متحده می تواند نیاز به ریاست جمهوری انتخاب کنندگان به دنبال رای مردم ایالات متحده دیوان عالی

واشنگتن – ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور امروز حکم داد که ایالات متحده قدرت نیاز به ریاست جمهوری انتخاب کنندگان را به رای دادن به نامزد که برنده رای مردمی در دولت خود را.

Paul Smith, CLC معاون رئیس جمهور دادخواهی و استراتژی صدور این بیانیه به شرح زیر:

“امروز حاکم است صحیح است. اگر انتخاب کنندگان تبدیل شده بود سست به نقض قانون و نادیده گرفتن دولت خود را از رای دهندگان شده اند به پذیرفتن کمک از ثروتمند منافع خاص که می خواهند به ما نفوذ سیاست عاری از هر گونه افشای عمومی. در حالی که متعدد قوانین فدرال نیاز به انتخاب مسئولان و سیاستگذاران به دنبال مالی اخلاق و شفافیت در قوانین وجود دارد در حال حاضر هیچ فدرال اخلاق یا قوانین شفافیت برای ریاست جمهوری انتخاب کنندگان. عدم شفافیت قوانین همراه با نامحدود اختیار می توانست منجر به فساد تهدید مشروعیت انتخابات ریاست جمهوری.

رای دهندگان باید به پای صندوقهای رای با اعتماد به نفس است که رای خود را شمارش خواهد شد و نظام سیاسی خواهد بود و عاری از فساد است. اما به دور از کامل سیستم فعلی ممکن است هرج و مرج از یک بی بند و بار کالج انتخاباتی شده اند که حتی بدتر است.”

کمپین مرکز حقوقی و موضوع یکی ظ اچ-of-the-دادگاه مختصر در موارد Chiafalo v. واشنگتن و کلرادو وزارت امور خارجه v. باکا با این استدلال که متحده باید توانایی اتصال به انتخاب کنندگان به رای مردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im