Stater برادران برجستگی کارگران با نرخ ساعتی 2 دلار برای چهار هفته

Stater وارنر روز جمعه اعلام کرد که افزایش آن به کارگران پرداخت $2 ساعتی جبران آنها را برای کار را از طریق کوره در رفته خرید روز در میان coronavirus بیماری همه گیر.

خبر آمد تنها چند ساعت پس از شرکت مادر Albertsons, Vons و غرفه فروشگاه گفت: آن را به کارگران پرداخت اضافی $2 ساعت از طریق مارس 28.

این Stater برادران برد برای آن ساعتی کارکنان از جمله انبار و کارگران ساختمانی. پرداخت ضربت موثر است دوشنبه گذشته به مدت چهار هفته در سان برناردینو مبتنی بر زنجیره ای در بیانیه ای گفت.

“روح Stater وارنر “خانواده” همواره به انجام کار درست برای حق دلیل” گفت: Stater برادران مدیر عامل پیت Van Helden در بیانیه ای گفت.

Van Helden دیده می شد کیسه مواد غذایی دوشنبه در یک Stater وارنر در رانچو کوکامونگا ، او التماس خریداران در مصاحبه با جنوب کالیفرنیا خبری گروه “آرام.” فروشگاه ها باید کاهش ساعت خود را طوری کارکنان می تواند تمیز و restock این پاک کردن قفسه.

جو Duffle رئیس جمهور محلی 1167 ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران اتحادیه است که نشان دهنده فروشگاه کارگران گفت: Stater وارنر’ قرارداد همچنین شامل افزایش مزایای اضافی از جمله مرخصی استعلاجی.

و کارکنان فروشگاه نیز خواهد بود با توجه به زمان قبل از خود تغییرات خود را به خرید مواد غذایی, چرا که اگر آنها باید صبر کنید تا پایان شیفت خود بسیاری از محصولات از بین رفته اند.

“این واقعا مجموعه نوار برای شرکت های دیگر به دنبال” لوازم شخصی در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im