دانش آموزان را ‘افزایش انتظارات ما در ماسک پوشیدن سرپرست می گوید

سالت لیک سیتی — یوتا ایالتی سرپرست آموزش عمومی سیدنی دیکسون می گوید: دانش آموزان به افزایش انتظارات از مدارس خود را وقتی که می آید به پوشیدن ماسک.

“من می گویند صرف نظر از آنچه احساسات در مورد ماسک و یا بدون ماسک, من قطعا فکر می کنم این مهم است برای هر دانش آموز به پوشیدن یک. … من می خواهم برای قرار دادن این وجود دارد که دانش آموزان را افزایش انتظارات ما” Dickson گفت: Utah State هیئت مدیره آموزش و پرورش در صبح روز پنج شنبه.

بعد از آن در روز Gov. گری هربرت صدور یک فرمان است که همه دانش آموزان مدرسه و آموزگاران و کارمندان و بازدید کنندگان پوشیدن ماسک در مدارس این سقوط. او کاهش یافته است به صدور یک ایالت ماسک قیمومیت با وجود تماس های از برخی از گروه های به انجام این کار.

دیکسون گفت که او می شنود مردم می گویند دانش آموزان نمی پوشیدن چهره پوشانده اند. “ما خواهد شد و ما آنها را آموزش و نظارت بر آموزش و نظارت بر آموزش و نظارت بر. این چیزی است که ما با تمام روش های دیگر تمام وقت,” او گفت:.

بسیاری از منطقه و منشور برنامه در حال حاضر شامل پوشش صورت در اتوبوس مدرسه که لازم بود توسط یک دولت حکم صادر شده در اوایل این تابستان.

دیکسون گفت: بسیاری از بازگشت به برنامه های مدرسه باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت با مناطق و منشور کار کردن جزئیات خوب است. برخی از “موضوعات مشترک” در حال ظهور در میان برنامه های, اما Dickson گفت: او مردد به نام یک منطقه یا مدرسه منشور چون “من می خواهم برای محافظت از حریم خصوصی خود را به عنوان آنها در حال توسعه برنامه های خود را.”

او افزود: “من خوشحال به شنیدن این که آنها واقعا به فکر راه های متعدد, دوباره, تلاش برای زیرک و تطبیقی ارائه چهره-به-چهره فرصت های حاوی فرصت های از راه دور و یادگیری گزینه است.”

قصد دارد تا با خیال راحت و با موفقیت راه اندازی مجدد مدرسه نیز به چالش کشیدن برای معلمان, او گفت:.

بسیاری از معلمان با استفاده از خود را “ناچیز تامین بودجه” برای خرید, کلاس درس, منابع استفاده می شود که توسط همه دانش آموزان در کلاس های درس خود را مانند کاشی یا دیگر اشیاء کوچک استفاده می شود برای آموزش مفاهیم ریاضی یا هنر لوازم Dickson گفت.

“چگونه می توانم شما کاهش میکروب ها است که ممکن است وجود دارد ؟ این باعث می شود من به مکث و فکر می کنم در مورد فصل آنفولانزا و سرماخوردگی و همه چیز,” او گفت:. فردی منابع برای دانش آموزان ممکن است نیاز به کاهش خطر ابتلا به, او گفت:.

مدارس نیز بسیار متمرکز به روز رسانی بهداشت و تمیز کردن پروتکل, او گفت:.

“ما آنها را تشویق به واقعا شامل دانش آموزان در این عنوان است. ما آموزش روش تمام وقت در کلاس های درس ما … آموزش بهداشت و نه فقط شستن دست” او گفت:. دانش آموزان آموزش داده شود می تواند برای تمیز کردن میز و تمیز کردن خود را Chromebooks در قبل و بعد از استفاده از هر روز.

کار در جریان است در بسیاری از مدارس به نصب بنفش موانع در کلاس های درس و سایر کارکنان فضاهای کار.

دیکسون گفت: او را تشویق به مناطق توسعه “زیرک” قصد دارد که آنها را قادر به تنظیم به شرایط در حال تغییر و به کاهش خطر ابتلا به.

یکی unnamed منطقه روستایی است که با توجه به سه جانبه طرح: 100% طرح است که با تمام چهره به چهره آموزش; 50% طرح است که نیمی در کلاس درس و نیم آموزش از راه دور; و 25% طرح که به شدت متکی بر آموزش از راه دور.

ملاحظات دیگر مدارس با توجه به در حال حرکت دانش آموزان در داخل ساختمان اندازه گروه و تلاش برای حفظ گروه با هم که در آن ممکن است.

“این چیزی است که در کلرادو است که واقعا با تمرکز بر تغییر برنامه ها و انجام آنچه آنها می توانند برای حفظ گروه از دانش آموزان با هم به کاهش خطر ابتلا به,” او گفت:.

یوتا آموزش و پرورش ارتباط رهبران تحسین هربرت جهت است که خواستار استفاده از پوشش صورت در K-12 مدارس دولتی.

“معلمان به درستی نگران بازگشت به مدرسه در این پاییز مگر اینکه مدارس آماده و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای محافظت از دانش آموزان و کارکنان گفت: UEA جمهور هایدی متیوز.

“امروز اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. هربرت نیاز به ماسک در مدارس عمومی خوش آمدید گام در مسیر درست” او گفت:.

پیش از آن در روز ماتیوز که در Facebook پست که معلمان در سراسر کشور باید به او گفت که بازگشت به برنامه های مدرسه “رفتن نیست به اندازه کافی برای حفاظت از آنها و دانش آموزان خود را. برخی از برنامه های رفتن به جزئیات زیادی در مورد دانش آموز, ایمنی و بهداشت اما سقوط کوتاه در کافی پرداختن به حمایت از کارکنان مدرسه.”

وی تاکید کرد: مدارس به دنبال مربی ورودی در به از سرگیری برنامه های مدرسه است.

“این برای ما مهم است به عقب بر گردیم به فرد در آموزش, اما ما باید انتقال را در راه است که بی ارزش خطر افتادن سلامت ما دانش آموزان و کارکنان مدرسه. اگر ما اولویت دادن به سلامت و ایمنی کارکنان مدرسه و به درستی جای پرخطر کارکنان ما از ترس مدارس ممکن است باز باقی می ماند طولانی” در این بیانیه گفت: در بخش.

تحقیقات نشان می دهد که دانش آموزان یاد بگیرند که بهترین زمانی که آنها چهره به چهره تعامل شخصی با مجرب معلم خوبی ذوات کلاس درس ماتیوز نوشت.

“مدارس دولتی هستند که در آن دانش آموزان ما باید دسترسی فیزیکی و روانی و تغذیه خدمات بسیاری از ما آسیب پذیر ترین نیاز دانش آموزان. ما باید مراقب باشید و محاسبه در بازگشت به این مطلوب ترین محیط آموزشی پس ما می توانیم ارائه آموزش و پرورش ما دانش آموزان شایسته,” او اضافه شده است.

دستورالعمل های فدرال تهیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شامل نگه داشتن میز 6 فوت از هم جدا و برای کودکان به استفاده از پارچه پوشش صورت. CDC نشان می دهد بسته شدن بخش های عمومی مانند اتاق ناهار خوری و زمین های بازی و نصب موانع فیزیکی مانند عطسه سپاه پاسداران که در آن لازم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>