MainPlace بازار در سانتا آنا اضافه کردن Candeeland بچه ها, زمین بازی سرپوشیده برای کودکان نو پا و کودکان است.

این بازار در سال های اخیر جایگزین سنتی خرده فروشان با گزینه های سرگرمی را برای کاربران آن به عنوان خریداران بیشتر خرید آنلاین و به دنبال تجربه در بازار در مقابل قفسه لباس و کفش.

این 8,500 فوت مربع Candeeland تنظیم شده است برای باز کردن در روز ولنتاین در سطح بالا در کنار اشلی HomeStore.

Candeeland ارائه می دهد پدر و مادر فرصتی برای سوزاندن برخی از فرزندان خود را انرژی در بین حملات از خرید. این مرکز دارای سه اختصاص داده شده, حزب, اتاق است که می تواند برای رزرو جشن تولد, ویژه, حوادث, جمع آوری اعانه و مدرسه اردوهاي. کاربران خرید بلیط برای یک مقدار مجموعه ای از زمان پخش.

برای خسته پدر و مادر وجود دارد مناطق سالن با مبل صندلی تلویزیون Wi-Fi و الکترونیک ایستگاه های شارژ.

به داخل زمین بازی شامل یک فروشگاه میان وعده های کوچک زمین برای کودکان نو پا بازی نرم افزار سازه های نینجا دوره چالش اسلاید mini-zip خطوط نوسانات و ژاکت کش باف پشمی.

آدرس: 2800 N. Main St. سانتا آنا

تعطیلات مسافرت هوایی soars

هواپیمایی ترافیک مسافر در جان وین فرودگاه افزایش 7.7 درصد در ماه دسامبر فرودگاه گزارش شده است.

در دسامبر 2019, JWA خدمت 891,492 مسافران در مقایسه 828,070 در دسامبر سال 2018 است.

دیگر نکات برجسته:

هواپیماهای تجاری عملیات کاهش 0.5% و رفت و آمد هواپیما عملیات افزایش 33.0%.

کل عملیات هواپیما کاهش 15.7%. وجود دارد 20,718 را آف و فرود در مقایسه با 24,579 در دسامبر سال 2018 است.

به طور کلی حمل و نقل هوایی فعالیت که برای اختصاص 61.4 درصد از کل عملیات هواپیما در ماه دسامبر 2019 کاهش 23.5% که در مقایسه با دسامبر سال 2018 است.

سه شرکت هواپیمایی در ماه دسامبر 2019 بر اساس تعداد مسافر بودند Southwest Airlines (274,794), American Airlines (153,370) و United Airlines (141,068).

بسیاری از سگ خوب

سگ تنبل رستوران و بار, اهدا کرده است $100,000 به زیستگاه برای بشریت به دنبال رستوران های زنجیره ای خانه برای تعطیلات مبارزات انتخاباتی.

پول مطرح شد به عنوان مشتریان خریداری DIY شیرینی زنجفیلی خانه برای $5.95 با درآمد حاصل از رفتن به مبارزات انتخاباتی.

“ما عاشق دیدن راه خانواده و دوستان گرد هم آمدند به ساخت و تزئین شیرینی زنجفیلی خانه. دانستن این بود که برای یک علت های خوب ساخته شده تجربه حتی شیرین” گفت: Chris Simms, موسس و مدیر عامل شرکت سگ تنبل رستوران. “ما نمی توانیم صبر کنید برای آوردن این بازگشت دوباره است.”

دولت هیئت مدیره نامزد

وندی Strack دیرین رسمی با امپراتوری داخلی و اورنج کانتی عمومی سازمان نامگذاری شده است به کالیفرنیا مدیره از علوم رفتاری توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. Strack, 43, به عنوان خارجی مدیر امور برای وست ولی سیتی آب منطقه به عنوان مدیر قانونگذاری و امور عمومی برای San Bernardino County حمل و نقل در قدرت و دولت مدیر روابط برای اورنج کانتی حمل و نقل اقتدار. پس از سال 2017 Strack اجرا شده است خود شرکت مشاوره. وقت خود نیاز به تایید مجلس سنا دولت.

اندرو Bowden, 66, ساحل نیوپورت شده است تمدید به کالیفرنیا معماران چشم انداز کمیته فنی که در آن او از سال 2012. این موقعیت نیاز ندارد سنا تایید و جبران است $100 دیم. Bowden است که یک جمهوری خواه است.

در حرکت

دکتر Renea Brathwaite اتحاد پیوست پیشتاز دانشگاه در کوستا مسا, خصوصی, مسیحی, دانشگاه علوم انسانی و مطالعات حرفه ای به عنوان دین برای مطالعات حرفه ای. Brathwaite قبلا به عنوان مدیر دانشکده تحصیلات تکمیلی و حرفه ای آموزش و پرورش در شمال مرکزی دانشگاه پیشتاز خواهر مدرسه واقع در مینه سوتا است. او دکترای خود را دریافت کرد در الهیات از دانشگاه نایب السلطنه در سال 2013.

ارواین-بر اساس اولین بانک بنیاد ترویج دو اعضای تیم است. گرت Reetz ترویج شده است به معاون رئیس جمهور/مدیر اعتباری. Reetz پیوست این شرکت در سال 2016 و در حال حاضر مدیریت اعتبار تیم از جمله اعتبار قضاوت سیاست ها و روش های مجموعه و دارایی بازیابی. Keo Chanthavong ترویج شده است به اجاره/وام خدماتی متخصص II. Chanthavong پیوست این شرکت در سال 2018 خواهد بود و مصرف در خدمات به مشتریان و نظارت مسئولیت در موقعیت جدید.

بازدید آناهایم ترویج دو مدیران ارشد. چارلز هریس در حال حاضر افسر ارشد بازاریابی و معاون اجرایی رئیس جمهور از امور عمومی و تاریخ Tauvaa ارشد مسئول فروش. هریس همچنین در خدمت به عنوان بازدید کالیفرنیا معاون صندلی های تجاری و محتوا کمیته آناهایم شبکه حمل و نقل عضو هیئت مدیره و همچنین OCVA را روسای کمیته بازاریابی. Tauvaa مسئول نظارت بر بازدید آناهایم مشارکت بخش بیشتر به اتصال همکاران با مراجعه آناهایم ابتکارات فعالیت ها و رویدادها.

OUSD معلم اراضی فولبرایت گرانت

جان آلبرت مدیر مدرسه ابتدایی در کالیفرنیا نارنجی ارائه شده فولبرایت رهبران جهانی برای مدارس برنامه کمک مالی از وزارت امور خارجه و جواد ویلیام فولبرایت خارجی به بورس در هیئت مدیره. آلبرت یکی از 20 شهروندان ایالات متحده خواهد شد که سفر در خارج از کشور از طریق فولبرایت رهبران جهانی مدارس در 2020-2021 پیوستن به گروه های K–12 مدرسه و منطقه و مدیران. 10 روز برنامه بازدید از فنلاند و سنگاپور.

نقاط عطف

Blue Shield of California انتخاب MemorialCare Orange Coast مرکز پزشکی در فاونتن ولی به عنوان یک آبی تمایز مرکز جراحی ستون فقرات به عنوان بخشی از آبی تمایز تخصص برنامه مراقبت. امکانات تعیین شده به عنوان آبی تمایز مراکز جراحی ستون فقرات دارای تخصص در گردنی و کمری و فیوژن دهانه رحم لامینکتومی و لامینکتومی کمری/دیسککتومی روش و در نتیجه کمتر بیمار عوارض و readmissions در مقایسه با بیمارستان های دیگر. تمام تعیین شده امکانات باید حفظ اعتباربخشی ملی.

به روز رسانی وضعیت است گردآوری شده از مطبوعات کمک نویسنده کارن لوین و ویرایش شده توسط کسب و کار ویرایشگر سامانتا Gowen. ارسال اقلام و عکس های با وضوح بالا به sgowen@scng.com. اجازه می دهد حداقل یک هفته برای انتشار. موارد ویرایش شده برای طول و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de