قابل توجه بیش از حد کالیفرنیا کیفری هزینه حق تماس

لس آنجلس فقط حذف جنایی هزینه های اداری و دولتی ممکن است به زودی به دنبال. این جریمه ها و هزینه های یش بر روی مجازات برای جرائم جدی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف سیستم عدالت کیفری.

این استدلال از لس آنجلس سرپرستان و بهداشت ، هالی میچل لس آنجلس دموکرات است که برای نوشتن این ایالت قانونی است که این هزینه ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم فقیر به ویژه اقلیت ها. این درست است هر چند بسیاری از دیگران تحت تاثیر قرار به عنوان به خوبی.

من شروع این ستون تفکر هر دو سرپرستان و میچل به حال قلب خود را در جای مناسب اما سر خود را در ابرها. پس از همه این پول برای پرداخت هزینه های این برنامه ها خواهد آمد از جایی و من می خواهم به جای آن بود که افرادی که مرتکب جرم و جنایت از کسانی از ما که نیست.

اما پس از آن من صحبت با کسی که من احترام برای نظر دوم.

“دولت حق ندارد به لرزش کردن مردم برای پول” گفت: Swaim رئیس کالیفرنیا, سیاست, مرکز که به نام عمل “غیر اخلاقی است.”

او درست است. در حالی که این می تواند به عنوان نرم جرم و جنایت نیست واقعا. توقف نمی رفت و آمد جملات–مردم هنوز زمان آزادی مشروط و یا عفو مشروط و پرداخت جبران به عنوان مورد نیاز است.

چه Mitchell لایحه حملات همه add-ons, جریمه و هزینه های مرتبط با چیزهایی مانند نصب و راه اندازی یک پل در یک ماشین و یا تست مواد مخدر و یا یک مدافع.

برخی از این اتهامات باید تقریبا هیچ پایه ای در واقعیت اما آنها ارزیابی شده بدون در نظر گرفتن. در لس آنجلس وجود دارد هزینه های مرتبط با خدمات اجتماعی به عنوان نیروی کار رایگان.

به گزارش CalMatters مخالفان به این اقدام می گویند که این شهرستان نیاز به پول به این دلیل که دولت می گذرد قوانین است که نیاز به بودجه مانند قانون نیاز به breathalyzers برای مردم به جرم رانندگی تحت تاثیر. این قطعا چیزی است که دولت باید در نظر بگیرید در هنگام عبور تهی دست داد.

اما همچنین گزارش شده توسط CalMatters است که لس آنجلس تنها recuperated حدود 9 درصد از هزینه ها و جریمه های ارزیابی که بدان معنی است که دولت واقعا گرفتن این پول برای شروع با و هیچ یک در حال رفتن را شکست به دلیل آن است.

نه هر کسی که گرفتار است در این سیستم فاقد منابع است. اگر شما پول برای پرداخت جریمه ها و هزینه های آن را مزاحم حتی بدتر, اما آن را کنترل. اما اگر شما لازم نیست که پول آن را به شما درایو بیشتر به سوراخ. در برخی موارد دولت می تواند با قرار دادن یک حق رهن در خانه خود را. میچل لایحه جلوگیری از آن است.

برخی ممکن است فکر کنید: “آیا جرم شما باید انجام دهید این زمان.” این مردم انجام داد ،

اما آنچه در مورد جریمه ها و هزینه ها یش را بر روی بلیط ؟ این به نظر نمی رسد که باید توسط این لایحه و من اصرار میچل به در نظر گرفتن آن به عنوان یک اصلاح. هر کسی که دریافت یک بلیط را متوجه برچسب قیمت سنگین حتی اگر پایه خوب چیزی است اسمی است.

برای مثال من یک بار تا به حال به پرداخت هزینه دادگاه برای یک بلیط من اعتباری. بله من تا به حال به پرداخت هزینه دادگاه حتی اگر توسط prepaying من هرگز به دادگاه رفت. من نمی توانم به یاد داشته باشید آنچه دولت بود که در شاید کالیفرنیا و ویرجینیا اما مثال برجسته نقطه.

دوباره آن را به یک تجزیه.

مجرم باید پاسخگو باشند و خود را خدمت می کنند, مجازات, مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک نقض. اما شارژ بیش از حد و هزینه های نامربوط به طور نامتناسبی مردم فقیر برای پوشش روزافزون دولت گسترش غیر اخلاقی است.

قانونگذاران نیز باید در نظر عدم انصاف در کاهش مجازات مجرمان و نه در کسب و کار کوچک صاحبان و یا رانندگان و یا هر کس دیگری که به طور مداوم با آمار جدید مالیات جریمه ها و هزینه های.

میچل لایحه یک شروع خوب است, اما آن را باید شامل بلیط و قانونگذاران باید به یاد داشته باشید این فقط مردم در آزادی مشروط که رنج می برند بیش از حد مالیات و طاقت فرسا جریمه.

مت فلمینگ است که ارتباطات حرفه ای و سابق قوه مقننه کارمند کالیفرنیا حزب جمهوری خواه کارمند و روزنامه نگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>