متحده ممکن است اجازه می دهد دوز تابش به قبل از تخلیه از یک حادثه هسته ای در طول ویروسی همه گیر

تکووما MD – بیمارستان بیماران و ساکنان خانه های سالمندان در ده مایل از یک نیروگاه هسته ای ممکن است تخلیه شود در طول یک تصادف که رخ می دهد در طول یک ویروسی همه گیر تا زمانی که در معرض تابش رسیده به سطح 50 برابر بیشتر از کسانی که در نظر گرفته thresshold به آغاز تخلیه یک ایالت کانکتیکات سند نشان داده است.

این آیات قرار گرفتند در 9 آوریل سال 2020 دلبستگی به یک سند است که به طور خلاصه ظاهر و سپس به طور ناگهانی ناپدید شد از ما کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای (NRC) وب سایت. در آن ایالت کانکتیکات وزارت انرژی و حفاظت از محیط زیست (عمیق) تابش گفت: بخش اجتماعی فاصله ضروريات ویروسی همه گیر تشکیل شده “قابل توجه مانعی برای منظم تخلیه” باید اصلی حادثه هسته ای رخ می دهد.

کانکتیکات است خانه را به دو واحد سنگ نیروگاه هسته ای در لانگ آیلند صدا.

عمیق بیانیه نشان داد که باید در یک حادثه هسته ای رخ می دهد در طول یک بیماری همه گیر دولت پیشنهادی برای افزایش مجاز قرار گرفتن در معرض تابش به عموم مردم به بیش از 12 بار در آستانه تابش دوز (2 rem) در حال حاضر توصیه می شود برای تخلیه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دستورالعمل.

برای بیمارستان و خانه سالمندان, بیماران, کانکتیکات, برنامه ای برای به تاخیر انداختن تخلیه تا قرار گرفتن در معرض سطوح بیش از 100 rem نقطه که در آن مردم خواهد شروع به تجربه تابش مسمومیت.

کانکتیکات سند پاسخ به سراسر کشور ارزیابی توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) از زنده بودن متشکرم رادیولوژی اورژانس برنامه ریزی برای عملیاتی نیروگاه های هسته ای در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

“این است که عمیقا نگران کننده است که هر مقام مسئول بهداشت عمومی را در نظر بالا بردن مجاز قرار گرفتن در معرض تابش دوز 100 rem” گفت: سیندی Folkers فراتر از تابش های هسته ای و متخصص بهداشت.

“حتی 2 rem استاندارد گمراه کننده است و نه امن” اضافه شده Folkers.”به عنوان آکادمی ملی علوم حفظ وجود ندارد دوز بی خطر اما زنان, نوزادان, نوزادان و کودکان بیشتر مستعد ابتلا به آسیب از تابش. افزایش قرار گرفتن در معرض تابش آستانه در همه, اجازه دهید به تنهایی به 100 rem سطح شروع به تابش بیماری است که می تواند شامل تهوع و ریزش مو است غیر مسئولانه در اکستریم,” او گفت:.

زمانی که FEMA منطقه 1 که دسته سنگ و سیبروک راکتور در نیوهمشایر درخواست صدور مجدد آن در ژوئن 2 بیانیه در ژوئن 15, کانکتیکات سند دیگر متصل شده است. با این حال آژانس سند مدعی است که “متشکرم رادیولوژی آمادگی اضطراری باقی می ماند مناسب برای ارائه مناسب تضمین و که اقدامات مناسب می توان برای حفظ سلامت و ایمنی عمومی در یک رادیولوژی اورژانس.”

هیچ پاسخ های دیگر از کشورهای دیگر منتشر شده توسط NRC یا FEMA اگر چه در سال های اخیر تلفنی با سازمان ها و صنعت FEMA رسمی اشاره شده منتشر نشده پاسخ از ایالت آیووا — صفحه اصلی به Duane آرنولد راکتور.

“مردم حق می دانید چه فدرال و مقامات دولتی باید پخته برای آنها اگر یک حادثه هسته ای رخ می دهد در حالی که این بیماری همه گیر است مواج” گفت: پل گونتر مدیر راکتور نظارت پروژه فراتر از هسته ای است. “اگر دولت بیشتر ارزیابی می شوند نکردن از رکورد های عمومی است که موجب نگرانی جدی است.

“ما نمی دانیم که اگر آیووا تفکر در امتداد خطوط همان کانکتیکات” گونتر ادامه داد. “اگر کانکتیکات مثال معلوم می شود معمولی یا سابقه ما به دنبال در معرض خطر قابل توجهی قرار گرفتن در معرض تابش بودن قابل قبول طرح به عنوان یک تجارت برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض ویروسی را انتخاب کنید. در هر صورت این انتخاب غیر ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>