محرک چک: اکثر آمریکایی ها می گویند با تشکر از شما ممکن است من دیگر?’

به عنوان بسیاری از مردم شروع به خود را دریافت محرک چک این ماه که شروع در $1,200 و افزایش بسته به شرایط مختلف شخصی, شرایط, وابستگان و براکت مالیاتی اخیر WalletHub بررسی نشان می دهد که 84 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر فکر می کنم که یک محرک بررسی به اندازه کافی نخواهد بود.

بازگشت در ماه مارس قبلی WalletHub بررسی نشان داد که 67 میلیون آمریکایی نگران بودند که قادر به پرداخت صورتحساب خود را با توجه به COVID-19. در حال حاضر فقط بیش از یک ماه بعد WalletHub یافت که 160 میلیون آمریکایی — بیش از یک سوم از جمعیت ایالات متحده — در خطر شکست قرار بودن کمتر از سه ماه به دور از در حال اجرا از پول است.

با توجه به این قریب به اتفاق نگرانی های مالی آن را تعجب آور نیست که بسیاری امیدوار هستند یکی دیگر از محرک چک کنید. اما آنچه تعجب آور است که در راه مردم صرف آنان است. در بررسی های اخیر نشان می که فقط زیر 24 میلیون آمریکایی در حال برنامه ریزی به صرف قطعات خود محرک بررسی رذیلت مانند مواد مخدر و تنباکو یا الکل.

با وجود این WalletHub تحلیلگر جیل گونزالس گفت: Deseret News او معتقد است که اکثر مردم خود را صرف محرک چک مسئولانه است.

“بزرگترین درصد از مردم استفاده از چک خود را به صورت رهن یا اجاره پرداخت پس انداز و سپس مواد غذایی خرید” گونزالس گفت. “حدود یک سوم از آمریکایی ها خواهد بود سخاوتمندانه و اهدای بخشی از پول به کروناویروس امداد.”

این به نظر می رسد درست باشد. از 350 نفر در نظر سنجی سراسر کشور 33 درصد از آنها گفت: آنها اهدا خواهد بود حداقل بخشی از محرک چک پول به کروناویروس مربوط به موسسه خیریه.

علاوه بر این بررسی نشان داد وجود ندارد بسیاری از حمایت به معنی آزمایش وقتی که می آید به کارگر محرک چک وجود دارد اما وقتی که می آید به کسب و کار امداد رسانی بسته. در حالی که 62 درصد از مردم بر این باورند که همه باید یک محرک بررسی 70 درصد از مردم بر این باورند که کسب و کار تنها با یک درآمد قابل توجهی دست دادن باید محرک پولی از دولت است. در واقع این بررسی نشان داد که 50 درصد از آمریکایی ها بیشتر نگران تاثیر COVID-19 در کسب و کار کوچک بیش از 47 درصد از آمریکایی ها که بیشتر نگران تاثیر آن بر مصرف کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im