مطالعه: اگر پدر و مادر از خوردن سبزیجات و بچه ها به خوردن سبزیجات

پدر و مادر, اگر شما می خواهید خود را آنهایی که کمی خود را به خوردن میوه و سبزیجات هر دو شما باید مجموعه ای به عنوان مثال محققان فنلاندی می گویند.

آنها اشاره کرد که در اوایل دوران کودکی است یک زمان بحرانی برای تشویق عادات غذا خوردن سالم است که در ادامه به بزرگسالی است.

محققان با بررسی 100 پدر و مادر برای دیدن چگونه آنها را تحت تاثیر قرار خود را 3 تا 5 ساله به خوردن سبزیجات و میوه و انواع توت ها. سه گروه از مواد غذایی به طور جداگانه تجزيه و تحليل شدند.

کودکان به دنبال مادر خود را به عنوان مثال هنگامی که آن را به خوردن گوشت خام و پخته و سبزیجات و همچنین میوه و انواع توت ها در حالی که یک پدر نمونه قوی بود که آن را به کودکان به خوردن سبزیجات پخته شده.

“این نشان می دهد که آموزش کودکان خود را به خوردن سبزی چیزی است که مادران باید انجام تنهایی. یک مثال مثبت تعیین شده توسط هر دو پدر و مادر مهم است این است که خود را تشویق کودک” گفت: نویسنده مطالعه Harry Kähkönen یک متخصص تغذیه از دانشگاه شرقی فنلاند.

شام بود که مهم ترین وعده غذایی برای آموزش بچه ها به خوردن سبزیجات. آن را ارائه می دهد پدر و مادر روزانه یک فرصت برای خدمت سبزیجات در اشکال مختلف از غذای اصلی به سمت ظرف و سالاد محققان اشاره کرد.

“تنوع را می توان با وعده سبزیجات خام مانند همیشه محبوب خیار و گوجه فرنگی همراه با پخته شده ، در واقع ریشه بسیاری از سبزیجات و کلم و کدو تنبل بهترین خدمت هستند پخته” Kähkönen گفت: در دانشگاه انتشار اخبار.

از نظر تشویق بچه ها به خوردن میوه و تنقلات شب شد و این مهم با توجه به مطالعه است.

آن را نیز در بر داشت که بسیاری از خانواده ها خوردند کمتر از مقادیر توصیه شده از سبزیجات و میوه و انواع توت ها. سبزیجات پخته و انواع توت ها بودند حداقل خورده اقلام مواد غذایی در میان خانواده ها در مطالعه است.

این مطالعه به تازگی منتشر شده آنلاین در مجله مواد غذایی با کیفیت و اولویت.

اطلاعات بیشتر

آکادمی اطفال آمریکا است و بیشتر در کودکان و تغذیه.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>