طوفان به حمل آب و هوایی شدید و سیل خطرات در سراسر نوار زیادی از ما

راکد آب و الگوی راه اندازی در سراسر اروپای مرکزی و شرقی ایالات متحده جرقه دور روزانه از دوش سنگین و رعد و برق به شروع ماه جولای.

طوفانی شرایط نه تنها به ارمغان بیاورد خطرات مانند آب و هوایی شدید و جاری شدن سیل به برخی از جوامع بلکه آن را دشوار برای ساکنان برای پیدا کردن تمدید دوره خشک به ورزش در خارج از منزل و کامل کار حیاط.

تبلیغات

“رگبار و رعد و برق خواهد فوران روزانه به وسط هفته همراه تقریبا ثابت پیشانی مرز کشش از دشتهای شمالی به جنوبی و اقیانوس اطلس در حاشیه” AccuWeather هواشناس مریم گیلبرت گفت.

این مرز جدا بسیار مرطوب هوا جریان در خلیج مکزیک از, عمدتا خشک و نه لذت بخش شرایط در سراسر بخش هایی از دریاچه های بزرگ و مرکزی Appalachians.

“پس از این مرز به طور کلی نشستن بیش از همان راهرو برای چند روز فلش خطر سیل خواهد شد افزایش به دلیل تکراری طبیعت بارندگی,” گیلبرت گفت.

بارندگی ممکن است پایین آمده به میزان 1 تا 2 اینچ در هر ساعت در سنگین ترین رعد و برق است که آن را دشوار برای تمام آب را جذب کند و به زمین است.

به یکشنبه شب به تنهایی یک راهرو از پایین دره اوهایو به جنوب Appalachians می تواند دریافت یک AccuWeather محلی StormMax و تجارت بارندگی 6 اینچ با توجه به تکرار بارندگی است.

کسانی که زندگی در نزدیکی کوچک creeks و جریان باید با احتیاط ناگهانی افزایش می یابد در سطح آب.

“کسانی که باید در سفر نیاز به سازمان دیده بان برای ponding در جاده به ویژه در زهکشی فقیر و مناطق کم ارتفاع و هرگز نباید درایو را از طریق سیلاب,” گیلبرت گفت.

حتی در صورت عدم وجود سیل رانندگان ممکن است به صورت آهسته تر-از-سفر عادی به عنوان باران و کاهش دید در جاده ها و ایجاد افزایش خطر وسایل نقلیه hydroplaning در سرعت بزرگراه. این خطرات می تواند با تجربه در امتداد interstates 35, 40, 55, 65, 70, 80, 90 و 94 به نام چند.

بیسمارک N. D.; مینیاپولیس; St. Louis; Louisville, Ky.; و Nashville یک تعداد انگشت شماری از شهرستانها که می تواند تجربه دور از دوش سنگین و رعد و برق به وسط هفته همراه با افزایش خطر سیل.

بخشی از رعد و برق در هر روز جمعه می تواند خطرات اضافی.

“برخی از رعد و برق می تواند به صورت محلی شدید و با آسیب رساندن به gusts باد بودن اولیه خطر” گیلبرت گفت.

بخشی از دشتهای شمالی و میانه را در بزرگترین خطر برای چنین طوفان در پایان تعطیلات آخر هفته. این طوفان می تواند شامل تگرگ های بزرگ و حتی شاید جدا گردباد در علاوه بر این به بادهای قوی. منطقه کشش از پایین دره اوهایو به جنوب Appalachians همچنین می تواند تجربه توفانی طوفان همراه با بارش بارندگی است.

در حالی که به صورت محلی سنگین و پر رعد و برق رخ می دهد و در عین حال دوباره در روز دوشنبه از شمال دشت به Carolinas, سه شنبه و جمعه شب ممکن است این دوره از بزرگترین نگرانی شدید آب و هوا در الگوی به خصوص در شمال و دشت های مرکزی.

ساکنان در حال یادآور شد که صرف نظر از شدت رعد و برق در هر روز, هر رعد و برق می تواند تولید بالقوه مرگبار صاعقه بنابراین ساخت آن را حیاتی به دنبال سرپناه مناسب در داخل خانه به عنوان به زودی به عنوان رعد و برق شنیده است.

نشانه به سمت راکد الگوی شکستن در سراسر شمال ایالت های مرکزی در نیمه دوم هفته با خشک کن هوایی بازگشت.

این منطقه از آب و هوای طوفانی ممکن است تغییر به سوی جنوب به تمرکز بیشتر در ایالت های جنوبی در طول این زمان. AccuWeather هواشناسان به طور فعال نظارت بر سناریویی است که می تواند روز از بارش باران های سنگین و افزایش خطر سیل در این منطقه در اواخر این هفته و در اولین تعطیلات آخر هفته ماه ژوئیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de