سهام افزایش در وال استریت اما ما پرانتز برای 100.000 مرگ و میر

نیویورک — سهام رسید در وال استریت به بالاترین سطح خود را از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی در زمان برگزاری در ایالات متحده بیش از دو ماه پیش صعود خوش بینی سهشنبه درباره بازگشایی اقتصاد حتی به عنوان ملت های رسمی مرگ و میر از coronavirus بسته در 100,000 تعدادی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار پیش بینی کرد این کشور هرگز.

با عفونت به سرعت در حال نصب در مکان هایی مانند برزیل و هند بالا بهداشت جهانی رسمی هشدار داد که بحران به مراتب بیش از.

در یک تا حد زیادی نمادین حرکت می کند, بازار بورس نیویورک معامله طبقه در منهتن بازگشایی شد برای اولین بار در مدت دو ماه با پلکسی گلاس موانع ماسک و کاهش تعداد معامله گران به پایبندی به 6 فوت (2 متر) اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. کسانی که وارد بازار بورس خواهد شد که خود را در دماهای گرفته و خواسته شد که برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی.

S&P 500 بسته 1.2% بالاتر از میانگین صنعتی داو جونز به دست اورد نزدیک به 530 امتیاز یا 2.2%. بازارهای جهانی نیز افزایش یافت.

“این نوزاد کوچک مراحل است که ما شروع به دیدن کشورهای مختلف بازگشایی مجدد سیاست های مختلف است که اجازه داده است که اجازه نداشتند از دو هفته پیش — اینها همه سیگنال های روشن است که ما در حال حرکت در مسیر درست” جاناتان Corpina ارشد مدیریت شریک در نصف النهار سهام همکاران.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که ریاست دولت با بالاترین مرگ و میر از این معضل زنگ برای تنظیم کردن معاملات در بازار بورس.

چند هزار کارگزاران و دیگران استفاده می شود به جمعیت طبقه تجاری به تازگی به عنوان 1990s. اما در سال های پس از افزایش معاملات الکترونیکی از کامپیوتر پایانه های بزرگ برای تسلط بر عمل در وال استریت. این روزها وجود دارد حدود 500 کف معامله گران در بازار بورس.

این تجمع در محل به دولت گزارش داد که ضریب اطمینان مصرف کننده در ایالات متحده رشد شاخص تا این ماه به نشان دادن نشانه هایی از ثبات. هنوز هم آن باقی مانده است نزدیک به شش سال اخیر به صورت گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی که فرستاده اند که اقتصاد کشور را به رکود و رانده بیکاری به سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ.

طی چند روز گذشته اجاره ماشین های غول پیکر هرتز و آمریکای جنوبی و بزرگترین شرکت هواپیمایی Latam برای ثبت ورشکستگی پیوستن به امثال J. Crew, J. C. Penney و Neiman Marcus.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 5.5 میلیون نفر کشته و بیش از 348,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اروپا ثبت کرده است در مورد 170,000, مرگ و میر, در حالی که ایالات متحده نزدیک شد 100,000 در طول کمتر از چهار ماه بیش از تعداد آمریکایی های کشته شده در ویتنام و کره جنگ های ترکیب شده است.

واقعی مرگ و میر به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بالاتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان این ویروس بدون همیشه در حال آزمایش برای آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن چند ماه پیش تشبیه coronavirus به آنفولانزا و رد نگرانی های آن می تواند منجر به بسیاری از مرگ و میر. دولت پیشرو دانشمندان پس از هشدار داده است که به عنوان بسیاری از 240,000 می تواند از هلاک ویروس.

در هواپیمای, نیویورک, Cuomo, گزارش یک روز مجموع سه شنبه 73 مرگ و میر پایین ترین رقم در ماه و از اوج نزدیک به 800.

“در این پوچ واقعیت جدید که خبر خوب این است,” او گفت:.

هنوز حتی جمهوریخواه در ماه اوت است تا در هوا با جمهوری خواهان صحبت کردن در مورد آن را بیرون کشیدن از کارولینای شمالی به دلیل نگرانی مقامات وجود دارد ممکن است اجازه نمی دهد چنین گردهمایی بزرگ. جورجیا و فلوریدا — هر دو led توسط فرمانداران جمهوریخواه — ارائه شده برای میزبانی کنوانسیون.

در ایتالیا که در آن بحران است اما کاهش تلفات سرسام آور است 33,000 از ویرانه های باستانی در شهر پمپی بازگشایی شد به شنبه و کولوسئوم در رم یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری آغاز خواهد شد دریافت بازدید کننده دوباره در ژوئن 1, هر چند ورودی بار خواهد بود مبهوت به منظور کاهش ازدحام و بلیط باید خریداری آنلاین.

ایتالیایی تنور Andrea Bocelli نشان داد که او تا به بهبود از COVID-19 و رفت و به یک بیمارستان در پیزا در روز سه شنبه برای اهدای پلاسما برای تحقیق در مورد کوروناویروس درمان است.

سازمان بهداشت جهانی گفت که جهان فرو رفته باقی می ماند تنها در اولین مرحله از این بیماری همه گیر قرار دادن یک دمپر در امید به یک سریع اقتصادی جهانی دوباره بجای اول برگشتن.

“در حال حاضر ما در موج دوم. ما درست در وسط موج اول در سطح جهان گفت:” دکتر مایک رایان که مدیر اجرایی.

“ما هنوز هم بسیار در یک مرحله که در آن بیماری است که در واقع در راه” رایان گفت: با اشاره به آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و دیگر نقاط جهان است.

هند با جمعیت بیش از 1.3 میلیارد دیدم یک رکورد تک-بعد پرش در موارد جدید برای هفتم راست بعد. این گزارش 6,535 عفونت های جدید پنج شنبه, بالا بردن مجموع آن به بیش 145,000 از جمله تقریبا 4,200 مرگ و میر.

شیلی مقامات روز سه شنبه گفت که 95 درصد از آن 2,400 تخت های مراقبت ويژه اشغال شده حتی پس از دو برابر شدن ظرفیت از مارس سطوح. به طور متوسط 4000 عفونت های جدید در حال گزارش روزانه است.

در برزیل که در آن رئیس جمهور Jair Bolsonaro درگرفته است در برابر دولت و رهبران محلی اجرای stay-at-home اقدامات که هشدار داد که قبل از بازگشایی اقتصاد مقامات باید به اندازه کافی تست در محل برای کنترل گسترش ویروس.

برزیل حدود 375,000 coronavirus عفونت — دوم تنها به 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده و اتحاد شمارش بیش از 23,000, مرگ و میر, اما بسیاری از ترس برزیل واقعی تلفات بسیار بالاتر است.

رایان گفت که به دلیل برزیل را “شدید” نرخ انتقال آن باید حفظ برخی از ماندن در خانه و اقدامات صورت گرفته بدون در نظر گرفتن آسیب به اقتصاد است.

“شما باید همچنان به انجام همه چیز شما می توانید” او گفت:.

آمریکا ممنوعیت سفر به اثر را روز شنبه برای خارجی ها که از برزیل.

در اروپا روسیه را به ولادیمیر پوتین اعلام کرد که به تعویق افتاد رژه نظامی به مناسبت سالگرد 75 از نازی ها شکست آلمان در جنگ جهانی دوم برگزار خواهد شد در ژوئن 24. روز پیروزی تبدیل شده است مهم ترین تعطیلات در روسیه به طور سنتی مشخص شده در مارس 9 با مسلح ممکن است در میدان سرخ.

روسیه گزارش یک رکورد در یک روز سنبله سه شنبه 174 مرگ و میر در آوردن این کشور را تایید کرد شمار کشته شدگان به بیش از 3,800. روسیه coronavirus caseload پیشی گرفته 360,000 — سوم-بالاترین در جهان تقریبا با 9,000 عفونت های جدید ثبت شده است.

این کشور نسبتا پایین مرگ و مير مطرح است سوال را در میان کارشناسان است. مقامات روسیه انکار دستکاری آمار و ارقام و نسبت به تعداد کم به اثربخشی این کشور مستندات.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im