جلوگیری از 2 میلیارد دلار اسلحه فروش به فیلیپین

در 30 آوریل وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد دو در انتظار فروش اسلحه به فیلیپین در مجموع نزدیک به 2 میلیارد دلار. بوئینگ لاکهید مارتین بل هلیکوپتر و جنرال الکتریک هستند از سلاح های اصلی تولید کنندگان قرارداد به سود حاصل از معامله.

پس از این اعلام 30 روز از پنجره به کنگره برای بررسی و صدای مخالفت با فروش آغاز شده است. این ضروری است که ما برای جلوگیری از این بهمن از کمک های نظامی برای رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte رژیم ،

Duterte بدنام است برای راه اندازی یک “جنگ با مواد مخدر” که پس از سال 2016 ادعا کرده است که زندگی به عنوان بسیاری از 27,000 روح عمدتا افراد کم درآمد شتابزده اجرا شده توسط پلیس و اوباش.

Duterte حقوق بشر بی رحم است. اگر اسلحه فروش می رود از طریق آن تشدید خواهد شد بدتر سرکوب مدافعان حقوق بشر و مخالفان — در حالی که دامن زدن مداوم به حمام خون. Duterte بدنام است برای راه اندازی یک “جنگ با مواد مخدر” که پس از سال 2016 ادعا کرده است که زندگی به عنوان بسیاری از 27,000 روح عمدتا افراد کم درآمد شتابزده اجرا شده توسط پلیس و اوباش.

در Duterte را سه سال اول کار نزدیک به 300 روزنامه نگاران حقوق بشر و وکلا و محیط زیست, دهقان از رهبران و اعضای اتحادیه های کارگری و مدافعان حقوق بشر شد و به قتل رسید. فیلیپین رتبه بندی شده است مرگبارترین کشور برای محیط زیست در جهان پس از برزیل. بسیاری از این slayings مرتبط به پرسنل نظامی است.

در حال حاضر Duterte است که با استفاده از COVID-19 به عنوان بهانه ای برای بیشتر نظامی و سرکوب با وجود عواقب وخیم برای سلامت عمومی است.

در سراسر جهان و به ویژه برای ایالات متحده COVID-19 همه گیر آورده به جلو تناقض بین ظرفیت های نظامی و انسان خوب بودن. این ایران است که نمونه دیگری از دولت ایالات متحده ناخالص misallocation از منابع به سمت جنگ احتکار و نظامی به جای خدمات بهداشتی و انسانی نیاز دارد. پنتاگون پف کرده بودجه تریلیون انجام داده است هیچ چیز به ما محافظت از بهداشت عمومی فاجعه و شکست خورده برای ایجاد امنیت واقعی.

تنها یک کامل تجدید فدرال اولویت را از نظامی در اینجا و خارج از کشور و در جهت تقویت زیرساخت های مراقبت خواهد شد.

Duterte را نظامی پاسخ به COVID-19

این COVID-19 همه گیر شده است به عنوان یک بهانه برای Duterte به اعمال پست های بازرسی نظامی, جرم, دستگیری و عملا حکومت نظامی در سراسر فیلیپین.

همانطور که از اواخر ماه آوریل بیش از 120,000 نفر ذکر شده است برای قرنطینه موارد نقض و بیش از 30000 دستگیر — با وجود ازدحام شدید در فیلیپین زندان در حال حاضر تشدید جنگ با مواد مخدر. “در خانه ماندن” دستورات بی رحمانه اجرا توسط پلیس, حتی در حالی که در بسیاری از جوامع فقیر شهری مردم زندگی می کنند دست به دهان است.

بدون درآمد روزانه میلیون ها نفر در حال از جان گذشته برای مواد غذایی است. اواخر آوریل اکثریت خانواده های بی بضاعت در حال دریافت هر دولت تسکین. یک هزار نفر در Pasay مجبور شدند به بی خانمانی که رسمی خود را حل و فصل نابود شد به نام زاغه ترخیص کالا از گمرک در ابتدای این مستند حتی به عنوان بی خانمان هستند دستگیر و در زندان انداخته.

Duterte قرار داده شده نظامی مسئول COVID-19 پاسخ. در آوریل 1, او دستور داد سربازان به “شلیک مرده” قرنطینه متخلفان باعث نقض حقوق بشر بلافاصله پس از موج. روز بعد یک کشاورز Junie Dugog Piñar هدف گلوله قرار گرفت و کشته شده توسط پلیس برای نقض COVID-19 مستند در, Agusan del Norte, Sumatra.

پلیس قفل شده اند منع رفت و آمد متخلفان در سگ قفس استفاده از شکنجه و تحقیر به عنوان مجازات در برابر تجاوز مردم و مورد ضرب و شتم و بازداشت شهری فقیر مردم معترض برای مواد غذایی است. ضرب و شتم و قتل به اجرای “افزایش جامعه قرنطینه” ادامه خواهد داد. در همین حال یک معلم دستگیر شد به سادگی برای ارسال “تحریک” نظرات در رسانه های اجتماعی است که تقبیح فقدان دولت تسکین در حالی که یک فیلمساز بازداشت شد دو شب بدون حکم برای یک تبادل پست در COVID-19.

کمک های متقابل همبستگی و مقاومت

در این صورت از گرسنگی گسترده ناکافی مراقبت های بهداشتی و کشنده سرکوب جنب و جوش مردمی جنبش اجتماعی سازمان ها ایجاد کرده اند کمک های متقابل و امداد طرح ارائه مواد غذایی و ماسک و تجهیزات پزشکی به فقرا.

درمان Covid شبکه ای از داوطلبان در سراسر شمار تشکل های بیشتر Metro Manila, منطقه, سازمان, امداد بسته و جامعه آشپزخانه برای هزاران نفر در حالی که درگیر شدن در سازماندهی جامعه برای تقویت کمک های متقابل است. جنبش دهندگان خواستار انبوه, تست, خدمات اساسی و پایان دادن به نظامی COVID-19 پاسخ.

KADAMAY یک جرم مبتنی بر سازمان 200,000 شهری مردم فقیر در سراسر فیلیپین است که در خط مقدم مقاومت در برابر Duterte مبارزه با مواد مخدر را جنگ و بازپس خالی مسکن برای افراد بی خانمان. در سال 2017 KADAMAY led 12,000 افراد بی خانمان در اشغال 6,000 خانه های خالی بود که کنار گذاشته برای پلیس و نظامی در پندی, Bulacan. با وجود سرکوب و ارعاب #OccupyBulacan همچنان به این روز است.

با COVID-19, KADAMAY باعث شده است تا کمک های متقابل تلاش و #ProtestFromHome گلدان-کوبیدن اقدامات با تصویری منتشر شده در رسانه های اجتماعی به تقاضای امداد رسانی و خدمات بهداشتی و نه نظامی. در تلافی جویانه فوری برای ابراز مخالفت پس از یک گلدان-گاییدن ملی سخنگوی KADAMAY Mimi Doringo شد و با تهدید به دستگیری. در بولاکان یک رهبر جامعه در نظر گرفته شد به یک اردوگاه نظامی و گفته به توقف همه فعالیت های سیاسی و “تسلیم” به دولت و یا او را کمک.

تلاش در کمک های متقابل بودن جرم و هدفمند برای سرکوب. از اواخر ماه آوریل پلیس انجام داده اند بازداشت دسته جمعی از داوطلبان امداد در کنار خیابان فروشندگان و کسانی که به دنبال مواد غذایی است. در آوریل 19, هفت تسکین داوطلبان از Sagip Kanayunan بازداشت شدند در حالی که در راه خود را برای توزیع مواد غذایی در بولاکان و بعد از آن با اتهام تشویش “فتنه.” در آوریل 24, 50 شهری ساکنان فقیر در شهرستان کزون از جمله امداد داوطلب بازداشت شدند برای حمل قرنطینه می گذرد و یا با پوشیدن ماسک. در تاریخ 1 مه ده داوطلبان انجام امداد با سازمان زنان GABRIELA دستگیر شدند در حالی که انجام یک جامعه تغذیه در Marikina City.

این هدف بدون حادثه است. پس از سال 2018 یک فرمان اجرایی توسط Duterte مجاز است “کل-از-کشور رویکرد” به ضد شورش از طریق یک آرایه وسیعی از سازمان های دولتی و در نتیجه افزایش سرکوب علیه جامعه سازمان ها و مدافعان حقوق بشر به طور کلی.

این سرکوب در برابر کمک های متقابل و بقا را وادار کمپین در رسانه های اجتماعی برای “جلوگیری از جرم و مراقبت از جامعه است.” صرفه جویی در سن رقو یک شبکه حمایت از مقاومت شهری ساکنان فقیر در برابر تخریب را آغاز کرده است یک درخواست برای آزادی امداد داوطلبان و تمام سطح پایین قرنطینه متخلفان. سازمان های حقوق بشر نیز دادخواست برای آزادی زندانیان سیاسی بسیاری از آنها کم درآمد کشاورزان و اعضای اتحادیه های کارگری و مدافعان حقوق بشر در مواجهه با اتهام ارتکاب جرائم عمومی از جمله افراد مسن و بیمار است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان یک نتیجه مستقیم از پاسخ دولت متمرکز نظامی به جای مراقبت های بهداشتی کافی و مواد غذایی و خدمات فیلیپین اتحاد میان بیشترین تعداد COVID-19 نفر در جنوب شرقی آسیا و همه گیر است که به سرعت در حال بدتر شدن است.

استعمار ریشه

امروز ایالات متحده-نظامی فیلیپین داد ریشه در ایالات متحده استعمار و اشغال فیلیپین بیش از یک صد سال پیش.

با وجود اعطای فیلیپین استقلال در سال 1946 آمریکا استفاده کرده است نابرابر موافقت نامه های تجاری و حضور نظامی برای حفظ فیلیپین’ neocolonial وضعیت از زمان. برای دهه propping تا سالارانه حاکمان و جلوگیری از اصلاحات ارضی تضمین ایالات متحده ارزان صادرات محصولات کشاورزی است. ارتش ایالات متحده با کمک مقابله با یک رشته از مستمر قیام.

ایالات متحده کمک های نظامی همچنان ادامه دارد به منظور تسهیل شرکت های بزرگ استخراج از فیلیپین منابع طبیعی املاک و مستغلات انحصار و سرکوب بومی و روستایی مبارزات برای حقوق زمین — به خصوص در Mindanao, یک چشمه از کمونیست های بومی و مسلمانان جدایی طلب و مقاومت اخیر مرکز عملیات نظامی است.

فیلیپین نیروهای مسلح متمرکز داخلی ضد شورش به شدت کارگردانی خشونت علیه فقیر و به حاشیه رانده شده مردم در داخل کشور خود باشند. نظامی فیلیپین و پلیس عملیات در هم تنیده شده. در واقع از لحاظ تاریخی فیلیپین پلیس توسعه یافته از ضد شورش عملیات در ایالات متحده حکومت استعماری.

ارتش آمریکا خود را حفظ حضور نظامی در فیلیپین از طریق آن عملیات اقیانوس آرام عقاب و سایر ورزش ها.

به نام “مبارزه با تروریسم” ایالات متحده کمک های نظامی کمک Duterte جنگ دستمزد در فیلیپین خاک و سرکوب نظامی مخالفان است. پس از سال 2017 Duterte تحمیل حکومت نظامی در Mindanao که در آن او بارها و بارها بمب ها کاهش یافته است. حملات نظامی را آواره بیش از 450.000 شهروندان است.

انجام شده با آمریکا حمایت و حتی مشترک فعالیت Duterte نظامی عملیات تحکیم شرکت زمین-گرفتن بومی سرزمین و قتل عام کشاورزان سازماندهی برای حقوق زمین های خود را. طرف مقابل باید با حمایت نیروهای مسلح وحشت بومی جوامع هدف قرار دادن مدارس و معلمان است.

در ماه فوریه قبل از اعلام اسلحه معامله Duterte اسمی لغو آمریکا-فیلیپین بازدید از نیروهای قرارداد (VFA) که اجازه می دهد تا نیروهای ایالات متحده به مستقر در فیلیپین برای “مانور مشترک.” در سطح, این بود که در پاسخ به آمریکا انکار ویزا به سابق جنگ مواد مخدر رئیس پلیس رونالد “باتو” Dela رزا. اما Duterte را لغو VFA است بلافاصله موثر و تنها آغاز می شود 6 ماه روند مذاکره دوباره.

پیشنهاد فروش اسلحه سیگنال های که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای تقویت نظامی خود را پشتوانه برای Duterte. پنتاگون به دنبال حفظ نظامی نزدیک “همکاری است.”

پایان متحده کمک های نظامی

رشد جنبش بین المللی در همبستگی با بومی و فیلیپینی جوامع خواستار پایان دادن به کمک های نظامی به فیلیپین. آمریکا مستقیم کمک نظامی به Duterte رژیم بالغ بر بیش از $193.5 میلیون در سال 2018 شمارش نیست قبل از مقدار اختصاص داده و اهدا سلاح های گزارش نشده است. کمک های نظامی نیز شامل کمک های مالی برای خرید اسلحه معمولا از سوی پیمانکاران است.

در ادامه دولت آمریکا تنظیم جریان خصوصی فروش اسلحه در خارج از کشور — از جمله به عنوان زمان پیشنهادی فروش. فروش میانجیگری توسط دولت ایالات متحده اغلب یک یارانه به بخش خصوصی و پیمانکاران با استفاده از ایالات متحده دلار مالیات برای تکمیل خرید. کنگره باید با استفاده از قدرت خود برای کاهش انتظار فروش ،

آخرین پیشنهاد 2 میلیارد دلار اسلحه فروش شامل 12 حمله هلیکوپتر و صدها موشک و کلاهک هدایت و تشخیص سیستم های, اسلحه و ماشین آلات و بیش از 80 ، 000 دور از مهمات. وزارت امور خارجه می گوید: این هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “مبارزه با تروریسم” — یعنی سرکوب در فیلیپین. با توجه به عدم شفافیت و Duterte را عمدی تلاش برای پنهان کمک جریان های ایالات متحده کمک های نظامی را به خوبی ممکن است در نهایت ارائه مهمات به نیروهای مسلح راه انداختن Duterte مبارزه با مواد مخدر جنگ به اوباش و یا به طرف مقابل باید همه بدون نظارت عمومی.

Duterte است که با استفاده از آن همه گیر به عنوان بهانه ای برای ادامه خرد کردن مخالفان سیاسی. او در حال حاضر فرض بر این ویژه اورژانس قدرت. حتی قبل از این بیماری همه گیر در اکتبر 2019 پلیس و نظامی حمله به دفاتر گابریلا حزب مخالف بیان مونا و فدراسیون ملی کارگران قند و گرفتاری بیش از 57 نفر در بکلد سیتی و مترو مانیل در یک رفت و برگشت.

غم سرکوب است که به سرعت افزایش.

در 30 آوریل پس از هفته پلیس ارعاب برای انجام تغذیه برنامه Jory Porquia یک عضو موسس بیان مونا ترور شد در داخل خانه اش در ایلوئیلو. بیش از 76 معترضان و رهایی کارگران به طور غیر قانونی بازداشت شده در روز اول ماه مه از جمله چهار, جوانان, تغذیه برنامه داوطلبان در شهرستان کزون چهار ساکنان که نوشته شده آنلاین عکس خود را “اعتراض از خانه” در Valenzuela دو کارگری برگزاری پلاکارد در ریزال و 42 نفر انجام یک مراسم برای کشته مدافع حقوق بشر Porquia در ایلوئیلو. شانزده کارگران در یک کوکا کولا کارخانه در لاگونا ربوده شدند و مجبور نظامی به “تسلیم” نما به عنوان شورشی.

ایالات متحده در جنگ ماشین سود آن پیمانکاران خصوصی در هزینه های ما. قبل از COVID-19 گیر بوئینگ متکی پنتاگون برای یک سوم از درآمد آن است. در مارس بوئینگ دریافت کمک مالی از $882 میلیون دلار برای راه اندازی مجدد یک متوقف شد نیروی هوایی قرارداد — برای سوخت گیری هواپیما که در واقع ناقص است. اما برای سود تولید کنندگان سلاح و دیگر جنگ سود باید هیچ جای فرمان سیاست خارجی ما.

کنگره این قدرت را به مخالفان اما باید سریع عمل می کنند. تشکر. Ilhan عمر تا به معرفی یک لایحه برای جلوگیری از مسلح کردن حقوق بشر معتادان مانند Duterte. این ماه در ائتلاف بین المللی حقوق بشر در فیلیپین ارتباطات کارگران از امریکا و دیگران خواهد شد راه اندازی یک لایحه به طور خاص برای پایان دادن به کمک های نظامی به فیلیپین. در ضمن ما باید مصرانه از کنگره برای متوقف کردن پیشنهاد فروش اسلحه به فیلیپین: لطفا امضای این طومار به انجام این کار.

این COVID-19 همه گیر است baring نیاز به همبستگی جهانی در برابر نظامی و ریاضت. در نظر گرفتن مبارزه علیه عمیق رد پای آمریکا و امپریالیسم در اینجا و خارج از کشور ما حرکات را هر یک از دیگر قوی تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de