مطالعه: 5.4 M آمریکایی ها از دست بیمه بهداشت و درمان میان همه گیر

جولای 14 (UPI) — حدود 5.4 میلیون آمریکایی از دست داد بیمه خود را بین ماه های فوریه و مارس به دلیل از دست دادن شغل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک مطالعه جدید گفت: حاکی از آن است که بزرگترین از دست دادن در پوشش بهداشت و درمان در تاریخ این کشور است.

23-صفحه گزارش منتشر شده توسط حزبی خانواده های ایالات متحده آمریکا حمایت از مصرف کننده گروه در روز دوشنبه گفت: تعداد افرادی که از بیمه درمانی در طول دوره سه ماه است که 39 درصد بالاتر از هر افزایش سالانه تا کنون ثبت trumping قبلی بالا از 3.9 میلیون غير سالمند بزرگسالان که ایجاد شد در طول دوره یک ساله از سال 2008 تا 2009.

تبلیغات

نزدیک به نیمی از کسانی که از دست داده بیمه با توجه به همه گیر اقامت در پنج ایالت های کالیفرنیا و تگزاس فلوریدا و نیویورک و کارولینای شمالی, گزارش, گفت:, و اضافه کردن جدید را افزایش می دهد همچنین به این معنی است که بیش از 20 درصد از بزرگسالان در هشت متحده از گرجستان, فلوریدا, کارولینای جنوبی کارولینای شمالی می سی سی پی, اوکلاهما و تگزاس بدون بیمه.

“خانواده در امریکا در حال از دست دادن جامع بیمه سلامت در ثبت شماره” در این گزارش است. “این را ایجاد می کند به خصوص خطرات جدی در طول یک قبر بهداشت عمومی بحران و رکود اقتصادی است.”

اعداد نیز می تواند بسیار بالاتر به عنوان آنها را شامل نمی شود و اعضای خانواده از کارگران که به تازگی شغل خود را از دست و با آن خود را بیمه سلامت گفت: این گزارش که محصول گردآوری داده ها از هر یک از دولت برای بررسی اثرات COVID-19 روز کارگران زیر 65 سال سن در آن تضمین شده است مدیکر.

بین مارس و مه 21.9 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست با توجه به اقتصادی انقباض ناشی متحده اجرای دقیق مستند اقدامات در تلاش برای مانع گسترش COVID-19 که آلوده به بیش از 3.3 میلیون نفر در ایالات متحده و در نتیجه بیش از 135,600 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اواخر هفته گذشته وزارت کار گفت: بیش از 1.3 میلیون آمریکایی کارگران تا به حال در زمینه ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری به نمایندگی از 16 هفته حداقل 1 میلیون ادعاهای جدید.

خانواده های ایالات متحده آمریکا گفت که با وجود ضرر و زیان تاریخی هیچ COVID-19 قانون هنوز به امضا و به قانون برای حفاظت از جامع بیمه سلامت بیان کرد که سیاستگذاران نیاز به دانستن قدر از پوشش ضرر و زیان است.

“در حال حاضر زمان برای پر کردن این شکاف از جمله حمایت جامع بیمه بهداشت و درمان در آینده COVID-19 لایحه” به حمایت از مصرف کننده خبر داد.

این گزارش می آید به عنوان موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده که بیش از 60 ، 000 مورد جدید در روز در سه از پنج روز گذشته با دو نفر دیگر روز ضبط فقط خجالتی از این رقم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه بالتیمور.

بسیاری از کشورهای که در آن تعدادی از بیمه صعود نیز دچار افزایش قابل توجهی در موارد مانند فلوریدا که مجموعه یک روز رکورد توسط هر دولت در بیش از 15000 عفونت های جدید در طول تعطیلات آخر هفته و کالیفرنیا که در روز دوشنبه دستور داد ناهار خوردن در رستوران ها و کافه و سینما و مانند آن را دوباره ببندید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im