واشنگتن – توقف پول خط لوله ائتلافی از ده ها تن از گروه های اختصاص داده شده برای پایان دادن به تامین مالی آب و هوا, تخریب, است, اعلام عمده بعد از عمل برای این مارس 23 سال 2020 به عنوان بخشی از سه روز جوانی-led آب و هوا اعتصاب حدود 50 سالگرد روز زمین.

متوقف کردن پول خط لوله دهندگان انتظار دارند صدها نفر از حوادث را در آوریل 23rd, هدف قرار دادن موسسات مالی که در حال انجام کار بیشتر خراب آب و هوا. وجود خواهد داشت sit-ins آموزش-فهم و دادخواست تحویل در شعب بانک ها; تظاهرات در خارج از دفتر مرکزی شرکت; اقدامات در دانشگاه ها و بیشتر.

در بالای آن هدف لیست JP Morgan Chase, بزرگترین بانک سرمایه از سوخت های فسیلی است. در سه سال بعد در پاریس آب و هوا توافقنامه تعقیب ریخت و بیش از $196 میلیارد به سوخت های فسیلی پروژه با توجه به بانکی در آب و هوا تغییر سوخت های فسیلی سرمایه گذاری کارت گزارش منتشر شده توسط Rainforest Action Network. تعقیب آمده است تحت فشار از فعالان بیش از چند ماه گذشته با تظاهرکنندگان قطع سخنرانی توسط مدیر عامل جیمی Dimon در فلوریدا در ماه فوریه و نزدیک به تظاهرات در شعب بانک در سراسر کشور است. توقف پول خط لوله مبارزات انتخاباتی آغاز شد و با تحصن در یک تعقیب و گریز شعبه بانک در واشنگتن که به دست آورد رسانه ملی توجه است.

اهداف دیگر برای آوریل 23rd, بعد از عمل عبارتند از: آزادی متقابل پیشرو بیمه گر از سوخت های فسیلی; پروژه های بلکراک که بزرگترین شرکت مدیریت دارایی در جهان که با وجود آن اطلاعیه اخیر همچنان به پمپ میلیاردها دلار به سوخت های فسیلی و جنگلزدایی و دانشگاه ها و صندوق های بازنشستگی که موفق به محروم از سوخت های فسیلی است. در بسیاری از دانشگاهها دانشجویان خود را داده اند دولت تا روز زمین به سمت و یا در صورت تظاهرات در محوطه دانشگاه. در هفته گذشته بودند divestment تظاهرات در بیش از 50 دانشگاه در سراسر کشور برای سوخت های فسیلی سرمایه گذاری روز.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا گام به جلو با کمک مالی به غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

آوریل 23rd, جلوگیری از پول خط لوله بعد از عمل است که سازمان به عنوان دوم از سه روز از آب و هوا اعتصاب که افراد جوان در حال برنامه ریزی در اطراف 50 سالگرد روز زمین. سه روز را نشان می دهد رشد قدرت جنبش آب و هوا و پس از دو راننده از آب و هوا اضطراری: پول و سیاست است.

در روز 1 از اعتصاب, روز زمین, بسیج آغاز خواهد شد با اقدامات طراحی شده برای نشان دادن وسعت و عمق جنبش آب و هوا محور رهبری از مردم بومی مقدم جوامع و مردم از رنگ. روز 2 شنبه 23 آوریل خواهد بود توقف پول خط لوله روز با تمرکز بر پایان دادن به تامین مالی آب و هوا نابودی است. روز 3, جمعه, آوریل 24 را هدف مقامات منتخب و شامل یک ثبت نام رای دهندگان فشار.

آوریل اعمال خواهد شد همراه با یک عمده آنلاین فشار به افراد و موسسات به خندق خود را در بانک ها و شرکت های بیمه و دارایی و مدیران هستند که دامن زدن به بحران آب و هوا و تغییر پایدار جایگزین. یک ویدیو از جین فوندا برش تا یک تعقیب و گریز کارت اعتباری در حال حاضر مشاهده شده است نزدیک به یک میلیون بار و با الهام از صدها نظر از افراد گفت که آنها آماده به انجام همان اگر تعقیب و گریز متوقف نمی شود بودجه سوخت های فسیلی است.

توقف پول خط لوله بعد از عمل را تنها چند هفته قبل از سهامداران فصل زمانی که جی پی مورگان چیس و دیگران در انتظار هستند تحت فشار سهامداران به انجام بیشتر به آدرس آب و هوا اضطراری است. در هفته گذشته اکثر, اقدام, یک عضو را متوقف پول خط لوله ائتلاف راه اندازی یک کمپین برای سرنگونی سابق مدیر عامل شرکت اکسون لی ریموند از موقعیت خود به عنوان رئیس هیئت جی پی مورگان چیس. در ضمن در بارکلیز یک گروه با نفوذ سهامداران است فشار بانک برای قطع روابط خود با سوخت فسیلی شرکت. و همه چشم خواهد شد در بلکراک و خیابان دولت به عنوان سهامداران این فصل اولین آزمون اطلاعیه اخیر از هر دو دارایی مدیران که آنها را شروع خود را با استفاده از قدرت رای دادن به فشار شرکت های آب و هوایی و رای گیری از شرکت های بزرگ رهبری که عمل نمی کند در آب و هوا.

به گفته این سازمان در جلوگیری از پول خط لوله این فقط آغاز است. در حال حاضر که جنبش آب و هوا است پس پول آن را نمی خواهد اجازه دهید تا نه یک پنی بیشتر است و سرمایه گذاری در آب و هوا نابودی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im