مطالعه: الکل-ارتباط مرگ و میر افزایش می یابد در آمریکا, آمار, زنان, سخت ترین

آمریکایی ها در حال نوشیدن خود را به مرگ در حال افزایش نرخ با زنان به طور خاص هدف قرار دادن بطری های سخت یک مطالعه جدید نشان می دهد.

میزان الکل ناشی از مرگ و میر در میان زنان افزایش یافته بین 3.1 درصد و 3.6 درصد در سال از سال 2000 تا سال 2016 در حالی که مرگ و میر در میان مردان افزایش 1.4 درصد به 1.8 درصد در هر سال با توجه به یافته.

آنچه بدتر است این نرخ به سرعت در سال های اخیر — به طور متوسط سالانه افزایش برای زنان 7.1 درصد بین سال های 2013 و 2016 و برای مردان آن 4.2 درصد بین سال 2012 و 2016.

“این بحران مواد مخدر تولید شده بیشترین توجه در رسانه ها و قطعا در واشنگتن و همچنین, اما این مطالعه نشان می دهد که آمریکا تا به حال جدی الکل مشکل برای چند دهه,” دکتر گفت: تیموتی برنان مدیر اعتیاد موسسه کوه سینا در غرب و کوه سینا سنت لوک در شهر نیویورک است.

“این مطالعه واقعا تاکید مداوم بهداشت عمومی از تهدید به استفاده از الکل اختلال و مخاطره آمیز و خطرناک نوشیدن” اضافه شده برنان که نه درگیر با مطالعه.

این فقط نوک کوه یخ که آن را به نوشیدنی های مربوط به مرگ و میر. مرگ مستند در اینجا صرفا به دلیل بیماری ناشی از نوشیدن عمدتا بیماری کبد الکلی گفت: محقق سرب سوزان اسپیلین سابق همکار با ایالات متحده موسسه ملی سرطان بخش اپیدمیولوژی سرطان و ژنتیک است.

“ما از مطالعه حذف علل شناخته می شود مربوط به الکل, اما نه 100 درصد الکل منتسب مانند تصادفات جاده الکل-ارتباط سرطان و عفونت ها و ارگان بیماری های سیستم شناخته شده است به همراه با الکل استفاده” اسپیلین توضیح داد.

“نرخ الکل ناشی از مرگ و میر به عنوان مستند در مطالعه ما در حال bellwethers از مراتب بزرگتر از مشکلات بهداشت عمومی که این نرخ گرفتن تنها بخشی از تمام تلفات مربوط به الکل و می گویند هیچ چیز مربوط به الکل morbidities,” او اضافه شده است.

برای مطالعه اسپیلین و همکارانش به بررسی مرگ گواهی داده های نگهداری شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین به عنوان آمار جمعیت از اداره آمار آمریکا.

شکستن آن را به زیر گروه بیشترین میانگین افزایش در الکل ناشی از مرگ و میر مشاهده شد در میان سرخپوستان و بومی آلاسکا مردان (3.3 درصد) و زنان (4.2 درصد) و همچنین زنان سفید (4.2 درصد).

در سال 2016 بیماری کبد الکلی اختصاص 60 درصد از الکل ناشی از مرگ و میر در مردان و 69 درصد در زنان است. مرگ و میر ناشی از مسمومیت با الکل یا الکل مربوط روانی و اختلالات رفتاری اختصاص 36 درصد از مرگ و میر در مردان و 28 درصد در زنان است.

“قابل توجه این افزایش نرخ رخ داده است در سراسر ایالات متحده از جمله در میان شهری, روستایی, ثروتمند و فقیر شهرستانهای” اسپیلین گفت. “یافته های ما سند فوری بحران بهداشت عمومی خواستار هماهنگ بهداشت عمومی عمل است.”

این یافته ها منتشر شد Feb. 21 در مجله JAMA شبکه باز است.

هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که چرا بیشتر آمریکایی ها در حال مرگ هستند از نوشیدن اما کارشناسان باید چند نظریه.

“ما می دانیم که استرس و اضطراب و نابرابری ثروت در ارتباط هستند با بالاتر نوشیدن سطوح به ویژه در میان زنان به عنوان شکاف جنسیتی در خاتمه گفت:” پت Aussem مدیر بالینی محتوا و توسعه برای مرکز اعتیاد.

زنان نیز در معرض خطر ابتلا به مسمومیت با الکل به علت فیزیولوژی با توجه به ایالات متحده موسسه ملی سوء مصرف الکل و اعتیاد به الکل.

به طور متوسط زنان وزن کمتر از مردان است. علاوه بر این الکل تمایل به اقامت در بدن است آب و زنان پوند برای پوند حمل آب کمتری در بدن خود را از مردان است. این بدان معناست که زنان را به بالاتر از سطح الکل خون از مردان قابل مقایسه وزن حتی اگر آنها مست همان مقدار الکل.

“زنان و افراد مسن نیز بیشتر احتمال دارد به تجویز داروها هستند که شناخته شده است به منع مصرف با مصرف الکل مانند بنزودیازپین ها مانند زاناکس و مسکن مانند Vicodin و Percocet,” Aussem اضافه شده است.

بزرگتر تغییرات اجتماعی نیز صورت گرفته است که باعث می شود الکل بیشتر در دسترس مردم برنان گفت.

“که در آن یکی می توانید خرید الکل واقعا به طرز چشمگیری افزایش یافته و در چند دهه گذشته” برنان گفت. “بسیاری از ما بزرگ شده در شهر که در آن ممکن است وجود دارد یک فروشگاه مشروب, اما شما نمی باید الکل برای فروش در فروشگاه مواد غذایی. در حال حاضر ما می بینیم همه جا از الکل-خرید فرصت.

“ما نیز دیده می شود کل یک تن از خلاقیت و نوآوری در صنعت الکل,” برنان ادامه داد. “شما در حال حاضر قادر به خرید چیزهایی فراتر از آبجو و مشروب و شراب. وجود دارد تمام انواع الکل مبتنی بر چای و lemonades و seltzers. به عنوان مصرف کنندگان ما بیشتر و بیشتر هولناک با انواع مختلفی از الکل و فرصت های مختلف برای خرید الکل است.”

Aussem وجود دارد گفت: تعدادی از اقداماتی که می تواند انجام شود برای جلوگیری از این روند:

  • پزشکان می تواند به طور منظم به صفحه نمایش بیماران برای مصرف الکل, اعتیاد, اختلالات روانی یا خشونت خانوادگی.
  • عمومی باید در آموزش CDC دستورالعمل حد که روزانه مصرف الکل به یک نوشیدنی برای زنان و دو نوشیدنی برای مردان است.
  • در دسترس بودن و مقرون به صرفه برای درمان اعتیاد به الکل باید حمایت شود.
  • قوانین ایالتی و محلی می تواند مالیات بر الکل و محدود کردن تعدادی از فروشگاه ها مشروب در یک جامعه و یا نگه داشتن کسب و کار بیشتر پاسخگو برای فروش مشروبات الکلی به افراد زیر سن قانونی و یا افرادی که در حال حاضر مست.
  • ننگ مرتبط با اعتیاد به الکل باید خطاب به طوری که مردم می تواند به دنبال مراقبت های بدون برچسب و یا خجالت.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در مورد الکل و سلامت خود را.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>