توقف مغلوب ساختن پیشی جستن شیطانی وارونه از منافع دراز مدت از اولین روز زمین, مارس 22 1970

روز زمین, مارس 22 سال 1970 بود که مهم ترین تظاهرات مدنی انرژی در تاریخ آمریکای مدرن. درگیر شدن نزدیک به 20 میلیون آمریکایی شرکت کننده در مورد 13,000 محلی رویدادهای این روز زمین را تغییر شرکت ها و سیاست های دولت از طریق محبوب خواسته برای تمیز کردن هوا و آب و خاک و مواد غذایی است.

سناتور Gaylord نلسون راه اندازی شد, روز زمین با داشتن خسته از کنگره انفعال و قدرت شرکت های بزرگ آلودگی لابی. روز زمین به سرعت تبدیل شد مردمی آموزشی و عمل رانده هفته از فعالیت هایی است که تحریک این کشور است.

حتی ارتجاعی رئیس جمهور نیکسون به سرعت از درخت کاشته در کاخ سفید در جنوب چمن در به رسمیت شناختن عمومی برای حمایت از محیط زیست پس از او را دیدم بزرگ و حضور در تظاهرات و راهپیمایی.

تصور تهدید های زیست محیطی پنجاه سال پیش. شهرستانها بودند خفگی با موتور خودرو و کارخانه آلودگی است. لس آنجلس بود و دود-زمین. آلودگی هوا ناشی از بیماری تنفسی و نیش زده چشم خود را. این رودخانه کویاهوگا در نزدیکی کلیولند, نرم و صاف کردن با نفت را در آتش گرفتن. بیرمنگام آلاباما کارخانه های تولید فولاد و تبدیل هوا به یک قهوه رقیق.

من در صحبت چندین تظاهرات بزرگ در اولین روز زمین و در طول “هفته زمین” در کنار محیط زیست رهبران از جمله بزرگ دیوید Brower و پویا استاد بری اشرافی. انرژی در تجمعات ساخته قراردادی سیاستمداران عصبی است. یازده هزار مدارس و کالج ها و دانشگاه ها به میزبانی رویدادهای تمرکز بر روی محلی سم مرگبار نقاط مهم و چالش برانگیز دولت capitols و کنگره است.

رسانه های جمعی پوشش های دیدنی و جذاب بود. تمام شبکه های تلویزیونی پوشش می دهد از زمان و نیوزویک (یک معامله بزرگ آن) و محبوب در طول روز تلویزیون نشان می دهد بحث (Phil Donahue مرو گریفین و مایک داگلاس) – ملی و محلی در رسانه ها ارائه پوشش اشباع ساحل به ساحل.

وجود دارد یک تظاهرات در بازار در واشنگتن, DC که بسیار قابل مشاهده به یک با احتیاط نیکسون در کاخ سفید و قانونگذاران در کنگره است. با شنیدن سر و صدا از مردم پشتیبانی شده توسط دانشمندان و متخصصان بهداشت نیکسون و اعضای کنگره می دانستم که آنها تا به حال به تصویب زیست محیطی حمایت.

در عرض سه سال کنگره تولید جارو بینظیر نقطه عطفی قوانین مانند قانون هوای پاک, روشن, قانون آب و گونه های در معرض خطر عمل می کنند. قوانین جدید نیز ایجاد سازمان حفاظت محیط زیست OSHA و کاخ سفید شورای کیفیت محیط زیست. جدید گروه های زیست محیطی (صلح سبز, مکان عمومی, شهروند, دوستان, زمین, NRDC و EDF) پیوست و قبل از آن سازمان هایی مانند باشگاه سیرا برای تقویت مدنی بستر برای حمایت از محیط زیست و watchdogging.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

از روز زمین آمد بسیاری از نویسندگان جوان فیلم سازان و رهبران نیم قرن بعدی از محیط زیست عمل است. آنها شامل دنیس هیز منجر هماهنگ کننده زمین در شب سال 1970 دیوید زیک از آب تمیز اکشن, پروفسور پل Erlich, سلما روبین و دکتر برنت Blackwelder. بعد زیست محیطی عدالت جنبش تاکید کرد که جوامع فقیر در معرض کشنده ترین آزادسازی زمینه و کشنده تولید گازهای گلخانه ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن وحشیانه کشف تاسیس حمایت به سیل خانواده خود را با بیشتر جیوه و دوده و خاکستر ذغال سنگ سرطانی و آفت کش ها آلوده آب آشامیدنی و سمی در محل کار.

اگر چه به طور مداوم مسدود شده توسط شرکت های بزرگ آلوده کننده هوا و آب را تبدیل به پاک کن. وجود دارد به مراتب کمتر منجر شود در اکثر نه همه بدن انسان (توجه داشته باشید فلینت) و به مراتب کمتر آزبست در ریه های شما. هر دو مواد ممنوع از بیشترین مصرف کننده محصول استفاده می کند.

آدم رم یک دانشگاه بوفالو محیط زیست مورخ مستند آنچه اتفاق افتاد و پس از اولین روز زمین در کتاب خود نبوغ روز زمین. او گفت: شدت محلی سازمان تا حد زیادی از دست رفته از آب و هوا و فعالیت های زیست محیطی امروز.

کسی شک این مشاهده باید توجه داشته باشید از چگونه خطرناک دونالد و خوابیده به پشت کنگره ها عدم محافظت از محیط زیست ما. مغلوب ساختن پیشی جستن وحشیانه کشف تاسیس حمایت به سیل خانواده خود را با بیشتر جیوه و دوده و خاکستر ذغال سنگ سرطانی و آفت کش ها آلوده آب آشامیدنی و سمی در محل کار. چه تهمت تماس “مقررات زدایی” در حال افزایش مرگ و بیماری و صدمه به اموال در امریکا با در نظر گرفتن پلیس فدرال کردن شرکت سم ضرب و شتم.

گنگ ننگین دونالد هنوز sneers در اینده فاجعه آب و هوا خواستار آن جعل است. متکبر خود جهل است scuttling برنامه های فدرال و تحقیقات علمی در آب و از بین بردن محدودیت در گازهای گلخانه ای تولید شده توسط سوخت های فسیلی غول و دعوت از آنها برای بهره برداری بیشتر فدرال بیابان اراضی و مناطق دور از ساحل. با وجود عظیم نفت و جاری شدن سیل در خلیج فارس توسط B. P شرکت نفت 10 سال پیش ننگین مغلوب ساختن پیشی جستن است شل شدن محدودیت ها بر کارگران تحمیل شده و پس از آب های عمیق افق فاجعه است. عواقب آن برای ماهیگیری و صنعت گردشگری یک بار دیگر می تواند ویرانگر باشد.

این omnicidal حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا دستور کار بدون در نظر گرفتن آسیب های زیست محیطی انجام می شود به خانواده خود. دموکراتها کنترل مجلس شکایت gridlock. متاسفانه با چند مورد استثنا هستند نه مسابقه دوباره استیضاح تهمت یا تقاضای استعفای خود را اگر تنها به خلاص شدن از شر این ملت خود را قربانی هرج و مرج و نفس-قاتلی دیوانه خود تناقض, عظیم سوء مدیریت در مورد کرونا ویروس-بحران است. وقت آن است که برای جلوگیری از بیشتر قابل پیشگیری از دست دادن زندگی ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن fibbing, آور, روزانه و شکست برای پردازش اطلاعات قابل اعتماد منجر شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن استعفای باید مردمی تمرکز امروز روز زمین و روزمره تبدیل شده است محبوب تقاضا برای خاطر آمریکا زندگی و سلامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de