تکان دهنده خاطرات بوپال حداقل 11 کشته و هزاران نفر بیمار به هند کارخانه شیمیایی نشت گاز سمی

این است که در حال توسعه خبر… بررسی برای به روز رسانی از…

یک کارخانه مواد شیمیایی در ویساکاپاتنام هند متعلق به شرکت کره جنوبی ال جی Corp. spewed گاز سمی به هوا در ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه کشته شدن حداقل 11 نفر و مشمئز کننده بیش از هزاران.

هولناک فیلم از مردم سقوط در خیابان ها پس از استنشاق این گاز به سرعت گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی شنبه به عنوان صدها نفر بودند با عجله به بیمارستان و مسئولان شهرستان مشغول به کار برای جلوگیری از نشت استایرن یک ماده شیمیایی مورد استفاده برای لاستیک و پلاستیک.

“ما می تواند احساس قوی بوی گاز” یکی مرد گفت: نیویورک تایمز. “چشمان ما آغاز شده آبیاری و ما می تواند بوی گاز در دهان ما.”

هشدار: این فیلم نگران کننده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

LG Corp. در بیانیه ای گفت که “نشت گاز در حال حاضر تحت کنترل است اما به بیرون درز گاز می تواند باعث تهوع و سرگیجه, بنابراین ما در حال سرمایه گذاری در هر تلاش برای اطمینان از درمان مناسب ارائه شده است به سرعت.” نشت گزارش شروع به کارگران آماده به راه اندازی مجدد این کارخانه که بسته شده به صورت هفته در میان شهر Covid-19 مستند.

به عنوان تایمز گزارش داد, تصاویر و فیلم هایی پدید آمده است که پس از نشت “بلافاصله جلب مقایسه با سال 1984 نشت گاز در بوپال هند دولت در نظر گرفته جهان را بدترین حادثه صنعتی. که نشت در یک اتحادیه کاربید آفت کش کارخانه سمت چپ تقریبا 4000 کشته و یکی دیگر از 500,000 مجروح شدند.”

در حالی که یادآور قبلی فاجعه برخی هشدار داد در برابر ساخت یک مقایسه مستقیم با بوپال در این مرحله:

دکتر Surendra کومار Chellarapu یک جراح مغز و اعصاب در یک بیمارستان محلی گفت: یکی از قربانیان پنجشنبه نشت “از خواب بیدار شدم و نفس نفس نفس با عجله از روی بالکن اتاق خود را برای هوا. اما او تعادل خود را از دست داده و سقوط کرد و دو طبقه پایین از بالکن. او بعد در بیمارستان از آسیب به سر.”

“اکثر آنها مبتلا به استفراغ ، سوزش چشم و خارش پوست و مشکلات تنفسی اما بسیاری از آنها از خطر” Chellarapu گفت: نگهبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de