بیانیه: مغلوب ساختن پیشی جستن را باز آسمان برداشت باعث می شود ما همه کمتر امن

واشنگتن – پیروزی بدون جنگ حمایت مدیر اریکا Fein منتشر شد بیانیه زیر را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به عقب نشینی ایالات متحده از پیمان آسمان های باز:

“یک بار دیگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متخاصم رویکرد به سیاست خارجی قرار داده است همه ما در خطر است.

“آسمان باز پیمان یک ابزار کلیدی برای ایجاد اعتماد به نفس و حصول اطمینان از شفافیت بین کشورها. آن را به مدت طولانی برگزار شد هر دو از حمایت هر دو حزب در داخل کشور و حمایت گسترده ای از متحدان ما در خارج از کشور. این دقیقا همان نوع از همکاری جهانی است که ما باید برای جلوگیری از بی اعتمادی و سوء تفاهم ها و درگیری ها در عرصه بین المللی. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج از این توافق و به عمدا نقض کنگره دستور را به اطلاع قانونگذاران قبل از شروع یک روند خروج — ما را بیشتر پایین مسیر هسته ای brinkmanship.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“زمان و دوباره تهمت قرار داده ملی مبالغه قبل از واقعی نگرانی های امنیتی: حمله چند جانبه نهادهای مانند سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد بیهوده درگیر شدن در تجارت و جنگ و تحمیل مرگبار تحریم و آوردن ما را به لبه جنگ با ایران.

“این دولت ضبط بر روی سلاح های هسته ای است به خصوص فاحش. پیش از این مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به طور یک جانبه خارج از طرح جامع اقدام مشترک — توافق های چند جانبه برای مهار برنامه هسته ای ایران — و متوسط نیروهای هسته ای پیمان — پیمان شناخته شده برای کمک به پایان دادن به جنگ سرد با سیگنالینگ از یک دوران جدید امنیتی متقابل و درک متقابل بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی. این آخرین مرحله جرقه نگرانی جدی است که بحرانی جدید شروع ممکن است در آینده در بلوک سفت.

“در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای یک عقب نشینی به انزوا هیچ کاری نمی کند برای ایجاد جهانی امن تر. کاملا مخالف: trump’s متضاد سیاست خارجی ما به ارمغان می آورد یک گام نزدیک تر به فاجعه هسته ای است. در مواجهه با تهدیدهای جهانی مانند تکثیر سلاح های هسته ای, بیماری های همه گیر و بحران آب و هوا آنچه که ما نیاز به همکاری جهانی و نه قدرت های بزرگ رقابت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im