مطالعات نشان می دهد هیچ نفع مالاریا مواد مخدر در برابر COVID-19

دو مطالعات جدید آخرین در یک سری به نشان می دهد که مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل تعویض بازی در برابر COVID-19 کار نمی کند.

هیدروکسی کلروکین را کاهش می دهد التهاب و درد و تورم و به طور گسترده ای استفاده می شود برای درمان بیماری های روماتیسمی و مالاریا.

تست های آزمایشگاهی از مواد مخدر در برابر COVID-19 نتایج امیدوار کننده ای به همراه داشت اما نصب شواهد بالینی و مطالعات مشاهده ای نشان می دهد که آن را نمی ارائه هر گونه معنی دار مزایای COVID-19 بيمار.

در اول دو مطالعات جدید منتشر شده May 14 در BMJ محققان در فرانسه ارزیابی اثربخشی و ایمنی از هیدروکسی کلروکین در مقایسه با استاندارد مراقبت در 181 بزرگسالان بستری مبتلا به پنومونی با توجه به COVID-19 که نیاز به اکسیژن است.

از این بیماران 84 دریافت هیدروکسی کلروکین در عرض 48 ساعت پس از پذیرش و 97 نداشت. درمان با دارو را به طور قابل توجهی کاهش بستری در بخش مراقبت یا مرگ در هفت روز یا توسعه سندرم زجر تنفسی حاد در عرض 10 روز.

این یافته ها را پشتیبانی نمی کند استفاده از هیدروکسی کلروکین در بیماران بستری با COVID-19 پنومونی گفت: این تیم به رهبری Matthieu Mahevas از بخش طب داخلی در Henri-Mondor بیمارستان, کمک, Publique-Hopitaux de Paris.

مطالعه دوم به رهبری چینگ شیه از گروه بیماری های عفونی در شانگهای Jiao تانگ دانشگاه دانشکده پزشکی انجام شد در چین و شامل 150 بزرگسالان بستری عمدتا خفیف یا متوسط COVID-19. نیمی دریافت هیدروکسی کلروکین در علاوه بر این به مراقبت استاندارد و دیگران دریافت استاندارد مراقبت از تنها.

هر دو گروه مشابه بود نرخ COVID-19 بازیابی پس از 28 روز اما کسانی که موفق به دریافت هیدروکسی کلروکین با تجربه بیشتر عوارض جانبی. کمی وجود دارد تفاوت در کاهش علائم و زمان برای تسکین علائم بين دو گروه از بيماران است.

این یافته ها را پشتیبانی نمی کند استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران مبتلا مداوم خفیف تا متوسط COVID-19 نویسندگان این مطالعه گفت: در انتشار اخبار مجله.

سازمان غذا و داروی آمریکا در حال حاضر متهم به استفاده از مواد مخدر خارج بالینی یا بیمارستان تنظیمات با توجه به خطر ابتلا به مشکلات ریتم قلب.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در COVID-19.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de