استرلینگ محقق مرکزی منطقه برندگان

ریچفیلد — برندگان 48th annual استرلینگ محقق مراسم جوایز برای منطقه مرکزی اعلام شد و در مارس 3, در ریچفیلد دبیرستان. وجود 122 دانش آموزان درگیر از 14 دبيرستان با 47 قضات از میان یوتا دانشگاه های رهبران کسب و کار و دبیرستان مقامات. این دانش آموزان به رقابت پرداختند در 15 دسته بندی: علوم کشاورزی, کسب و کار و بازاریابی, آموزش کامپیوتر و فن آوری اطلاعات, رقص, زبان انگلیسی و ادبیات, خانواده و مصرف کننده علوم به طور کلی کمک هزینه تحصیلی, ریاضیات, موسیقی, علوم اجتماعی, علوم گفتار و درام تجارت و آموزش فنی هنرهای تجسمی و زبان های جهان است. برندگان و نفرات دوم به شرح زیر است:

علوم کشاورزی و برنده: یعقوب رابینسون جنوبی Sevier دبیرستان. پدر و مادر دارین و مگان رابینسون مونرو.

علوم کشاورزی و نفرات دوم: Koal اندرسون شمالی Sevier دبیرستان. پدر و مادر Cindi Okerlund و راس اندرسون سالینا. هایلی, Holden Tintic دبیرستان. پدر و مادر آنجلا و دارل هولدن ورنون.

کسب و کار و بازاریابی آموزش و پرورش برنده: Jonathan Henningson, Manti دبیرستان. پدر و مادر دیل ب و Lilliam Henningson, Manti.

کسب و کار و بازاریابی آموزش و پرورش runners-up: ساوانا Ence, شمالی, Sanpete دبیرستان. پدر و مادر مایک و Jeana Ence, Fairview. Melaine Mathie, جنوب Sevier دبیرستان. پدر و مادر مایکل و Marisa Mathie Monroe.

کامپیوتر و فناوری اطلاعات برنده: Ethan مورگان جنوبی Sevier دبیرستان. پدر و مادر و کریستوفر لی مورگان مونرو.

کامپیوتر و فناوری اطلاعات runners-up: Seth شکارچی ریچفیلد دبیرستان. پدر و مادر ارین و بردی شکارچی ریچفیلد. Easton, Jackson, دلتا دبیرستان. پدر و مادر جکسون دیل و تیفانی نلسون دلتا.

رقص برنده: Addelyn Brotherson, شمالی, Sanpete دبیرستان. پدر و مادر جارد و لیز Brotherson ولز.

رقص runners-up: Radisyn Jensen جنوبی Sevier دبیرستان. پدر و مادر رندی و Burkley جانسون Jerrad Jensen بداند. تیفانی Wayman, Manti دبیرستان. پدر و مادر جرالد و Shauna Wayman افرایم.

زبان انگلیسی و ادبیات, برنده: Mayzie تالبوت شمالی Sanpete دبیرستان. پدر و مادر میکا و Camie تالبوت مرنی.

زبان انگلیسی و ادبیات runners-up: مارکوس Bahlmann, Manti دبیرستان. پدر و مادر اندرو و هایدی Bahlmann افرایم. Jamie Mitchell, دلتا دبیرستان. پدر و مادر جیمز و Kari Mitchell, دلتا.

خانواده و مصرف کننده علوم برنده: الیزا استیل ریچفیلد دبیرستان. پدر و مادر یعقوب و الیزابت استیل ریچفیلد.

خانواده و مصرف کننده علوم runners-up: Janica بیکر, Manti دبیرستان. برایان و Tiffanie بیکر, افرایم. Breonna Bingham شمالی Sevier دبیرستان. پدر و مادر براک و جامی, Bingham, سالینا.

به طور کلی کمک هزینه تحصیلی برنده: Lauryn Thalman, ریچفیلد دبیرستان. پدر و مادر دبی و ترنت Thalman, ریچفیلد.

به طور کلی کمک هزینه تحصیلی runners-up: Gracie Keisel, Manti دبیرستان. پدر و مادر برودی و کهربا Keisel, Manti. مکنزی جونز جنوبی Sevier دبیرستان. پدر و مادر ملانی و K. C. Jones, Monroe.

ریاضیات برنده: وایات Blackner, ریچفیلد دبیرستان. پدر و مادر ناتان و ملیسا Blackner, Annabella.

ریاضیات runners-up: مگان, کارشناسی ارشد, Manti دبیرستان. پدر و مادر Vikki کارشناسی ارشد افرایم. آدریان Lemus, شمالی, Sanpete دبیرستان. پدر و مادر آلونسو و Trina Lemus Moroni.

موسیقی برنده: Eliza بارتون ریچفیلد دبیرستان. پدر و مادر جیمز و رجینا بارتون مرکزی دره.

موسیقی runners-up: Bryce Esplin, Juab دبیرستان. پدر و مادر تانا و جواد لین Esplin, Nephi. اخگر خندق میلارد دبیرستان. پدر و مادر کودی و Leona, خندق, Fillmore.

علم برنده: اما لوبیا جنوبی Sevier دبیرستان. پدر و مادر مریم و کنت باقلا افرایم.

علم runners-up: ویلیام Sanford, دلتا دبیرستان. پدر و مادر استیون و نیکول, Sanford, دلتا. پوست پرتقال شمال Sanpete دبیرستان. پدر و مادر دیل و Maren پوست, Mount Pleasant.

علوم اجتماعی برنده: Adia Estes, شمالی, Sanpete دبیرستان. پدر و مادر Alisha بیگلو Monroe.

علوم اجتماعی runners-up: پریسلی استیل, Juab دبیرستان. پدر و مادر Amie و سفت استیل Nephi. پارکر جودی, Gunnison دره دبیرستان. پدر و مادر کری و ملیسا جودی, Gunnison.

گفتار و درام برنده: Holton Hennrich, Juab دبیرستان. پدر و مادر ماری و وین Jensen Nephi.

گفتار و درام runners-up: Triniti باند دلتا دبیرستان. پدر و مادر راشل باند دلتا. Isa رایت شمالی Sanpete دبیرستان. پدر و مادر فیلیپ و ملودی رایت, Mount Pleasant.

تجارت و آموزش فنی برنده: برکلی پترسون, Gunnison دره دبیرستان. پدر و مادر ریچارد و سونیا پترسون, Gunnison.

تجارت و آموزش فنی runners-up: یوسف سعادت دلتا دبیرستان. پدر و مادر راب و مبهم سعادت بلوط شهرستان. Gentry جونز, Juab دبیرستان. پدر و مادر تراویس و کارن جونز Nephi.

هنرهای تجسمی برنده: Carlee Stephenson, Millard دبیرستان. پدر و مادر دین و شری Stephenson, Fillmore.

هنرهای تجسمی نفرات دوم: اما پالمر ریچفیلد دبیرستان.پدر و مادر رایان و راشل پالمر ریچفیلد. قدیمی,, پناهگاه, Juab دبیرستان. پدر و مادر دیو و Karilee, پناهگاه, Rocky Ridge.

زبان های جهان برنده: اولیویا فاستر, Juab دبیرستان. پدر و مادر پاملا و شاون پرورش Nephi.

زبان های جهان runners-up: راسل گومز-پرز ریچفیلد دبیرستان. پدر و مادر آبل گومز ریورا و اسمرلدا پرز مارتینز ریچفیلد. اوری Sterner, Manti دبیرستان. پدر و مادر گرگ و لیندزی Sterner, Manti.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im