بیانیه مریم Bonauto خوشحالم حقوق مدنی مدیر پروژه در دیوان عالی کشور LGBTQ عنوان VII حاکم

واشنگتن – امروز, دیوان عالی ایالات متحده با صدور حوضه حاکم افزوده است که قانون فدرال محافظت LGBTQ کارگران از کار تبعیض است. در پاسخ خوشحالم حقوق مدنی مدیر پروژه Mary L. Bonauto با صدور این بیانیه به شرح زیر:

امروز تاریخی حاکم تأکید بحرانی حمایتهای قانونی برای تجاوز به مردم در سراسر کشور است. دیوان عالی کشور حل و فصل این سوال که آیا فدرال اشتغال nondiscrimination قانون محافظت نما, گی و, دوجنسي مردم است. جواب قطعی “بله.”

این 6-3 حاکم نوشته شده توسط عدالت Gorsuch به رسمیت می شناسد که موجود فدرال تبعیض جنسی برای حمایت از کارگران درخواست به LGBTQ مردم بر اساس خوبی تثبیت سابقه و از آنجا که یک فرد از گرایش جنسی یا فراجنسیتی وضعیت تنها می تواند درک شود در رابطه جنسی خود را. این نتیجه گیری “بوده است و قبل از ما ایستاده تمام طول” نظر اکثریت متحده است. بیشتر منع تبعيض است “عمده قطعه قانون حقوق مدنی” نوشته “کاملا شرایط گسترده.” به عنوان یک نتیجه دادگاه دارای کارفرمایان در قبال تبعیض زمانی که یک فرد “جنسیت است اما به علت” از آسیب رساندن به یک کارمند.

امروز تصمیم می پیوندد دیگر بنیادی تبعیض جنسی نظرات در مورد آزار و اذیت جنسی (1986) انجمن کلیشه سازی (1989) و در رابطه با آزار و اذیت جنسی (1998) که همه دیوان عالی کشور پیدا کرده بود و در دامنه گسترده ای از آنچه در کنگره نوشت: به فدرال هفتم قانون است.

ما حقوق مدنی قوانین در نظر گرفته شده برای کمک به کشور ما زندگی می کنند تا وعده های خود را از برابری و امروز تصمیم از دادگاه عالی ما به ارمغان می آورد یک گام نزدیک تر به آن وعده داده است.

و به راست و خوش آمدید به این حکم است که کار ما انجام شده است. ما فدرال و بسیاری از قوانین دولتی هنوز هم ترک بیش از حد بسیاری از LGBTQ مردم و دیگران محافظت نشده در مناطق بحرانی از زندگی از جمله دسترسی به مکان های عمومی مانند فروشگاه ها و یا حمل و نقل عمومی و یا در بودجه فدرال حیاتی خدمات اجتماعی. امروز حکم نیز می رسد و در مقابل افت فراگیر نژادپرستی نظاممند و نژادپرستانه و خشونت که تحمیل نا معلوم و غیر قابل تحمل هزینه های سیاه و سفید آمریکایی ها و همه مردم از رنگ از جمله کسانی که LGBTQ.

مبارزه برای جامعه عدالت است جدا از مبارزه برای عدالت نژادی. همانطور که ما جشن می گیرند تصمیم امروز ما باید در ادامه کار با کنگره ایالتی و مقامات محلی و همه نهادها و همه مردم در این کشور برای اطمینان از تبعیض از حد در هر عرصه. ما باید در تلاش برای اطمینان حاصل شود که کلمات ما اساسنامه را معنا و دنیای واقعی اثرات برای همه آمریکایی ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im