مطالعه: در 4 می شود غیر ضروری آنتی بیوتیک ها در بیمارستان های کودکان

یک چهارم از بچه ها که دریافت آنتی بیوتیک در آمریکا بیمارستان های کودکان داده می شود داروهای نامناسب که باعث افزایش خطر مقاومت آنتی بيوتيکی, محققان می گویند.

“مقاومت به آنتی بيوتيک ها در حال رشد خطر برای همه; با این حال وجود دارد محدود است داده ها در کودکان گفت:” مطالعه همکاری نویسنده دکتر جیسون Newland یک استاد طب اطفال در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“اطلاعات در بزرگسالان پیشنهاد کرده اند که 30%-50% از آنتی بیوتیک های مورد استفاده در بیمارستان بستری بزرگسالان نامناسب” Newland که در دانشگاه انتشار اخبار.

او گفت: هدف از این مطالعه تعیین اگر آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای درمان در بیمارستان بستری شدند “کمتر از حد مطلوب.” این بدان معناست که پزشکان نباید تجویز آنتی بیوتیک; آنها استفاده کرده اند می تواند بیشتر موثر آنتی بیوتیک; و یا می تواند آنها را تجویز یک دوز مختلف و یا برای یک مدت زمان کوتاه تر.

“مراقبت های بهداشتی کارگران باید مراقب باشند از آنجا که استفاده نامناسب از آنتی بیوتیک ها است که سوخت خطرناک مقاومت دارويی در کودکان توضیح داد:” Newland که هدایت ضد میکروبی پاسداشت برنامه در سنت لوئیس بیمارستان کودکان.

حدود 1 در 3 بيمار در آمریکا بیمارستان های کودکان دریافت یک یا چند آنتی بیوتیک محققان گفت: در زمینه: یادداشت ها.

آنها تجزیه و تحلیل داده ها از حدود 12000 نفر در 32 متحده بیمارستان کودکان است. بچه ها تجویز شد یک یا چند آنتی بیوتیک ها برای درمان و یا جلوگیری از عفونت. از آن دسته از بیماران, 25% – و یا نزدیک به 3,600 — دریافت حداقل یک آنتی بیوتیک در نظر گرفته شده نامناسب با توجه به مطالعه است.

شایع ترین موارد نامناسب آنتی بیوتیک استفاده شد: دادن اشتباه آنتی بیوتیک برای عفونت خاص در 27 درصد بوده و در طولانی مدت آنتی بیوتیک استفاده پس از عمل جراحی برای جلوگیری از فولاد-سایت عفونت در 17 درصد; استفاده غیر ضروری از آنتی بیوتیک در 11 percentl و استفاده از broad-spectrum آنتی بیوتیک ها زمانی که یک دارو که اهداف یک نوع خاص از باکتری ها استفاده شده است می تواند در 11 درصد است.

پنومونی یا عفونت تنفسی تحتانی اختصاص بیشترین درصد کمتر از حد مطلوب نسخه — 18 درصد است.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که در حدود نیمی از نامناسب آنتی بیوتیک استفاده نمی توانست تشخیص زمان آنتی بیوتیک پاسداشت برنامه های طراحی شده برای جلوگیری از مقاومت به آنتی بیوتیک.

“مسلما این یکی از مهم ترین یافته های, به دلیل آن کمک می کند تا ما را به شناسایی نقاط کور در ضد میکروبی پاسداشت برنامه” Newland گفت. “آنتی بیوتیک ها در حال حاضر نمی هدفمند برای بررسی هنوز هم یک نیاز مهم برای نظارت. راه حل واضح است که به گسترش روال بررسی شامل تمام آنتی بیوتیک ها. متاسفانه این است که منابع فشرده و عملی ممکن در برخی از بیمارستان ها.”

این مطالعه به تازگی منتشر شده آنلاین در مجله بالینی بیماری های عفونی.

اطلاعات بیشتر

آکادمی اطفال آمریکا در آنتی بیوتیک ها.

کپی رایت © 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر