مطالعه تایید سکس با EVALI استفاده غیر قانونی ماری جوانا بخار کارتریج

5 مارس (فردا) — یک مطالعه منتشر شده در پنج شنبه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تایید می کند که حداقل برخی از مردم با vaping مرتبط ریه آسیب استفاده غیرقانونی محصولات ماری جوانا.

محققان در Wisconsin Department of Health Services گزارش که که توسعه EVALI یا e-سیگار استفاده از محصول-مربوط به ریه آسیب اغلب دست آوردن vaping کارتریج از طریق غیر قانونی یا غیر رسمی منابع با توجه به مطالعه منتشر شده در سی دی و مرگ و مير گزارش هفتگی.

از 3,000 یا پس EVALI موارد از سال گذشته زمانی که وضعیت پدید آمده و در سراسر کشور بیش از 50 گزارش شده در ویسکانسین.

EVALI شدید تنفسی بیماری های مرتبط با استفاده از vaping کارتریج که حاوی ویتامین E استات. آن می تواند منجر به آسیب قابل توجهی به ریه و منجر به پیوند ریه و حتی مرگ در برخی از موارد است.

نویسندگان این گزارش بر اساس یافته های خود را در یک ارزیابی از هشت EVALI موارد گزارش شده به خود را در بخش 2019. تمام هشت نفر بودند که بین سن 16 و 20 بستری برای استفاده روزانه از THC-حاوی vaping کارتریج در ماه قبل از شروع EVALI علائم.

همه از THC کارتریج های مورد استفاده توسط نوجوانان در تحليل خریداری شده از محلی غیر قانونی نمایندگی مجاز و فروش شد به عنوان برچسب “Dank Vapes” یا غیرقانونی دیگر نام تجاری است. چند تا از بچه گزارش های مکرر از THC کارتریج قبل از علامت شروع.

بیماران در تجزیه و تحلیل ارسال شده و در مجموع 11 e-سیگار یا vaping محصولات برای تست. تمام پنج THC کارتریج های جمع آوری شده از بیماران شامل ویتامین E استات در حالی که یک محصول حاوی نیکوتین و ویتامین E استات و cannabinol. هیچ یک از پنج تجاری به فروش می رسد نیکوتین محصولات مبتنی بر جمع آوری شده از بیماران شامل ویتامین E استات.

نویسندگان نوشت که یافته های خود را “نشان می دهد که مرطوب و سرد Vapes و دیگر غیرقانونی THC-حاوی محصولات به دست آمده از منابع رسمی نقش عمده ای در سراسر کشور EVALI شیوع. جریان یافته و تقویت این رابطه با لینک های متعدد EVALI بیماران به همان غیرقانونی THC کارتریج.”

“اگر چه خاص منابع به اشتراک گذاشته شده THC کارتریج بودند ارائه شده توسط بیماران مبتلا به اجرای قانون فعالیت در ویسکانسین در آن زمان نشان می دهد که تقلبی THC کارتریج بودند که بسته بندی شده و فروخته شده تحت همان نام های تجاری به عنوان کسانی که به اشتراک گذاشته شده توسط EVALI بیماران و می تواند نشان دهنده یک منبع بالقوه” محققان نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im