنار هم قرار دادن طرح توجیهی برای گرفتن مواد مخدر به Utahns گفت: نزدیک به یک میلیون دلار صرف شده است دستیابی به خام پودر شیمیایی است که می تواند مرکب به مواد مخدر است. در حال حاضر, او گفت:, آن انسانی تلاش کنند.

“ما آن را کشف کردن در عقب پایان گفت:” ریچاردز صاحب Meds در حرکت زنجیره ای از داروخانه ها با پنج مکان در ایالت یوتا است. “ما یک دولت منصوب شد, سازمان وظیفه نیروی. ما فقط یک دسته از افرادی که دست ما و گفت: چیزی بود که باید انجام شود.”

او اذعان کرد وجود دارد برخی از شک و تردید در مورد مواد مخدر.

“هر کس در هیئت مدیره و در عین حال که به سختی” ریچاردز گفت تنها وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای معمول مطالعات پزشکی. “این است و نه درمان. این راه حل نیست. این بهترین درمان های موجود بر اساس دانش ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de