جلوگیری از سفت کردن انگشت شست پیچ انسانی پیام

تحریم های ایالات متحده علیه ایران ظالمانه تقویت شده در مارس 2018 ادامه مجازات دسته جمعی بسیار از مردم آسیب پذیر است. در حال حاضر ایالات متحده “حداکثر فشار” سیاست به شدت تضعیف ایران در تلاش برای مقابله با نابسامانی های COVID-19 باعث سختی و تراژدی در حالی که کمک به گسترش جهانی این بیماری همه گیر. در مارس 12, 2020, وزیر خارجه ایران جواد ظریف خواست کشورهای عضو سازمان ملل متحد برای پایان دادن به ایالات متحده نامعقول و کشنده اقتصادی جنگ است.

خطاب به دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ ظریف و دقیق که چگونه ایالات متحده تحریم های اقتصادی جلوگیری از ایرانیان از واردات لازم است دارو و تجهیزات پزشکی.

برای بیش از دو سال در حالی که آمریکا مورد آزار واقع شدند دیگر کشورها برای خودداری از خرید نفت ایران ایرانیان مقابله با فلج کننده اقتصادی کاهش است.

این اقتصاد ویران و بدتر شدن شیوع کروناویروس در حال حاضر رانندگی به مهاجران و پناهندگان که تعداد میلیون ها بازگشت به افغانستان به طور چشمگیری افزایش نرخ.

در دو هفته گذشته به تنهایی بیش از 50,000 افغان بازگشته از ایران, افزایش احتمال که موارد coronavirus را افزایش نیروها در افغانستان است. دهه جنگ از جمله ایالات متحده در تهاجم و اشغال را نابود افغانستان مراقبت های بهداشتی و سیستم توزیع مواد غذایی.

جواد ظریف می پرسد که سازمان ملل متحد برای جلوگیری از استفاده از گرسنگی و بیماری به عنوان یک سلاح جنگ است. نامه خود را نشان می دهد خرابه ناشی از چند دهه از ایالات متحده امپریالیسم و نشان می دهد انقلابی گام به سوی برچیدن ایالات متحده شدند.

در ایالات متحده در سال 1991 “طوفان صحرا” جنگ علیه عراق من بخشی از خلیج صلح, تیم – در ابتدا زندگی در یک “صلح کمپ” راه اندازی در نزدیکی عراق-سوریه و بعد از آن پس از حذف ما توسط نیروهای عراقی در بغداد هتل که قبلا قرار دارد بسیاری از روزنامه نگاران. پیدا کردن یک ماشین تحریر رها ما ذوب شده شمع بر روی آن لبه (ایالات متحده آمریکا به حال نابود شده عراق الکتریکی ایستگاه های بسیاری از اتاق های هتل بودند زمین سیاه و سفید). ما برای جبران غایب روبان ماشین تحریر با قرار دادن یک ورق قرمز کاغذ کربن بیش از ما لوازم التحریر. زمانی که عراق مقامات متوجه ما موفق به نوع سند ما آنها پرسید: اگر ما می خواهیم نوع خود نامه ای به دبیر کل سازمان ملل متحد. (عراق بود و پس از محاصره و حتی کابینه سطح مقامات فاقد روبان ماشین تحریر.) نامه ای به خاویر پرز د Cuellar التماس سازمان ملل متحد برای جلوگیری از آمریکا از بمب گذاری در یک جاده بین عراق و اردن تنها راه برای پناهندگان و تنها راه برای کمک های بشردوستانه. ویران بمب گذاری و در حال حاضر نیز از لوازم عراق در سال 1991 تنها یک سال به یک کشنده رژیم تحریم ها که به مدت سیزده سال قبل از آمریکا شروع آن در مقیاس کامل تهاجم و اشغال در سال 2003. در حال حاضر در سال 2020 عراقی هنوز مبتلا به فقر جابجایی و جنگ صادقانه می خواهید در ایالات متحده به عمل خود فاصله و ترک کشور خود.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ما در حال حاضر زندگی در یک حوزه آبخیز ؟ یک توقف ویروس مرگبار نادیده می گیرد و هر یک از مرزهای ایالات متحده تلاش می کند تا به تقویت و یا ترسیم. ایالات متحده کمپلکس نظامی-صنعتی با آن زرادخانه های عظیم و بی رحمانه ظرفیت برای محاصره نیست مربوط به “امنیتی” نیاز دارد. چرا باید به آمریکا در این مقطع مهم رویکرد کشورهای دیگر با تهدید و زور و فرض یک راست به حفظ جهانی نابرابری? تکبر نمی کند و حتی برای اطمینان از امنیت نظامی ایالات متحده. اگر آمریکا بیشتر از جدايه مورد ایران, شرایط بدتر خواهد شد در افغانستان و ایالات متحده آمریکا نیروهای مستقر در آنجا در نهایت خواهد شد در معرض خطر است. مشاهده ساده “ما همه بخشی از یک دیگر” می شود بشدت مشهود است.

بهتر است به فکر می کنم از راهنمایی از رهبران گذشته که با آن مواجه جنگ و بیماری های همه گیر. اسپانیایی آنفولانزای همه گیر در 1918-19 همراه با جنایات جنگ جهانی اول کشته و 50 میلیون نفر در سراسر جهان 675,000 در آمریکا هزاران نفر از پرستاران زن بودند در جبهه “خطوط” ارائه مراقبت های بهداشتی. در میان آنها سیاه پرستاران که نه تنها در معرض خطر زندگی خود را به تمرین آثار رحمت اما همچنین مبارزه با تبعیض و نژادپرستی در عزم خود را برای خدمت. این زنان شجاع arduously هموار راه را برای اولین 18 سیاه پرستاران برای خدمت در ارتش پرستار سپاه و آنها را “یک نقطه عطف در ادامه جنبش برای عدالت در سلامت.”

در بهار سال 1919 جین آدامز و آلیس همیلتون شاهد اثرات تحریم ها علیه آلمان اعمال شده توسط نیروهای متفقین پس از جنگ جهانی اول آنها مشاهده “بحرانی کمبود غذا صابون و لوازم پزشکی” و نوشته است که در مورد چگونه کودکان بودند که با گرسنگی برای “گناهان دولتمردان.”

گرسنگی ادامه داد: حتی پس از محاصره شد و در نهایت برداشته که در تابستان با امضای معاهده ورسای. همیلتون و Addams گزارش چگونه آنفولانزا اپیدمی تشدید در آن گسترش گرسنگی و پس از جنگ ویرانی به نوبه خود مختل عرضه مواد غذایی. این دو استدلال یک سیاست معقول توزیع مواد غذایی لازم بود برای هر دو بشردوستانه و دلایل استراتژیک. “چه بود به دست اورد گرسنه بیشتر کودکان?” سر در گم, آلمانی, پدر و مادر آنها را پرسید.

جاناتان Whitall هدایت انسانی تجزیه و تحلیل برای پزشکان بدون مرز / پزشکان بدون مرز. او در تازه ترین تجزیه و تحلیل به شمار دردناک سوالات:

چگونه شما قرار است برای شستن دست های خود را به طور منظم اگر شما در حال اجرا آب یا صابون? چگونه شما قرار است برای پیاده سازی اجتماعی فاصله’ اگر شما زندگی می کنند در یک حلبی آباد یا پناهنده یا مهار اردوگاه ؟ چگونه شما قرار است به ماندن در خانه اگر کار خود را می پردازد ساعت و نیاز شما را به نشان می دهد ؟ چگونه شما قرار است برای جلوگیری از عبور از مرزهای اگر شما در حال فرار از جنگ ؟ چگونه شما قرار است برای آزمایش برای #COVID19 اگر سیستم بهداشت و درمان به بخش خصوصی واگذار شده است و شما نمی توانید به استطاعت آن است ؟ چگونه کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی قرار است به اقدامات احتیاطی اضافی هنگامی که آنها در حال حاضر حتی نمی تواند دسترسی به درمان آنها نیاز دارید ؟

من انتظار می رود بسیاری از مردم در سراسر جهان در طول گسترش COVID – 19 هستند که تفکر سخت در مورد خودنمایی مرگبار نابرابری در جوامع ما تعجب می کنم چگونه بهترین به گسترش ضرب المثلی دست دوستی به مردم نیازمند در حالی که خواست به قبول انزوای اجتماعی و فاصله. یک راه برای کمک به دیگران برای زنده ماندن است که به اصرار ایالات متحده لغو تحریم ها علیه ایران و به جای حمایت از اقدامات عملی مراقبت. به طور مشترک مقابله با کروناویروس در حالی که ساخت یک انسانی آینده برای جهان بدون اتلاف زمان و یا منابع در ادامه جنگ وحشیانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im