متحده سو برای جلوگیری از اخراج از دانشگاه بین المللی دانش آموزان

جولای 13 (UPI) — به طور کلی وکیل در 18 متحده شکایت کرد وزارت امنیت داخلی ایالات متحده در روز دوشنبه بیش از یک تهدید جدید به تبعید دانشگاه بین المللی دانش آموزان ثبت نام شده در آنلاین-تنها کلاس های این سقوط.

تماس جولای 6, مهاجرت و گمرک حاکم “بی معنی و بی رحمانه” متحده به رهبری ماساچوست دادستان کل Maura هیلی گفت: یخ تصمیم تحمیل “یک insuperable بار ما در کالج ها و دانشگاه ها.” بالاتر موسسات آموزش باید تا آگوست ، 4 برای ارائه به یخ یک لیست از هر دانشجوی بین المللی و گواهی که آنها به حضور در کلاس های حضوری.

تبلیغات

دانشگاه های در حال توسعه شده است برنامه به آدرس چگونه و آیا دانش آموزان می توانند بازگشت به کلاس های حضوری بر اساس بهداشت و درمان توصیه های میان coronavirus بیماری همه گیر. اوایل مارس یخ حاکم مجاز بین المللی دانش آموزان برای رفتن به کلاس های آنلاین “برای مدت زمان اضطراری” کت و شلوار گفت. Non-immigrant دانشجویی F-1 و M-1 ویزای دانشجویی اجازه داده شد تحت قوانین قبلی.

دانشگاه ها باید توسعه یافته پروتکل برای سال 2020 سقوط برنامه مدرسه که کلاس های آنلاین خواهد بود و در فرد کت و شلوار گفت. دانشگاه باید به انتخاب “بین نگه داشتن خود را دانشجویان بین المللی ثبت نام کرده و حفاظت از سلامت و ایمنی خود را از دانشگاه” شکایت گفت.

از دست دادن دانشجویان بین المللی خواهد بود ویرانگر برای بودجه دانشگاه به آنها پرداخت عالی بین المللی شهریه کت و شلوار گفت. متحده می تواند از دست دادن صدها میلیارد دلار از دست شهریه و همچنین به عنوان هزینه های مسکن و خدمات دیگر کت و شلوار گفت.

کشورهای شرکت-تشکیل پرونده شامل کت و شلوار, کلرادو, کانکتیکات, دلاور, District of Columbia, ایلینوی, مریلند, میشیگان, مینه سوتا, Nevada, New Jersey, New Mexico, اورگان, پنسیلوانیا, رود آیلند, ورمونت, ویرجینیا و واشنگتن است. خصوصی دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست شکایت مشابه قبل است.

بخشنامه توسط ICE حمله به سیستم های دانشگاه’ خط پایین بود و به دنبال آن صدای جیر جیر جمعه توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به “چپ رادیکال تلقین” در محیط های دانشگاهی.

“بیش از حد بسیاری از دانشگاه ها و سیستم ها در مورد چپ رادیکال تلقین و نه آموزش و پرورش. بنابراین من گفتن وزارت خزانه داری به بررسی مجدد خود را از مالیات معاف وضعیت… و/یا بودجه ناروا” توییتی “…که خواهد شد دور گرفته شده اگر این تبلیغات و یا عمل در برابر سیاست های عمومی همچنان ادامه دارد. فرزندان ما باید تحصیل کرده و نه تحت تعلیم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>