واشنگتن – پیروزی بدون جنگ, مدیر اجرایی, Stephen Miles منتشر شد بیانیه زیر را در مورد رئیس جمهور تهمت وتو از سوی دیگر ، کین در مورد رابطه ایران جنگ قدرت وضوح (S. J. پژوهش. 68):

“یک بار دیگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفته از راه خود را به پایمال هر دو قدرت از کنگره و اراده مردم همه در سفارش به ما نزدیک به یک جنگ فاجعه بار با ایران و منحرف کردن اذهان از شکست خود به آدرس این جهانی و همه گیر.

“اکثریت کنگره بارها و به صراحت اعلام مخالفت با جنگ با ایران. خانه صحبت کرده است از طریق دو جنگ ایران و قدرت های رای و همچنین صورتحساب برای جلوگیری از بودجه به صورت غیر مجاز در جنگ و به لغو 2002 جنگ عراق مجوز برای استفاده از نیروی نظامی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اشتباه ادعا می کند فراهم می کند قدرت خود را برای جنگ با ایران. به عنوان یک شرکت برابر شعبه دولت با تنها قانون اساسی قدرت را به اعلام جنگ دو حزبی رزولوشن های پشتیبانی شده توسط اکثریت کنگره به اندازه کافی باید. به سادگی قرار دادن: مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه مجاز به شروع یک جنگ است. اما او حاضر به گوش دادن.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“در شش بار که مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از حق وتو خود در طول ریاست جمهوری خود تمام شش بود به نادیده گرفتن کنگره تلاش برای بررسی خود را بی پروا سوء استفاده از امنیت ملی قدرت های دیگری از جمله جنگ قدرت وضوح در ایالات متحده در جنگ فاجعه بار در یمن. امروز عمل بی توجهی به قانون اساسی تفکیک قوا می آید صرف هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن baselessly ادعا کرد که خود را “اقتدار کل’, باعث محکومیت دو حزبی.

“این COVID-19 بحران باید یک بیدارباش تماس بگیرید: جنگ اول سیاست خارجی وضع موجود ساخته شده است, جهان امنیت کمتر و نه بیشتر. در حال حاضر زمان برای مهار نظامی گری ایالات متحده نه خطر جنگ دیگری دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im