فولرتون آفتابی تپه دختران واترپلو تیم تولید دو رگه شنبه شب که می توانست برداشت توجه مربی کیت Nighswonger.

از Lancers گل شش متوالی اهداف در یک کشش برابر بازدید دانا تپه در دور اول برخورد سنتی-قوی حذفی جوخه های.

سه بار از آزادراه لیگ قهرمان نیز برگزار دلفین ها بدون گل برای حدود 17 دقیقه است.

جانباز Nighswonger جذب بیشتری را به تیم خود دفاع پس از یک 8-3 پیروزی در CIF-SS Division 3 برگشتی.

“من خیلی تحت تاثیر قرار گرفته با دفاع از ما,” او گفت:. “من حتی فکر کردن در مورد اهداف ما است. من فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از اهداف دیگر این تیم به ثمر رساند. … کسانی دفاعی صفر خیلی با ارزش است.”

دانا تپه (16-13), فصل گذشته را بدست آورد 4 دونده تا به La Quinta, زمان 2-1 سرب در اواخر دوره اول. اما Lancers (23-6) در پاسخ ابتدای ساحل جنوبی در لیگ مقام سوم تیم دوم و سوم دوره و مجاز تنها یک هدف نهایی سه دوره.

تپه آفتابی’ Mary Grace رویرا بیشتر برگزار می شود خود را در یک دوئل از قول دوم goalies. او ساخته شده 14 موجب صرفه جویی در یک جفت با مدیسون McGowan دانا تپه ساخته شده است که نه او 11 موجب صرفه جویی در نیمه اول.

تپه آفتابی مخلوط آن دفاع و عمدتا مجبور دانا تپه به ساقه از محیط. از Lancers یک کسیکه در بخش 4 در سال گذشته نیز برگزار شد و دلفین ها به 0 4 با تلاش اضافی مهاجم.

“ما قطعا عصبی” Iona محدود مهاجم کایا هارت آفتابی تپه گفت. “سه ماهه اول کمی لرزان. ما عکس نمی خواهید مانند ما می خواستیم. و هنگامی که دفاع ما آمد جرم ما آمد.”

هارت juniors سیسیلیا اسمیت و راشل Loomis و دوم سیدنی Sereg هر گل دو بار برای Lancers.

تپه آفتابی’ شش هدف افزایش باز 7-2 منجر رفتن به چهارم.

هارت لئونی Nguyen و Loomis اضافه شده هر دو دزد در حالی که Loomis تا به حال سه کمک می کند.

تپه آفتابی پخش در سوم کشت سانتا مونیکا یک 19-8 برنده در برابر رودخانه پلی در یکی دیگر از دور اول مسابقه در مرحله یک چهارم شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su