جلوگیری از احتکار کاغذ توالت: جان فیلیپس

مردم باید به طور جدی متوقف کردن آن با همه احتکار مواد غذایی و کاغذ توالت.

به خصوص کاغذ توالت. ما شده ایم آمار با یک بیماری همه گیر کوروناویروس نیست وبا.

من نمی دانم آنچه در جهان موجب اجرا بر روی کاغذ توالت اما به طور ناگهانی آن را تبدیل به جدید غلغلک دادن من علم و عروسک در شب کریسمس.

چقدر جدی است کاغذ توالت کمبود ؟

اگر آن را طول می کشد از طریق هالووین ما ممکن است مجبور به TP ما خانه همسایگان با CVS رسید.

و آن را فقط به کاغذ توالت. همه چیز به نظر می رسد در تقاضای بالا در حال حاضر با وجود این واقعیت است که وجود واقعی کمبود عرضه است.

مدرسه قدیمی hoarders که خانه ها بالا انباشت اشیاء بدست آمده با پشته از چندین دهه روزنامه دور انداخته تبادل نظر و آهک-سبز و اوقات فراغت لباس جدید hipsters.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که بیش از چند هفته گذشته خرید و فروش برنج افزایش یافته است 50 درصد گوشت کنسرو شده است تا بیش از 40 درصد فروش از دیگر ملزومات مانند لوبیا, ماکارونی, کره بادام زمینی و آب بطری را نیز مشخصی.

Kroger شرکت مادر از رالف و مواد غذایی 4 کمتر و گفت: تامین کنندگان خود را که تقاضا کرده بود رسید و 30 درصد در سراسر همه بخش ها در روز های اخیر. در سال گذشته فروش خود را افزایش حدود 2 درصد است.

این فقط Kroger فروشگاه که در حال تجربه افزایش آن را نیز اتفاق می افتد در تریدر Costco خارج شده و تقریبا در همه جا دیگری است.

شما می دانید که چگونه میان وعده راهرو به نظر می رسد در سوپر مارکت یک ساعت قبل از شروع مسابقه در سوپر باول یکشنبه ؟

کل فروشگاه ها شبیه است که در حال حاضر.

به جز در بخش تولید که در آن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از آلی kale.

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اکسپرس لین در سوپر مارکت می شود “موارد 50 یا کمتر است.” و در جایی من معلم انگلیسی است که هنوز هم فریاد “کمتر! پنجاه موارد یا کمتر!”

برای اضافه کردن به مشکلات ما مردم همیشه مانند رفتار آقایان و بانوان در این محیط های دیوانه وار.

ویدئوها از دعوا مشت بیش از مواد غذایی هستند که بر رسانه های اجتماعی تغذیه.

این دیوانگی به ذخیره کردن مواد غذایی منجر شده است به یک پدیده اجتماعی: میان وعده راهرو خشم.

حتی رئیس جمهور تهمت وزن و گفت: هر کس به chill pill.

“شما لازم نیست برای خرید بسیار است. … آن را آسان. فقط استراحت. وجود ندارد و هر کسی در این کشور ضروری به ذخیره کردن مواد غذایی لوازم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او همچنین اصرار داشت که فروشگاه باز خواهد ماند.

در واقع به جای احتکار مواد غذایی برای خودمان آنچه که ما باید انجام ارائه شده است برای انجام خرید مواد غذایی برای بستگان و همسایگان که بیمار هستند و یا در معرض خطر جمعیت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را coronavirus دستورالعمل بگویید کسانی که بیش از سن 65 یا با شرایط بهداشتی اساسی به ماندن در خانه به جز برای کارهای ضروری مانند رفتن به فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و داروخانه ها اما اگر بقیه از ما تراشه و اضافه کردن آیتم های خود را به ما سبد مواد غذایی در حالی که ما در حال حاضر وجود دارد ما می تواند کمک به آنها را جلوگیری از حتی که حداقل قرار گرفتن در معرض.

در حال حاضر این شهرستان از پالم اسپرینگز جایی که من اقامت صادر کرده است یک اقامت اجباری در محل جهت است که تا 2 آوریل. شهر ما دارای جمعیت زیادی از شهروندان ارشد و کسانی که با HIV/AIDS.

من چیزی جز زمان در دست من است و انسان نمی تواند زندگی می کنند توسط “قاضی جودی” reruns به تنهایی.

من نیز ممکن است مفید باشد و کمک به همسایه ها.

اگر شما خسته هستید و می خواهید برای کمک به دیدن اگر هر چیزی وجود دارد که شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از کسی که در نیاز از بودن بی ارزش در معرض شلوغ فروشگاه.

اما اگر شما در حال وحشت-خرید و یا احتکار کشیدن آن را.

شما لازم نیست به. ما زنجیره تامین هستند خوب است. مواد غذایی فراوان تر است که در حال حاضر در هر نقطه دیگر در تاریخ بشر است. وجود دارد به اندازه کافی کاغذ توالت برای همه ارائه چند دلقک ها در میان ما ترک stashing 60-بسته های Charmin تحت floorboards.

ما همه در این با هم و ما را در نهایت از طریق آن با هم بیش از حد. اما تا آن زمان متوقف کردن آن را با کاغذ توالت.

جان فیلیپس شنیده می شود روزهای هفته تا کی از ظهر تا 3 بعد از ظهر در “جان فیلیپس نمایش” در KABC/790 AM.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de