‘جلوگیری از به Tweeting. مردم در حال مرگ هستند’: مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم توییتر داد و بیداد تشویق جناح راست تظاهرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه رفت و در طولانی توییتر داد و بیداد که شامل تماس برای “آزادسازی” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا باز نشان از حمایت جناح راست تظاهر کنندگان که در حال نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات در این کشورها در اعتراض به کروناویروس اجتماعی فاصله دستورالعمل.

این توییت اخراج در جانشینی سریع در اواخر صبح روز جمعه درو محکومیت از وکالت گروه و دیگر منتقدان که گفت: رئیس جمهور باید با تمرکز توجه خود را در عقب مانده فدرال پاسخ به این ویروس کشنده شیوع نمی خواست مردم را به شورش علیه دولت دستورالعمل.

“چرا این اولویت خود را پرسید:” Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر. “جلوگیری از به tweeting. مردم در حال مرگ هستند.”

عمومی, شهروند, یک مصرف کننده گروه حمایت با اشاره به این که رئیس جمهور توييتها آمد پس از ایالات متحده در روز پنج شنبه ثبت بالاترین یک روز coronavirus مرگ و میر به تاریخ در 4,591.

مغلوب ساختن پیشی جستن tweet-طوفان آغاز شد و با یک کلاه تماس برای “آزادسازی مینه سوتا” شعار مورد استفاده توسط جناح راست تظاهرکنندگان که بسیج در خارج از خانه از مینه سوتا را به لیبریا تیم Walz در روز جمعه.

یک دقیقه بعد رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت “آزادی میشیگان” پس از مدت کوتاهی توسط “آزاد ویرجینیا و صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment.” هر سه متحده تهمت ذکر شده اند دموکراتیک فرمانداران.

“من فاقد کلمات برای توصیف چگونه احمقانه و خطرناک این است که” اتان زاکرمن مدیر MIT Center for Civic رسانه نوشت: در پاسخ به تهمت توييتها. “اگر اجتماعی فاصله می کرد Covid-19 می شود, سیاسی و فرهنگی, جنگ, ما همه محکوم است.”

Vox‘s هارون Rupar اشاره کرد که رئیس جمهور توييتها “به نظر می رسد شده اند الهام بخش او را دیدم در مهر دقیقه زودتر.”

“در 11:19 [am]—دو دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مینه سوتا پرینت—فاکس نیوز فرار یک بخش در مورد گروه کوچکی از جناح راست معترضان در ایالت مینه سوتا و ویرجینیا که مهیج برای فرمانداران وجود دارد برای استراحت اقامت در خانه سفارشات به طوری که آنها می توانند رزومه کاری عادی خرید و سفر و فعالیت های” Rupar نوشت.

سازمان دیده بان این بخش:

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آمد کمتر از 24 ساعت پس از کاخ سفید منتشر شده جدید بهداشت عمومی دستورالعمل اصرار متحده به آسانسور coronavirus اقدامات پیشگیری در سرعت خود را یک عقب نشینی از رئیس جمهور را اعلام اوایل این هفته که او را “کل” اقتدار برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

رئیس جمهور با این طرح به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده بود مبهم بیان آن نیست و شامل هر چیزی شبیه این نوع از سراسر کشور تست استراتژی است که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند باید قبل از تاسیس هر گونه تلاش برای از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول است.

“تا زمانی که چنین برنامه ای اجرا شده است و هر طرح به صورت گسترده بازگشایی شرکت های آمریکایی است که به ضرب ناقص و خالص حماقت” دکتر مایکل Carome مدیر عمومی شهروندان تحقیقات بهداشتی گروه در بیانیه ای گفت: جمعه.

“با ارسال یک چراغ سبز به ایران برای آغاز بازگشایی کسب و کار” Carome گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما تضمین شده است که تعداد بی شماری از آمریکایی ها ادامه خواهد داد برای دریافت آلوده و مرگ و بیمارستان و غرق خواهد شد و آسیب های اقتصادی را گسترش خواهد داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de