دولت مالیات تشویقی برنامه سیاهههای مربوط به رکورد سال با 13,000 وعده شغل و 150 میلیون دلار به علاوه در معافیت

سالت لیک سیتی — دولت فعال ترین توسعه اقتصادی ابزار اعطا بیش از 150 میلیون دلار در آینده بالقوه مالیاتی اعتبارات در سال گذشته 21 شرکت های خصوصی است که در مجموع متعهد به ایجاد بیش از 13000 جدید بالا پرداخت یوتا شغل.

و در حالی که وعده هزاران موقعیت های جدید است که به موقع اخبار به صورت یک اقتصاد دولتی است که وضعیتی وخیم در صورت از اثرات از COVID-19 همه گیر از جمله رکورد بیکاری — بسیاری از برنامه های تماس برای استخدام به رخ می دهد در طی چند سال آینده و یا در برخی موارد چند دهه.

یوتا طولانی مدت توسعه اقتصادی افزایش مالیات تامین مالی برنامه کمک های مالی اعتبار تا 30 درصد از مقدماتی شرکت به تازگی تولید و فروش شرکت ها و خودداری از پرداخت مالیات ، بدست آوردن اعتبار نیاز در بخش ایجاد مشاغل جدید است که پرداخت 110 ٪ از شهرستان متوسط که در آن موقعیت قرار دارد. راه اندازی شد در سال 2005 و اداره دفتر فرماندار از توسعه اقتصادی حدود 60 درصد از شرکت کنندگان در آمار نشانه برای به دست آوردن تمامیت اعطا اعتبار مالیاتی بسته و 2 از 3 awardees هستند یوتا کسب و کار به دنبال گسترش در مقابل شرکت های جدید به دولت با توجه به برنامه های مدیران.

اثربخشی دولت-بودجه مشوق های سازمانی تحت موشکافی عمیق تر در سال های اخیر تشکر حداقل در بخش به شدت به بازار عرضه شده پروژه های مانند آمازون ثانویه ستاد و ماموت ساخت امکانات مانند کسانی که برنامه ریزی شده توسط خودروسازی تسلا. وعده شغل جدید و سرمایه گذاری های مرتبط با آن پروژه است در برخی موارد منجر به مسابقات دیوانه وار خوردگی متحده در برابر هر یک از دیگر در بازی های پولی پیش گیری, با عجیب دوامدار دراکثرمناطق به طور معمول مورد حمایت توسط مالیات دهندگان-تولید بودجه.

فرماندار دفتر توسعه اقتصادی, مدیر اجرایی, Val حال گفت: یوتا متمایز خود را از بسیاری از کشورهای دیگر از طریق رویکرد خود را به جایزه اندازه ها و برنامه ای که توابع در یک پست-عملکرد بر اساس. او همچنین با اشاره به آنچه او مشخص می شود که حال عمومی تصورات غلط در مورد جمعیتی از شرکت هایی که دریافت مشوق های مالیاتی.

“یکی از بزرگترین تصورات غلط است که ما با استفاده از مشوق ها را در خارج از کشور, شرکت های” هیل گفت. “اما دو سوم از جوایز رفتن به یوتا شرکت های … برای حفظ شغل در دولت به جای خارج کردن آنها از دولت است.

“دیگر این است که ما با استفاده از پول مالیات دهندگان را به این شرکت ها اما واقعیت این است که ما با استفاده از یک پست-عملکرد اعتبار مالیاتی. این شرکت موافقت به پرداخت x-میزان مالیات در طول سال و اگر آنها را انجام دهید که اگر آنها در پرداخت مالیات خود را و سپس آنها را تخفیف بازگشت. واقعا وجود دارد نه پول مالیات دهندگان در معرض خطر در صف مقابل مانند وجود دارد در بسیاری از ایالت ها که نوشتن چک های بزرگ برای اولین بار.”

در حالی که هیچ بزرگ چک نوشته خواهد شد برای شرکت ها — مزایای آمده در قالب مالیات بر آینده اعتبارات اعطا شده پس از محک می رسید و چهار نفر از تخفیف های ارائه شده در پایان سال مالی زمین به خوبی به هشت رقم ارزش.

بزرگترین در میان آن ؟ هوافضا و دفاع لوله نورث روپ گرومن اعطا شد $60 میلیون معامله در ماه ژانویه در نظر دارد به استخدام 2,250 کارکنان جدید در 20 سال آینده در حالی که سرمایه گذاری در برخی $380 میلیون.

این شرکت در حال حاضر در استخدام بیش از 5000 سراسر کشور و کمک به سیمان وضعیت خود را به عنوان یوتا بزرگترین خصوصی دفاع کارفرما پس از دستیابی به Orbital ATK در سال 2018 برای یک معامله به ارزش حدود 8 میلیارد دلار است. در آن زمان Orbital ATK یک شرکت به خوبی شناخته شده برای آن چشمگیر باکس الدر کانتی موتور موشک تست اخراج حال برخی از 1300 یوتا مبتنی بر کارکنان است.

People watch a ground test of the five-segment rocket motor that will be used for NASA’s heavy-lift Space Launch System at the Orbital ATK facility in Promontory on Tuesday, June 28, 2016.
مردم در حال تماشای یک زمین آزمون از پنج بخش موتور موشک است که خواهد شد مورد استفاده برای ناسا سنگین-آسانسور فضایی راه اندازی سیستم در Orbital ATK تسهیلات در دماغه در سه شنبه, ژوئن 28, 2016.
Spenser انبوه Deseret News

پس دولت اعلام هیولا معامله هیل گفت: Northrop Grumman سرمایه گذاری را افزایش یوتا اقتصاد برای سال.

“این پروژه می تواند به ایجاد شغل برای هیل پایگاه نیروی هوایی برای نسل های آینده,” هیل در بیانیه ای گفت. “به عنوان یکی از 10 نظامی پسند کارفرمایان پیشنهاد گسترش خواهد بهتر در خدمت وبر شهرستان و در حال رشد ما در صنعت هوا فضا.”

نورث روپ گرومن یکی از شش شرکت در آخرین سال مالی آن پیچیده تا 30 ژوئن به کسب جوایز با برنامه ای برای اضافه کردن 1000 یا بیشتر کارکنان است.

یوتا تجربه مشتری مبتکر Qualtrics به دست آورده و دومین جایزه از سال گذشته با خود بسته است که می تواند به ارزش تقریبا 33 میلیون دلار در 10 سال آینده در نظر دارد برای ایجاد 2,245 شغل جدید همراه با 45 میلیون دلار در سرمایه گذاری.

این پروو-بر اساس شرکت به دست آورد اروپایی به نرم افزار کرگدن SAP در 8 میلیارد دلار معامله اعلام کرد در سال 2018 شده است و در گسترش اشک از زمان.

در همان روز آن مالیات تشویقی اعلام شد در ماه نوامبر گذشته Qualtrics پرده برداری کرد قصد دارد به بیش از دو برابر فضا در آن دیرین پروو دفاتر به 355,000 فوت مربع. این پروژه که همچنین شامل دو پارکینگ سازه و سه داستان, هوای آزاد, تراس, مجهز به کنفرانس مناطق نشست و فضاهای نمایش از 6 هکتار باغ است. Qualtrics همچنین اعلام کرد قصد دارد برای ساخت ابر روستای 40000 فوت مربع در محل مرکز مراقبت از کودکان. کارمند-تنها تسهیلات مسکن 250, کودکان و نوجوانان و ویژگی های “یک تکنولوژی تزریق درسی ارائه سن مناسب علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی آموزش و پرورش است.”

آخرین تلاش از یوتا-مطرح اوراکل مسافر مسافرت هوایی و JetBlue بنیانگذار دیوید Neeleman به دست آورده خود را مالیات تشویقی بسته در اواخر سال گذشته.

نسیم حمل و نقل هوایی ملایم خواهد بود پنجم حامل های راه اندازی برای Neeleman که قبلی تلاش شامل یوتا بر اساس موریس Air (خریداری شده توسط غرب در سال 1993), top world news (در حال حاضر شماره 2 کانادا حامل) JetBlue و آزول (در حال حاضر شماره 3 در میان برزیل حامل داخلی).

نسیم سخنگوی, گفت, کویر خبر که با توجه به شرایط در آورده با COVID-19 گیر برنامه ریزی شده برای راه اندازی در اواخر سال 2020 شده است ضربه تا سال آینده. Neeleman طرح نسیم به حک کردن بازار تو رفتگی در دیوار با استفاده از کارآمد هواپیماهای جدید در ارائه بدون توقف خدمات به مردم محروم و غیر توپی فرودگاه ها در سراسر ایالات متحده شاید جالب, Salt Lake City به احتمال زیاد نمی تواند در میان آنها اما این شرکت دارای برنامه های در محل به استخدام برخی از 370 یوتا کارکنان در پنج سال آینده و ایجاد بیش از 3 میلیون دلار در سرمایه گذاری.

و در یک پیروزی است که می تواند در پایین مشخص شده اند به عنوان یک جایزه تسلی برای یوتا را شکست خورده تعقیب میزبانی آمازون به اصطلاح HQ2 آمازون خدمات وب به دست آورده جایزه است که می تواند جلب شرکت تا 2.5 میلیون دلار معافیت مالیاتی در دهه آینده. برای کسب آن اعتبار آمازون ذخیره سازی ابر تابعه نیاز به دنبال از طریق در برنامه ریزی برای استخدام 300 جدید یوتا کارکنان در قاب زمان که در حالی که ساخت 25 میلیون دلار در سرمایه گذاری های جدید در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>