آلزایمر اورنج کانتی برگزار خواهد شد ارائه مارس 12 در شیوع کروناویروس با کمک از یک دکتر محلی که کمک خواهد کرد که واقعیت را از داستان جدا.

این جلسه به رهبری دکتر سرگین Trinh برگزار خواهد شد از ساعت 10 صبح تا ظهر پنج شنبه در شخص در آلزایمر اورنج کانتی ستاد در ارواین و بصورت زنده در Facebook.

Trinh این افسر ارشد پزشکی در ارواین تحقیقات بالینی را توضیح دهد چه افراد مسن در اورنج کانتی نیاز به دانستن در مورد ویروس و پاسخ به سوالات مخاطبان.

برای حضور در شخص و شرکت کنندگان باید پاسخ دهید به alzoc.org/event/plaintalkcoronavirus

فضا محدود است. پارکینگ رایگان در دسترس است در عقب بسیاری است. جلسه رایگان و تنقلات خدمت خواهد شد.

آدرس: 2515 McCabe راه #200 در ارواین. تماشای این رویداد زنده در facebook.com/ALZOC/.

جدید کافی شاپ آغاز بکار

Stereoscope قهوه Co. باز شیک کافه در داخل 100 Bayview در نیوپورت بیچ.

تخصص coffee roaster باز است هر روز از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر در خدمت قهوه و چای و انواع مواد غذایی.

“ما پرشور در مورد قهوه و ما تنها انتخاب بهترین لوبیا در جهان” گفت: Leif یک مدیر عامل و بنیانگذاران Stereoscope.

Steroscope را از منوی نوشیدنی شامل پور-اور و انواع نوشیدنی های قهوه است که می تواند ساخته شده با, در خانه, شربت. منوی غذا در دسترس است در طول روز و شامل شیرینی های گرانولی را کنار بگذارید و ماست و شیرینی و سیب مارمالاد وفل. گزینه های دیگر: سالاد ساندویچ و toasts.

Stereoscope نیز به اجرا در یک کافی شاپ در بونا پارک و دیگر باز خواهد شد محل در اکو پارک در بهار/تابستان 2020

در حرکت

دو انکولوژیست دکتر. قطع T. دنگ و Tingting قهوهای مایل به زرد پیوست شهرستان از امید اورنج کانتی شبکه. Dang یک سینه فولاد انکولوژیست و قهوهای مایل به زرد یک متخصص پزشکی که متخصص در قفسه سینه سرطان عمل خواهد کرد در شهرستان از امید را در محل جدید در نیوپورت بیچ, اولین فاز از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در اورنج کانتی. تسهیلات خانه برنامه برای تشخیص زودرس, پیشگیری و درمان است.

طارق کمال اتحاد پیوست نمونه کارها در دریاچه جنگل جدید در بازاریابی و تبلیغات با مدیر. کمال که قبلا به عنوان دانشیار ناشر Bobit کسب و کار رسانه فروشنده ، کمال متخصص در خودرو, خرده فروشی, سرمایه گذاری, آژانس و عملیات ناوگان.

دکتر ترنس سانگر و تونی Lakin پیوست بیمارستان کودکان اورنج کانتی در نارنجی. سانگر متخصص اطفال مغز و اعصاب, اختلالات حرکتی و رباتیک. او را به عنوان شکر معاون رئیس جمهور برای تحقیق بود شاغل دانشکده و معاون صندلی برای تحقیقات در بخش اطفال در دانشگاه ارواین. سانگر می پیوندد شکر از USC که در آن او به عنوان کشيش استاد بخش مهندسی پزشکی مغز و اعصاب و biokinesiology. Lakin است CHOC جدید رئیس امنیت اطلاعات افسر. مسئولیت خود را شامل نظارت از دسترسی به تمامیت و محرمانه بودن بیمار شریک کسب و کار و کارکنان و اطلاعات بالینی. Lakin می پیوندد شکر از ماریکوپا یکپارچه سیستم های سلامت در شهر فینیکس, جایی که او به عنوان مدیر اجرایی و رئیس امنیت اطلاعات افسر.

خوب کار می کند

تیخوانا-بر اساس ViewSonic پارسیان ارائه دهنده راه حل های صفحه نمایش است که گسترش فن آوری با همکاری اورنج کانتی ایالات وجه و ارسال $500,000 ارزش جدید کامپیوتر و نرم افزار, به محلی مدارس.

این توانمند سازی نسل های آینده ابتکار عمل شامل آن قسمت از فارغ التحصیلی برنامه ای است که ارائه شده است به دانش آموزان متوسط و بالا در بالا نیاز منطقه.

فاز اولیه ارائه خواهد شد ViewSonic ViewBoard صفحه نمایش تعاملی و myViewBoard* نرم افزار برای پشتیبانی مشتاق (پیشرفت از طریق فردی تعیین) کلاس های درس در Los Amigos دبیرستان و سانتیاگو دبیرستان در باغ بیشه Unified School District.

کمک های مالی

دختران Inc. اورنج کانتی دریافت کرده 100.000 دلار کمک مالی از نیوپورت بیچ مبتنی بر Hoag یادبود بیمارستان پروتستان به دنیا آمد. کوستا مسا غیر انتفاعی مستقر می گوید آن را فراهم می کند با ابزار مورد نیاز برای قوی, هوشمند, و, جسورانه, بزرگسالان است. اعطای بهره مند خواهند شد همه دختران Inc.’s ابتدایی برنامه نویسی از طریق آن بلوک های ساختمان از جمله برنامه دختران, Inc. به من بال اردوگاه تابستانی برنامه.

Waymakers غیر انتفاعی است که کمک می کند تا مردم دریافت $1 میلیون و جوانان سرمایه گذاری مجدد اعطای طریق شهرستان کوستا مسا. این برنامه را شریک غیر انتفاعی با ادارات محلی پلیس و ارائه نوجوانان انحراف برنامه. هدف کلی از انحراف برنامه های است که برای کاهش reoffending یا بروز رفتارهای مشکل بدون نیاز به طور رسمی فرایند جوانان در سیستم عدالت. اعطای اجرا خواهد شد از طریق همکاری بین Waymakers و شش ادارات پلیس در سراسر اورنج کانتی از جمله کوستا مسا, اداره پلیس, La Habra, اداره پلیس, نارنجی, اداره پلیس نیوپورت بیچ اداره پلیس توستین اداره پلیس و وست اداره پلیس. 44-اعطای ماه ارائه خواهد شد از طریق آوریل 2023.

نمایشگاه پیش رو

هانتینگتون بیچ مدرسه بزرگسالان برگزار خواهد شد یک کار نمایشگاه از ساعت 11 تا 1 بعد از ظهر سهشنبه, مارس 24 در 17231 Gothard سنت

مدرسه انتظار دارد که بیش از 40 کارفرمایان برای حضور در.

HB مدرسه بزرگسالان نیز دارای یک تنوع از آموزش حرفه ای برنامه HS دیپلم/GED و برنامه های ESL.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید Arlene Flores aflores@hbas.edu یا 714-842-4227 Ext.4422; یا والری Beachley vbeachley@hbas.edu یا 714-592-1005 Ext. 4472

شرکت کنندگان باید حق کار اسناد و مدارک و توصیه به آوردن نسخه های متعدد از یک رزومه کاری.

به دنبال حامیان مالی

غیر انتفاعی پروژه استقلال کوستا مسا است که به دنبال حامیان مالی برای 11th سالانه پیاده روی برای استقلال سپتامبر. 12 در Tewinkle پارک در کوستا مسا.

حمایت های مالی هنوز هم در دسترس 10.000 دلار 5000 $و $2,500 سطوح.

برای تبدیل شدن به یک 2020 راه رفتن حامی, تماس با مدیر توسعه تاد اکرت در Todd@Proindependence.org یا 714-549-3464.

به روز رسانی وضعیت است گردآوری شده از مطبوعات کمک نویسنده کارن لوین و ویرایش شده توسط کسب و کار ویرایشگر سامانتا Gowen. ارسال اقلام و عکس های با وضوح بالا به sgowen@scng.com. اجازه می دهد حداقل یک هفته برای انتشار. موارد ویرایش شده برای طول و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de