Feb. 16 (سلامت) — پس از ورود مخرب بادهای سراسر بریتانیا, قدرتمند, پانچ از طوفان دنیس را در جنوب و شرق در سراسر شمال اروپا.

در حالی که باران در سراسر فرانسه و بلژیک و هلند پیش از آن در آخر هفته, قوی ترین باد به صبر برای روز یکشنبه در این مناطق است.

“باد خواهد بود افزایش طول روز در سراسر آلمان و دانمارک و جنوب سوئد گفت:” AccuWeather هواشناس Maura کلی.

در سراسر این منطقه وسیع gusts باد در اوج خود برسد 50-60 mphbefore پایان روز یکشنبه. یک مطلب جدا شده منطقه به احتمال زیاد در امتداد غربی-جنوبی سواحل دانمارک و آلمان ممکن است رسیدن به یک AccuWeather محلی StormMax از 95 مایل در ساعت.

بادها این قدر خواهد بود قادر به اخلال در سفر هوایی ساختن آن دشوار برای بالا مشخصات وسایل نقلیه برای رانندگی در سرعت های بالا.

دنیس خواهد شد از دست دادن برخی از آن ها قدرت آن را به عنوان حرکت به سمت شرق به دریای بالتیک اما توفانی باد انتظار می رود که در سراسر منطقه و حتی به مراتب غربی روسیه به دوشنبه.

در علاوه بر این به توفانی و وزش باد و باران نیز به دنبال هسته ای از طوفان است. به عنوان دنیس حرکت شرق, بزرگترین بارش بالغ هستند و به احتمال زیاد در دانمارک و جنوب سوئد است.

بارندگی در مجموع انتظار می رود برای رسیدن به حدود 1 تا 2 اینچ از شمال غربی فرانسه و انگلستان به دانمارک و کشورهای اسکاندیناوی.

بارش بالا مقدار به احتمال زیاد در امتداد ساحل جنوب غربی نروژ به عنوان باران همچنان به سقوط به آغاز هفته آینده. انباشته شدن برف انتظار می رود که در ارتفاعات بالاتر است.

حتی بدون سانتی متر از باران و باد و شلاق باران خواهد شد و کاهش دید برای رانندگان. باران همزمان با توفانی بادها نیز ممکن است کمک به سرنگونی درختان بیشتر به راحتی و منجر به قطع برق.

از آب و هوای طوفانی در سراسر شمال اروپا به نظر می رسد به عنوان هر چند آن را ادامه خواهد داد از طریق پایان ماه فوریه بدون تغییر بنیادی در الگوی آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im