“ماندن در خیابان است. آن کار می کند”: دو هفته به نژادی عدالت تظاهرات ایالت نیویورک طبقه بندی با استفاده از Chokeholds به عنوان جنایت

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در روز دوشنبه خواست آمریکایی ها برای ماندن در این دوره در این تظاهرات گسترده که برگزار شده است در شهرهای سراسر ایالات متحده برای دو هفته گذشته با اشاره به نیویورک قانونگذاران ایالتی عبور مدتها در انتظار قانون برای طبقه بندی chokeholds به عنوان یک جنایت به عنوان شواهد فشار کار است.

این اریک گارنر ضد سبد با تصویب قانون در ایالت نیویورک مجمع با رای 140-3. این لایحه در حال حاضر سران رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است که انتظار می رود به ثبت نام در آن به قانون است.

“ماندن در خیابان” توییتی Ocasio-کورتز. “آن کار می کند.”

این لایحه تصویب شد دو هفته به یک کشور شورش پلیس با خشونت های نژادی و بی عدالتی موجب با قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و شماری دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

این قانون است به نام اریک گارنر که به قتل در سال 2014 توسط سابق NYPD افسر دانیل Pantaleo همچنین موجب اعتراضات گسترده. در سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات پس از جلب کشتن بسیاری از شرکت کنندگان شعار می دادند و به مرحله اجرا علائم خواندن گارنر آخرین کلمات او به عنوان قرار داده شده در سبد: “من نمی توانم نفس بکشم.” این عبارت نیز ادا شده توسط جورج فلوید در مارس 25, زمانی که او کشته شد, مینیاپولیس, افسران پلیس, جرقه های اخیر تظاهرات.

NYPD ممنوع استفاده از chokeholds در سال 1993 اما وجود دارد هیچ قانون برگزاری افسران پلیس پاسخگو برای استفاده از مانور است. این اریک گارنر ضد سبد عمل خواهد طبقه بندی استفاده از آن به عنوان یک کلاس C جرم حمل یک حکم تا 15 سال در زندان است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در این شهرستان دریافت صدها شکایت در هر سال حدود پلیس chokeholds و پس از عمل ممنوع اعلام شد و قضات در طول سال ضعیف تعریف اصطلاح. گزارش های بسیاری از chokeholds اتفاق افتاد عمدتا سیاه و سفید, نیویورک شهرستان محلات.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که دفعه بعد این اتفاق می افتد در ایالت نیویورک افسران پلیس خواهد بود رفتن به زندان” گفت: عضو مجمع والتر Mosely که بانیان این لایحه است. “آنها در اینجا به اجرای قانون نمی شود بالای آن است.”

نیویورک شورای شهر هفته گذشته اعلام کرد که آن نیز برنامه ریزی برای رای دادن در قوانین به جرم استفاده از chokeholds.

جمال بومن یک دموکرات در حال اجرا به نمایندگی از نیویورک 16th کنگره منطقه پیوست Ocasio-کورتز در نتیجه تظاهرات در نیویورک با فشار قانونگذاران برای تصویب قانون.

“اجازه دهید نگه دارید هل دادن راهپیمایی سازماندهی و برنده برای جوامع ما” بومن نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im