بیانیه ای از طلوع آفتاب حرکت از بنیانگذاران Varshini Prakash در جو بایدن جدید برای برنامه های زیست محیطی و عدالت زیرساخت پایدار و عادلانه انرژی پاک در آینده:

واشنگتن – در طول این چرخه انتخابات ما نسل بی وقفه تحت فشار دموکراتیک استقرار به درک وجودی ضرورت بحران آب و هوا. ما تحت فشار قرار دادند و هر نامزد ریاست جمهوری به ما نشان می دهد برنامه های خود را و ما نمی ترسند, می گویند زمانی که آنها سقوط کرد به دور از آنچه که مورد نیاز برای ارائه یک آینده قابل زندگی برای نسل ما. ما نیز روشن شده است: بحران آب و هوا است و نه فقط یک تهدید وجودی اما بزرگترین فرصت ما — اگر ما برای تبدیل همه چیز اجازه ساخت آینده ای بهتر است. این هیچ راز است که ما شده ایم انتقاد از معاون رئیس جمهور بایدن به برنامه ها و تعهدات در گذشته است. امروز او در پاسخ به بسیاری از کسانی که انتقاد: به طرز چشمگیری افزایش مقیاس و ضرورت سرمایه گذاری پر کردن در جزئیات بیشتر در مورد چگونه او می خواهم رسیدن به عدالت زیست محیطی و ایجاد شغل خوب و با اتحادیه و امیدوار کننده فوری عمل در روز 1 در 100 روز اول در دوره اول خود را در دهه آینده — نه فقط دور برخی از اهداف است.”

“جنبش ما ساخته شده این امکان پذیر است اما بیشتر وجود دارد کار را به انجام و فوریت بحران خواسته است که ما را نگه دارید هل دادن. معاون رئیس جمهور بایدن باید در ساخت این تعهدات و این اقدامات فوری و اولویت فوری در روز 1. جنبش ما در کنار عدالت زیست محیطی جوامع و خط مقدم کارگران آموخته است جو بایدن به بحث بحث. در حال حاضر اجازه دهید شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیج در توده پس از انتخابات به بایدن به پیاده روی پیاده روی.
“دو چیز روشن است: حرکات ماده و بیشتر وجود دارد کار را به انجام. آنچه که ما نشان داده ایم این است که وقتی ما سازماندهی ما می توانیم تغییر زمین ممکن است و حس مشترک از جامعه است. اما میلیون ها نفر بدون شغل. طوفان در حال ضرب و جرح سواحل ما به عنوان ما صحبت می کنند. تابستان داغ. نوزادان متولد شده به طور فزاینده ای نامشخص جهان است. مردمی نمی تواند نفس بکشد. بنابراین رول تا آستین خود را و اجازه دهید نگه داشتن فشار دادن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>