سنگ کوه گرجستان: The Flashpoint در حال حاضر در مرکز Confederate Monument حذف

این سیاره بزرگترین Confederate monument—سنگ کوه در خارج از Atlanta, Georgia—جدید ملی flashpoint در رشد مبارزات انتخاباتی برای خلاص شدن از شر فضاهای عمومی بنای یادبود نژادپرستانه چهره های تاریخی.

در روز شنبه عمدتا سیاه و سفید گروه مسلح تظاهرات و راهپیمایی را از طریق پارک و خواستار حذف غول مؤتلفه سنگ کنده کاری در سایت به عنوان یک بنای تاریخی را به نژاد پرستی. این گروه شناخته شده به عنوان نه F***ing اطراف ائتلاف (NFAC) بود متشکل از چند صد نفر همه با لباس سیاه.

اگر چه آمریکایی های آفریقایی تبار به نظر می رسد به حساب اکثریت قریب به اتفاق از راهپیمایان معترض از مسابقات مختلف مردان و زنان به طور یکسان در میان این گروه است.

از همه متفق بناهای تاریخی تحت آتش 1,700 پا بالا بقوم گرانیت با کنده کاری از Robert E. Lee, توماس “Stonewall” جکسون و جفرسون دیویس—تا کنون—بزرگترین.

پوشش بیش از 17 ، 000 فوت مربع از کوه و 40 فوت در اعماق مخفیگاه های کنده کاری—نه-داستان بالا—بزرگترین تخت امداد مجسمه سازی در جهان است. برنامه ریزی از این بنای تاریخی آغاز شد و تنها در سال 1914. بودجه برای این پروژه در درجه اول آمد از Ku Klux Klan که به طور منظم ملاقات کرد در این کوه به سوختگی می گذرد و این پروژه اولین مدیران و مروج بودند KKK اعضای. اصلی خود را برنامه ریزی شده بود به تصویر کشیدن General Robert E. Lee پیشرو مؤتلفه سربازان و زیاد شدن اعضای کلن تا کوه.

این پارک به طور رسمی به روی عموم باز است در 14 آوریل 1965 — صدمین سالگرد ترور رئیس جمهور آبراهام لینکلن.

پس از یادبود کامل شد “یک” neo-Confederate پارک’ پدید آمده در اطراف سایت از جمله کشت و زرع خانه “بر باد رفته” موزه با توجه به یک گزارش از آتلانتا تاریخچه مرکز نیویورک تایمز گزارش داد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

استیسی آبرامز سابق رهبر اقلیت از گرجستان مجلس نمایندگان و نامزد دموکرات برای فرمانداری در سال 2018 اعلام کرد در طول ناموفق فرمانداری کمپین که گرانیت کنده کاری است “سوختگی در کشور ما” نامیده می شود و برای حذف آن. “ما هرگز نباید جشن کسانی که در دفاع از برده داری و تلاش برای از بین بردن اتحادیه های” آبرامز گفت.

از بین بردن بنای تاریخی را در بسیاری از دینامیت و نیاز به یک تغییر در دولت قانون است. گرجستان کد می گوید: مؤتلفه یادبود باید “حفظ و محافظت به صورت تمام وقت به عنوان یک ادای احترام به شجاعت و دلاوری از شهروندان این کشور که رنج می برد و در خود ایجاد کند.”

Ku Klux Klan rally

The Confederate Memorial at Stone Mountain Park

KKK Women Burn Cross at Stone Mountain

An overview of Stone Mountain

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im